Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi dzień w drodze do pracy wpadam do lasu na grzyby. Ale dzisiaj to już przegięłam. Trafiłam w takie miejsce że trudno się było ruszyć by na grzyba nie nadepnąć. Same podgrzybki ale przytargalam ich sporo. Dużo małych czyli grzyby tutaj jeszcze się nie kończą. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, sayonara 52 napisał:

@foczka63 ciekawe co @Marta B na to ?

Ostatnio polubila te klimaty.

Marta na to jak na lato

Oczywiście że do nich zadzwoniłam Ale oferta jest na długi czas  i ze Świętami inklusive.Wiec odpada.

Ale zanotowane mają,że ja wszelkie wyspy i wichry bardzo chętnie, aczkolwiek w innym terminie.

Pozdrawiam wszystkich.

Siedzę na razie w domu,Darek mi gotuje i w ogóle o mnie dba no to mi do Demenzlandii na razie nie spieszno.

Ale krótkie zleconko przed Świętami jeszcze zrobię.

A może ktoś prywatnie mnie chce teraz ,na dwa tygodnie??

Hi hi wątpię.Ale zapytać można a co.

Miłego dnia wszystkim

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie musi miec agencja braki, jesli werbuje ,,bez jezyka,,????

Trafilam na taka perelke.

PFH 

Nie wyobrazam sobie, jak bedzie taka ,,bohaterka,,bez jezyka robic zakupy, isc do sklepu, powiedziec cos pop???

:mur:

Zrobilam :kopara: jak zobaczylam jak  jedna

aparatka mowi, (i wydaje jej sie,ze pop rozumie ja)

 

,,Ich,

gehen

einkaufen..

 

ich kommen  kueche,,,,:przekleństwa:

itd itp

i biedactwo

mysli,ze ma ,,komunikatywny,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, sayonara 52 napisał:

Jakie musi miec agencja braki, jesli werbuje ,,bez jezyka,,????

Trafilam na taka perelke.

PFH 

Nie wyobrazam sobie, jak bedzie taka ,,bohaterka,,bez jezyka robic zakupy, isc do sklepu, powiedziec cos pop???

:mur:

Zrobilam :kopara: jak zobaczylam jak  jedna

aparatka mowi, (i wydaje jej sie,ze pop rozumie ja)

 

,,Ich,

gehen

einkaufen..

 

ich kommen  kueche,,,,:przekleństwa:

itd itp

i biedactwo

mysli,ze ma ,,komunikatywny,,

Jeśli ta "aparatka" rozpoczyna "przygodę" z opieką, to rozumiem słabą znajomość języka, bo wszystko przed nią. Ale jeśli po paru latach tylko tak potrafi się komunikować, to żenada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam popołudniowo :cześć2:Od co najmniej dwóch tygodni chodzę na ostatnich nogach, ale jutro robię pauzę w moim gabinecie urody i swojej kosmetyczce powiem, żeby mnie odpoczęła bo padam na pysk … Ona to potrafi bo jest na właściwym miejscu. Wyjątkowe zjawisko połączenia kompetencji, urody i intelektu … powinnam "se" u niej zarezerwować cały dzień :d Rozliczyłam się z moim fachowcem od remontu, tym razem obeszło się bez szczególnego bólu :haha:Nie znaczy, że to koniec, ale na teraz koniec... Po tych przeżyciach (związanych z remontem) doszłam do wniosku, że trupa (tu: stare mieszkanie) łatwiej jest pochować niż zmartwychwstać xd Trzy lata to już trwa, ale nie jest źle jak zaczyna mnie to bawić :haha:W czwartek posprzątam żeby po zleceniu widok bajzlu nie zwalił mnie z nóg ...

Pralka sygnalizuje, że skończyła prawnie, więc miłego dalszego ciągu dnia i buziaki :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie wytrzeszczaj gał, tylko na pępkowe zapraszaj :szydera:

Ja się już nie rozmnażam i my się jeszcze nie rozmnażamy, to znaczy nie mam wnuków i się nie zanosi … Na parapetówę mogę zaprosić z potańcówką bo podłogi mam sporo metrów :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MisiekFfm napisał:

Myślałem, że to żart, 

ale ja naprawdę, na żywo obserwuję 

partię szachów z gołębiem/ami? /. 

:kopara:

Już po ptokach . Gołąb figury poprzewracał i ....nasrał na szachownicę . Tak to leciało ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, beatrix+ napisał:

Ło sielpiańsko,  fiber mię chyto!

Zwłaszcza,.że ciotkę  "Rycząca Sardynka " chce wykorzystać do cna i używa mnie jako kierowczynię. 

ee3883a89b4e.jpg

Będzie ładny obrusik. 

Mój kordonek czeka na mnie w jakimś niemieckim sklepie . Zapomniałam go kupić w Polsce :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, violka napisał:

Naprawdę się dziwisz ? :d

Aż tak bardzo się nie dziwię. 

Ale tak na żywo, to już dawno nie widziałem. 

Już od jakiegoś czasu wiedziałem, kto zacz, ale ciekaw byłem końcówki. 

Zawiodłem się. Żadnej finezji. 

Musi, że to zwykłe "dachowe zasrańce" bez polotu. 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...