Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, beatrix+ napisał:

Ło sielpiańsko,  fiber mię chyto!

Zwłaszcza,.że ciotkę  "Rycząca Sardynka " chce wykorzystać do cna i używa mnie jako kierowczynię. 

ee3883a89b4e.jpg

Będzie ładny obrusik. 

:hura:

Ja właśnie skarpete przymierzalam. Popsuje jak ulał. Jedna już prawie gotowa. Dwa tygodnie babci zostały na dokończenie dzieła. 

Wesoło tu mam z tymi dziadkami :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wam :)  No i firma oczywiście mi nie chce podać numeru do opiekuna/domowego szteli zasłaniając się rodo i niby potężnymi karami. Ale od czego jest internet ;)  Znalazłem numer szteli w internecie po nazwisku na zleceniu podróży. Dzisiaj jeszcze zdazwonie.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, beatrix+ napisał:

@NNNdanuta Dana to my obie takie wymemłane przez remonty fachofcóff...3 lata powiadasz..Ło Liebe Gott!! Czyli ja w prenatalnym...

Miło Cię widzieć :d:d:d Żeby tego było z połowę mniej to może bym skończyła :haha:, a tak musiałam jeden z pokoi przerobić na garderobę żeby pozbyć się metrażu a to dobrze ponad 3000 zł xd Przy tym i tak marzy mi się mała, przytulna kawalerka w nowym budownictwie :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrej nocy już z nowego adresu, na oko spokojnie i mam nadzieję że 'slogan jakoś przypadnie mi w gusta, a jak nie to będę musiała języka zasięgnąć i do szkoły tutejszej pójść... myślę że rynek to najlepsza Schule

Dobranoc wszystkim i każdemu z osobna  

Dobranoc_1200_08-640x382.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ❤️Wenusia ❤️ napisał:

Dobrej nocy już z nowego adresu, na oko spokojnie i mam nadzieję że 'slogan jakoś przypadnie mi w gusta, a jak nie to będę musiała języka zasięgnąć i do szkoły tutejszej pójść... myślę że rynek to najlepsza Schule

Dobranoc wszystkim i każdemu z osobna  

Dobranoc_1200_08-640x382.jpg

@❤️Wenusia ❤️Dobranoc:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Michał845 napisał:

Dzwoniłem na adres. Z opiekunem długo rozmawiałem. Widać było że człowiek szczery i adres tylko zachwalał :)  Widać czasami dobrze się spróbować skontaktować nawet okrężną drogą jak agencja numeru nie chce podać :)

No ...skoro zachwalał to musi być super ....nie ma bata ...musi ! :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No ...skoro zachwalał to musi być super ....nie ma bata ...musi ! :d

Chyba rozumiem Basiu co masz na myśli :)  No każdy człowiek po swojemu odbiera :) W mojej karierze opiekuna bywało, że na nowym adresie po przyjeździe zmienniczka mi mówiła: "Szybko stąd zjedziesz, szkoda mi Ciebie chłopaku".... A okazał się dobry adres. A było też tak, że opiekunka chwaliła a PDP-cznemu zaczęła się mocna agresja. Różnie to bywa

Edytowane przez Michał845
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Michał845 napisał:

Chyba rozumiem Basiu co masz na myśli :)  No każdy człowiek po swojemu odbiera :) W mojej karierze opiekuna bywało, że na nowym adresie po przyjeździe zmienniczka mi mówiła: "Szybko stąd zjedziesz, szkoda mi Ciebie chłopaku".... A okazał się dobry adres. A było też tak, że opiekunka chwaliła a PDP-cznemu zaczęła się mocna agresja. Różnie to bywa

Bystry chłopak ....i o to chodzi , że to , co dla kogoś złe , dla nas może być fajne ....i odwrotnie :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bystry chłopak ....i o to chodzi , że to , co dla kogoś złe , dla nas może być fajne ....i odwrotnie :tak2:

Dziękuję :d  A takie pytanie... Nie była może Pani kiedyś na adresie w Aachen? :)  Bo imię się zgadza i jakby po zdjęciu profilowym widzę podobieństwo jakieś :)  Pewnie mało prawdopodobne żeby taki zbieg okoliczności, ale zapytać nic złego :)

Edytowane przez Michał845
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Michał845 napisał:

Dziękuję :d  A takie pytanie... Nie była może Pani kiedyś na adresie w Aachen? :)  Bo imię się zgadza i jakby po zdjęciu profilowym widzę podobieństwo jakieś :)  Pewnie mało prawdopodobne żeby taki zbieg okoliczności, ale zapytać nic złego :)

Nie , pani nie była w Aachen :szydera: 8 lat temu rozpoczynałam " karierę ":szydera: w Herzogenrath niedaleko Aachen . Wtedy to Ty jeszcze na chleb chyba beb mówiłeś ....Michałku :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie , pani nie była w Aachen :szydera: 8 lat temu rozpoczynałam " karierę ":szydera: w Herzogenrath niedaleko Aachen . Wtedy to Ty jeszcze na chleb chyba beb mówiłeś ....Michałku :haha:

Hehe :) Ja rozpocząłem "karierę" w listopadzie 2012, właśnie w Aachen :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Michał845 napisał:

Hehe :) Ja rozpocząłem "karierę" w listopadzie 2012, właśnie w Aachen :)

No popatrz pan ....a mi się  coś  popitoliło , że Ty młodziutki mocno jesteś ...a tu ...prącie bardzo ....stary koń :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

No popatrz pan ....a mi się  coś  popitoliło , że Ty młodziutki mocno jesteś ...a tu ...prącie bardzo ....stary koń :szydera:

Zależy jak na to patrzeć. Chciałoby się zawsze być młodszym :szydera:   30 lat. A praca opiekuna zaczęta w wieku... 22. Nie wiem czy jestem rekordzistą, bo o żadnym młodszym opiekunie/opiekunką niż 22 lata nie słyszałem ;) 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Michał845 napisał:

Zależy jak na to patrzeć. Chciałoby się zawsze być młodszym :szydera:   30 lat. A praca opiekuna zaczęta w wieku... 22. Nie wiem czy jestem rekordzistą, bo o żadnym młodszym opiekunie/opiekunką niż 22 lata nie słyszałem ;) 

A  jesteś w błędzie :d Na innym forum opiekunkowym mieliśmy fajną koleżankę ( Jolek jej było ....na nick :tak2: ) , która " karierę " rozpoczęła zaraz po maturze ....i świetnie dawała sobie radę :tak2:Mój adopcyjno- przyszywany -forumowy synek @asna miał 23 (? ) lata . Nooo...i nie zadzieraj nosa :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tomas1965 napisał:

. A po co? Wystarczy, że taki pacjent się odezwie, lub coś napisze i masz go od razu zdiagnozowanego.

Dla mnie język to autentyczny labirynt. :d Na naszym forum jest wielu profesjonalnych stróży tego labiryntu, a ja sobie to bardzo chwalę bo jak bym miała błądzić gdzieś gdzie nie ma żywego ducha to szans na wyjście z tego labiryntu w ogóle bym nie miała :haha:Wiele się zmienia, ciągle jakaś nowa ustawa, uchwała.., znów jakiś wariat dorwał się do steru a w Słowniku Języka   ciągle to samo... To oparcie, baza, mój kawałek podłogi i niezmienne prawo :dobrze:Dysortografia objęła  moją prawie całą rodzinę i jeszcze ciągle potrzebuję tego programu co podkreśla mi błędy jakie robię, ale pracuję nad sobą xd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...