Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, NNNdanuta napisał:

nocnego życia

I ono ma swój urok ,o ile jest ze śniadaniem ,hi hi hi:):)

Witaskie sobotnie mgliste;)

Obiad mam zamrożony na dziś ,więc do południa robię nic:)Potem zresztą też:)

Fajnego dnia:)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Witam :cześć2:Noc jeszcze taka, że można nożem kroić, ale jak już nie śpie to wstałam bo nie chce mi się przewracać z boku na bok w łóżku... Doszło do jakiegoś nocnego życia na forum, bo posty z przed 3 i 5 godzin :o, ale to weekend, więc może jakieś nocne imprezki się przytrafiły xd Miłego dzionka i buziaki :cmok:

No tu była taka impreza że znajdę mnóstwo "siana" na plaży.. :szydera:

A serio morela owszem szlajala się po miescie A mnie huk morza obudził i tyle...siemka

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz przy zmianie czasu na zimowy żal mi się zrobiło tych pracujących na nocnej zmianie. Bo pierwszy raz pracuje w systemie ciągłym. 

A teraz się witam i niedługo ruszam na podbój celtyckiego szlaku wspólnie z koleżanką z forum. Trzeba wykorzystać pogodę i wolny dzień. W listopadzie będzie ich malutko, oj malutko...

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Mam pilne odkurzanie i tak sobie siedzę i zastanawiam się, czy o tej godzinie w sobotę można włączyć odkurzacz będąc w budynku wielorodzinnym O.o Chyba nie, kuźwa ... polatam na mokro bo to nie robi hałasu xd

No to faktycznie pilne:szydera:..moja koleżanka mówi na "odkurzanie na mokro"..okrazki A w domu jak mnie nosi to potrafię i pralkę wlaczyc

U szoguna było ok bo on nie zdejmuje te swoje aparaty słuchowe i mogę nawet dyskotekę zrobić no ale generalnie nie wypada

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Joy napisał:

Skoro zostałam wywołana do tablicy to odpowiem.Krótko i na temat.

1Obgadywanie to wyrażanie swojego niepochlebnego zdania o kimś poza jego plecami.Ja tego nie muszę ja od dawna i wprost piszę tutaj na forum o tym co sądzę o osobie piszącej pod nickiem Inez.Od dawna podejrzewałam to co  sam na początku postu przyznałeś _osoba z chorą fantazją.Do tego złośliwie mściwa.

2 Kim Ty jesteś bym miała zaprzątać sobie Tobą głowę?Wskaż mi choć jeden mój post w którym o Tobie napisałam.Rozumiem rozczarowanie tym,że nie przyjęłam Twojego zaproszenia na fb ale cóż może jestem mała ale ma wyrafinowany gust :) 

3.Możecie sobie o mnie plotkować jak coś do mnie dotrze to się pośmieję,bo swoją wartość znam .

A poza tym życzę wszystkiego dobrego.

, Droga" @Joy ponieważ kolejny raz to ty mnie zaczepilas więc napiszę krótko i na temat. Ja swoje palce trzymam w odpowiednim miejscu a ty Wsadz sobie swój  palc w........ To będzie równie wyrafinowane jak twój gust. 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Pierwszy raz przy zmianie czasu na zimowy żal mi się zrobiło tych pracujących na nocnej zmianie. Bo pierwszy raz pracuje w systemie ciągłym. 

A teraz się witam i niedługo ruszam na podbój celtyckiego szlaku wspólnie z koleżanką z forum. Trzeba wykorzystać pogodę i wolny dzień. W listopadzie będzie ich malutko, oj malutko...

:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Miłej , spokojnej soboty .

No..przyda się..Tak od rana??

Mam aquavit 50% jako środek na uspokojenie w razie w...

Czy te wypominki naprawdę Basiu nam potrzebne??:mur:

Ps to nie do Ciebie:d tylko irytacja lekka

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło wrócić się z czytaniem zaległości ździebko wyżej i już mi się gęba śmieje:szydera:

@fioletowa.mysz...masz rację , proszek o nazwie  Ixi podobnie  brzmi jak z archiwum X :szydera: Ale przyznasz , że ludzie mają szeroki zakres zainteresowań i zacięcie ( nie tylko przy goleniu , czy innej depilacji ) , że chce im się grzebać , notować ....ja pierdykam ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucinda napisał:

No..przyda się..Tak od rana??

Mam aquavit 50% jako środek na uspokojenie w razie w...

Czy te wypominki naprawdę Basiu nam potrzebne??:mur:

Ps to nie do Ciebie:d tylko irytacja lekka

Lucy ....uśmiech , chociaż wykrzywienie ust na facjatę zarzucamy i do przodu :szydera: Ewentualnie modlitwa o zdrowie niektórych ...nie , żeby wróciło , bo na to już za późno , ale , żeby choroba choć trochę zwolniła z tym rozwijaniem się :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luke mam nadzieję, że @Moderator pozwolił ci do umieszczenia tylko tej jednej i ostatniej wypowiedzi na tym forum. Za co zostałeś wyrzucony z tego forum wiedza wszyscy. Treść wiadomości, którą do mnie wysłałeś znam ją i Moderator. 

Różnica między szantazowaniem kogoś a stalkingiem jest jak widać w ocenie prokuratury kolosalne  Jedna sprawa nie wyklucza jednak drugiej. 

Jeżeli chodzi o mój stan umysłowy to wszystko jest w porządku i mam nadzieję, że z Tobą też. 

Zamiast występować jako pseudo obrońca ucisnionych to lepiej było napisać prawdę ale do tego trzeba mieć odwagę i chociaż odrobinę honoru. 

Teraz mam nadzieję, że raz na zawsze przestaniesz się mną interesować. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Ale żesta się naprodukowali.Klepanki zaliczone.

Od czwartku luz,pas.Pdp w szpitalu na badaniach do wtorku.Centrum Kolonii z katedrą zaliczone.Złaziłam się ,że ledwo ciepła( właściwie bardzo ciepła,bo słońce dogrzało).

Dzisiaj rower zaliczę.Fajna pogoda ma być .

Miłego dnia ludzie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...