Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Dziś babcia powinna wrócić ze szpitala jak wszystko bedzie ok. Dobrze mi było ten jeden dzień samej....mimo to życze jej żeby wróciła szybko do domu bo ludzie zdrowieją szybciej w swoich czterech kątach....

@lucinda nie staraj się zrozumieć dlaczego Cię potraktowano źle....miej to w doopie....będziesz zdrowsza. Jeśli będziesz się katować wątpliwosciami i nie daj Bobrze kwestionować swoje umiejętności to masz znowu nieprzespane noce....daj sobie spokoj dziewczyno z tymi prymitywami i szukaj innej firmy.

Milego dnia wszystkim życze.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.9d46aeaedf1cc9267a9d74b4f3865668.png czyli veni, vidi....i siorbię kawunię w oczekiwaniu na nadejście "chcienia" :haha: I sama się dziwię dlaczego mnie się nie chce chcieć :haha:Wojny wczoraj nie toczyłam, ale plany na dzisiaj mam...jakąś batalię trzeba będzie rozegrać...choćby z liśćmi, czyli siatkę na staw założyć :haha:Ale to tylko plany...a jak wiadomo plany są od tego, żeby je weryfikować :szydera: Tymczasem genisuję poranek z hoboczkiem w dłoni i użalam się nad sobą, bo znalazłam kleszcza na własnej ręce! :tak2: Nic to...nie pierwszy i pewnie nie ostatni w moim życiu niechciany "ktoś-coś" >:( Pozostaje zatem przejść do porządku dziennego nad niedogodnościami niesionymi przez życie i przeć do przodu :tak2: Przyjmy więc :szydera: I niech to parcie będzie miłe i sympatyczne jak to tylko możliwe...czego życzę wam i sobie w ten sobotni poranek :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sobotnio i pracowicie.

Nie wiem jak bym zareagowała na taką sytuację jaką ma @lucinda ale pewnie siedziałabym pod prysznicem żeby zmyć z siebie to g...o. 

A przecież pamiętam jaki trudny adres miała w Berlinie. Przecież wstawała o jakiejś nieludzkiej godzinie i zaczynała pracę. Ja ją podziwiam że tak długo tam była.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Niewyspana i padnięta :haha: , melduję , że od kilku godzin , jestem już w pracy . Anielica na pierwszy rzut oka , wygląda  bez zmian , więc trzymam się nadziei , ze choroba nie posunęła się w złą stronę . 

Miłego dnia i niech moc będzie z nami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lucinda napisał:

biegne szybiuto do kawusiowego wątku...słuchajcie:dyskusja::szept:

zobaczyłam ze od wczoraj do dzisiaj strasznie szybko czas zlecial....z 58 dni na 1...ozeszszsz:haha:...oby kazdemy z nas czas tak szybko upływał:dobrze:...ale normalnie a nie w szoku i stresie

dobra dalej ide siorbac:kawa2:

U mnie dlużył się ten kontrakt ale dotrwałem. Jeszcze dziś, jutro, baaaardzo dłuuuugi poniedziałek i wyjazd

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko, dzisiaj trochę później bo porządki trzeba ogarnąć:szydera:, dzień mopa z piątku przerzuciłam na sobotę:haha:, a teraz kolejną kawusię :kawa: w spokoju już sobie popijam i czytam zaległości forumowe:gazeta:.

Życzę wszystkim spokojnej soboty:cmok:

images (61).jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

Dziś babcia powinna wrócić ze szpitala jak wszystko bedzie ok. Dobrze mi było ten jeden dzień samej....mimo to życze jej żeby wróciła szybko do domu bo ludzie zdrowieją szybciej w swoich czterech kątach....

@lucinda nie staraj się zrozumieć dlaczego Cię potraktowano źle....miej to w doopie....będziesz zdrowsza. Jeśli będziesz się katować wątpliwosciami i nie daj Bobrze kwestionować swoje umiejętności to masz znowu nieprzespane noce....daj sobie spokoj dziewczyno z tymi prymitywami i szukaj innej firmy.

Milego dnia wszystkim życze.

Trawienie wymaga czasu zwłaszcza nieswiezego mięsa:haha:.. A serio....jest słońce !!!dzisiaj A NIE JUTRO Wyjeżdżam mam minizeugniss od  kurki na wszelki więc git jest A firma ma zapłacić A potem mogą mnie cmoknac

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lucinda napisał:

Trawienie wymaga czasu zwłaszcza nieswiezego mięsa:haha:.. A serio....jest słońce !!!dzisiaj A NIE JUTRO Wyjeżdżam mam minizeugniss od  kurki na wszelki więc git jest A firma ma zapłacić A potem mogą mnie cmoknac

 

Gdzie widzisz to słonce? U mnie leje od wczoraj co mnie jednak nie martwi. Kocham jesień. To moja pora roku. Ze wszystkimi atrakcjami burzowo, wietrzno szarymi.

Jedź i nie oglądaj się za siebie. Szkoda nerwów i zdrowia. ;)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i babcia zostaje jeszcze jeden dzień w szpitalu bo muszą jej zrobić tomografię głowy i w tym celu przetransportować 35 km do innego miasta....ludzie....jak ona wygląda....jak miś panda....musiała nieźle grzmotnąć i chyba ma złamany nos bo spuchnięty i boli ją tylko nos...głowa nie !

Żal mi jej.

A ja się chyba dziś wezmę za porządki. No bo co tu robić...?

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

No i babcia zostaje jeszcze jeden dzień w szpitalu bo muszą jej zrobić tomografię głowy i w tym celu przetransportować 35 km do innego miasta....ludzie....jak ona wygląda....jak miś panda....musiała nieźle grzmotnąć i chyba ma złamany nos bo spuchnięty i boli ją tylko nos...głowa nie !

Żal mi jej.

A ja się chyba dziś wezmę za porządki. No bo co tu robić...?

Tylko bez histerii!!!Piwnice ,strychy i stare komórki zostaw w spokoju!!!Bo sięjeszcze przepracujesz:)

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...