Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze pół godzinki mam na posiadówkę przy lapku a potem zryw ...wiaderko , ściereczki , płyny i wędrówka z tymże przez miasto . Umówiona z siostrą jestem na robienie głównych porządków ....poprawki i tak będą , bo brzozy nie odpuszczą i będą nadal zaśmiecać :(

Nooo...i co taka nudziara...jak ja ... może Wam ciekawego napisać ? Tylko tyle ....nikt o mnie nie walczy ...nikt się nie stara ....buuuuuuuuu ....takie to moje zasrane , zezowate szczęście :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko:cmok:.Za oknem pięknie słoneczko :327_sunny:świeci. Podobno od jutra w nocy już mają być przymrozki :339_snowflake:. Jak ja nie lubię zimna :słabo:.

Dzisiaj będę miała fajny dzień :oklaski:idziemy z pdp do teatru :tak2:, będziem się odchamiać w ichnim języku :haha:

Życzę wszystkim udanej soboty:cmok:

pobrane (14).jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

Się weekendu doczekałam (tu autorka ociera pot z czoła), a że chyba ostatni taki ciepły w tym roku, to trzeba go należycie wykorzystać :). Dziś popołudnie z piłką kopaną (3 liga, gdyby ktoś był ciekawy ;)) + obowiązkowa w takich okolicznościach przyrody buła z grillowaną karkówką (nad piwem jeszcze pomyślę ;)), a jutro odsypianie do południa i zajęcia w podgrupach :D.

Nie wiedzieć czemu, didaskalia robią się ważniejsze niż tekst główny, hmm.

Życzę słonecznego i pełnego życzliwości dnia oraz

 

262093_zeby-bylo-jak-dawniej.jpg

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lucinda napisał:

Np to się zaciekawiam co z twoją fantazją jeszcze robisz..A serio...czy to ma sens??

Przecież może sympatycznie i niejadowicie w końcu po to jest forum No ale skoro niektórym bardzo potrzebny jest publiczny "upust krwi"..

No to z fantazją koleżanko również idę dalej poczytać A reszta to tzw kurtyna milczenia

Z fantazją się nic nie robi. Fantazję się ma. No...chyba, że ktoś się nazywa Katarzyną Bereniką Miszczuk to wtedy może zacząć pisać książki fantasy. Niektórzy mają do tego zacięcie. 

Czy warto? A czy zawsze udaje Ci się powstrzymać od emocji? Mnie nie. Szczególnie dziki i niepohamowany śmiech lubi wyrywać się z mych trzewi na wolność, co miało miejsce wczorajszego wieczora. I szczerze? Jeszcze dzisiaj się śmieję. Ale ja tak mam. Opery mydlane zawsze mnie bawią. Akcja mizerna, obsada też nieciekawa więc drugiego dna nie szukałam. Przecież to nie Tarantino? 

Oraz dzień dobry, uśmiechnięte i wesołe. :szydera:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Ostatni letni weekend tej jesieni przed nami. Gala rozdania Złotych Malin za nami ,czerwony dywan do czyszczenia, bo zarzygany okrutnie. . A tu zanosi się na drugi sezon. :d

A poza tym zła jestem na siebie okrutnie, bo mi się jeden dni w kalendarzu przestawiły. Wybierałam się do kina na Boże Ciało dzisiaj, a film wyświtlali do wczoraj. :mur:. Chyba z tego "nieróbstwa" urlopowego. :haha:

Miluśkiego dzionka i upojnej, "najdłuższej nocy" w roku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Wczoraj , przed snem przeczytałam jakiś trudny do ogarnięcia elaborat napisany przez nowego/starego forumowicza @Luke i przyznam , że chciałam się do niego odnieść , ale stwierdziłam , że lepiej nie psuć sobie zakończenia pięknego dnia . Napiszę tylko , że autor tego długiego i pełnego wzajemnych zaprzeczeniem postu nie odróżnia hejtu od normalnej  ludzkiej reakcji , jaką jest zwracanie komuś uwagi na nieetyczne zachowanie , które rani drugiego człowieka .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam wspomnieć , że miałam wczoraj wolne i mogłam podziwiać pierwsze , piękne dekoracje świąteczne :d Jestem z siebie dumna , bo nic z tych rzeczy nie kupiłam :d ale pewnie tylko dlatego , że w gazetce z Aldi , wypatrzyłam śliczne bombki , które pojawią się 4/tego listopada :love: Do tego czasu , będę mogła być dalej z siebie dumna :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.60a322c1a61e1263d10f7d0db5ebded6.png ale dzisiaj nie dla wszystkich, gdyż poziom mojego zrozumienia dla ludzkich ułomności się wyczerpał...w końcu  :oklaski: A na dodatek podniosłam odwłok za wcześnie :haha: Jako pani starsza jestem w stanie przedagonalnym po całonocnych tańcach, hulankach i swawolach w Klubie Pod Sceną w Opierze Leśnej :haha: Nawet wystąpiłam na scenie rzeczonej Opery, ale.......ale totalnie ciemno było, bo jakiś wstręciuch wyłączył oświetlenie i widownia nie chciała mnie w egipskich ciemnościach podziwiać :haha:Czyli jestem kolejnym, zapoznanym talentem...jaka szkoda :szydera: I naszła mnie pewna refleksja... moim wieku 5 godzin snu, to stanowczo za mało na regenerację i powrotu do stanu używalności publicznej :haha:Postanowiłam więc, że będę snuć się, niczym Biała Dama, dzień cały po domu (z krótkimi przerwami na drzemki :haha:) w zwiewnej szacie...czytaj w szlafroku :szydera: A najbardziej cieszy mnie, że odeśpię co nieco dzisiejszej nocy :szydera: Czuj duch wiaro i niech ten dzionek mija wam miło :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, violka napisał:

Zapomniałam wspomnieć , że miałam wczoraj wolne i mogłam podziwiać pierwsze , piękne dekoracje świąteczne :d Jestem z siebie dumna , bo nic z tych rzeczy nie kupiłam :d ale pewnie tylko dlatego , że w gazetce z Aldi , wypatrzyłam śliczne bombki , które pojawią się 4/tego listopada :love: Do tego czasu , będę mogła być dalej z siebie dumna :szydera:

Ja też jestem z ciebie dumna...jeszcze parę dni :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

w peniuarze Biała Damo,w peniuarze:)Damy w szlafrokach nie chadzają:)Snuj się snuj:)Urlop masz,wolno ci:):):):)

Gdybym peniuar posiadała, to w nim bym się snuła :szydera: A tak pozostaje mi prozaiczny szlafrok :haha: Niemniej jednak nieważny strój....Biała Dama to osobowość i obojętnie w co odziana, pozostanie damą...tak chcę myśleć :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie godzinki wolnego :hura:

Właściwie to już nie mam nic do roboty oprócz konieczności przygotowania kolacji. Jutro opierniczantus. Córka z zieciem mi przykazali, że w niedzielę się odpoczywa :dobrze:

Babcie jest trochę podobna do mnie o wszystkim pamięta no przynajmniej stara się pamiętać ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, hawana napisał:

Taki ladny przydomek dostalas, jeszcze korone nie byle jaka  moglby dac:szydera:

@hawana no nie zartuj dziewczyno, bo jak sie @Baśka powtarzająca sięzamachnie berlem, a gronostajowa ,,pereryna,, porawi

, to nie bedzie ci do smiechu:haha:

images (1).jpg

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jeszcze pół godzinki mam na posiadówkę przy lapku a potem zryw ...wiaderko , ściereczki , płyny i wędrówka z tymże przez miasto . Umówiona z siostrą jestem na robienie głównych porządków ....poprawki i tak będą , bo brzozy nie odpuszczą i będą nadal zaśmiecać :(

Nooo...i co taka nudziara...jak ja ... może Wam ciekawego napisać ? Tylko tyle ....nikt o mnie nie walczy ...nikt się nie stara ....buuuuuuuuu ....takie to moje zasrane , zezowate szczęście :smutek:

łoj tam @Baśka powtarzająca się,pozaczepiaj, powtracaj sie,juz bedzie odzew, 

Zajrzyj w oczka, poudawaj gluptaska.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
21 godzin temu, Luke napisał:

Szkoda, że i moderacja dała wiarę słowom INEZ

Dzień dobry. Nigdy i nigdzie nie dajemy wiary w słowa i nie stoimy po stronie żadnego Forumowicza. Nie rozumiem tego zarzutu, a tym bardziej w kontekście tej sprawy.. Zapraszam do supportu, bo to poważny i niestety nieprawdziwy zarzut.

EDIT: dotarliśmy do zgłoszenia. Ban się należał. Obecnie dajemy bana za multikonto. 

9 godzin temu, INEZ napisał:

Za co zostałeś wyrzucony z tego forum wiedza wszyscy.

Z tego co mi wiadomo konto zostało usunięte na publiczny wniosek jego właściciela. Dla jasności: 

 

9 godzin temu, INEZ napisał:

Treść wiadomości, którą do mnie wysłałeś znam ją i Moderator. 

Bzdura, moderator nie zna treści wiadomości, bo:

1. To są dane niedostępne dla członków zespołu. Są zabezpieczone hasłem znanemu wyłącznie 1 osobie tj. administratorowi z uprawnieniami RODO, używanym tylko na ewentualny wypadek żądań prokuratury i sądów (łamanie prawa). Zdarzyło się to po raz pierwszy. Mamy nadzieję, że ostatni.

2. Treści w Waszych skrzynkach są chronione prawnie.

Niestety prokuratura zażądała od nas ujawnienie treści skrzynek, co z niechęcią i po zaopiniowaniu przez naszego prawnika wykonaliśmy, ale zapewniam, że administrator nie czytał wydrukowanych dziesiątek kartek. Korespondencja jest rzeczą świętą. Dlatego tyle razy zwracamy Wam uwagę, źe fora takie jak to nie może i nie powinno należeć do agencji. Z dostępnej nam wiedzy wnioskujemy, że jesteśmy jedynym z największych for, które nie jest związane z żadną agencji. Nawet na naszych stronach  Forumowicze piszą o powiązaniach innych:

https://opiekunkaradzi.pl/temat/11525-warto-wiedzieć-przed-wejściem-na-dobrasztelapl-i-myopiekunkicom/

Ale czytamy, że to nieważne, że to tylko dane. 

Przy tej okazji zachęcamy wszystkich do częstego kasowania swoich skrzynek (nie tylko u nas), co sprawi, że wszystkim nam będzie żyło się lepiej.  

Proszę też zakończyć kłótnie tutaj. Przez tyle lat istnienia forum nikt nigdy nie nasłał swoim działaniem na nas i innych Forumowiczów prokuratury. Istnieją tu narzędzia, które pomagają w blokowaniu Forumowiczów i proszę z nich korzystać lub opuścić forum dla zdrowia pozostałych Forumowiczów. 

Pozdrawiamy

Dopisek:

Jeżeli uważasz, że ktoś Ci dokucza, łamie prawo, nie chcesz z nim rozmawiać, nie chcesz czytać jego postów, denerwuje Cię, irytuje lub wywołuje inne dokuczające Ci objawy to skorzystaj z funkcji ignoruj:

https://opiekunkaradzi.pl/ignore/

Dzięki niej nie będziesz otrzymywać PW, nie będziesz czytać postów i innych wiadomości od wybranych osób (zdecydujesz czego dokładnie sobie nie życzysz). Nie zgałszaj nam tych samych osób, bo to świadczy tylko o tym, że nie korzystasz z ww. funkcji. Reagować w takich przypadkach nie będziemy. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...