Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Składam protest przeciwko zamknięciu rozmów przy kawie. Pojawia mi się taki komunikat: Too long message! Only allow 300 characters.

To nie moja bajka :smutek: Nie widać poprzednich rozmów, nie można cytować....a w olerę jasną z takim ułatwieniem >:( 

Zbierzmy się do coopy i może Moderacja przywróci nam to, c się sprawdziło i dawało radość! :donos:

masz racje....co nie znaczy ,że nie jestem za nowościami ,ale nie takimi i jeszcze po angielsku informacje...francuski ,niemiecki.rosyjski tak! ale nie angielski ,jak dla mnie hihi

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Janeczka1963 napisał:

My jesteśmy w pracy a nie każdy ma czas i możliwości, żeby cały czas śledzić zmiany na czacie.Ja zostaję tu:dobrze:

kurcze jesteś w pracy a ja myślałem ,że na wczasach?   to żart,ale po co o tym przypominasz? jesteś taka gorliwa to pracuj 24 godziny!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Mirelka1965, jesteś tu na tyle długo, że wiesz, że sprawy do moderacji załatwia się w innym miejscu.

Poprosiliśmy o testy, raz na jakiś czas to się nam zdarza i myśleliśmy, że porozmawiamy merytorycznie. 

1. Można się wołać - klikając w nazwę Użytkownika biorącego udział w dyskusji. Zobaczy on wtedy, że wiadomość do niego jest na niebiesko.

2. Można czytać posty archiwalne bez konieczności stronicowania - po prostu przesuwacie suwak w górę. To duże ułatwienie i oszczędność czasu. 

3. Możecie czytać resztę forum mając pod ręką czat - jest dostępny na każdej stronie. 

4. To czat - do szybkiego przywitania się, pośmiania się, zagadania. Dlatego nie ma edytora tekstu i własnych zdjęć.

5. Mamy problem z klubami i musimy zawiesić te, które założyli Forumowicze - opcje kłócą się z klubami systemowymi. Stąd pomysł na czat, a później na prywatne pokoje.

6. Do niczego nigdy Was nie zmuszamy. Temat kawusiowy wróci - chcieliśmy Was zachęcić do testowania, bo udawaliście, że czatu nie ma :) 

7. Nasze pomysły robimy z myślą o Was. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do bojkotu.Nie bardzo rozumiem a raczej wogole nie rozumiem idei czatu.Do luźnych rozmów mamy kawę i jeszcze kilka miejsc.Ze niby szybka komunikacja?Można napisać na priv ale jak ktoś jest niezalogowany to isupereksyraszybki czat nie przyspieszy odpowiedzi.Dla niezalogowanych gości?To by się dopiero działoMoim zdaniem niepotrzebny gadżet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Redakcja napisał:

@Joy, zdecyduj się, cytat z czatu: 

Joy

10/03/19 11:04 PM   

"fajny,taki szybki czat"

Pierwsze wrażenie ale naprawdę nie widzę sensu.Jak wróci kawa to niech sobie czat będzie nie ma przymusu korzystania.Tyle tylko,że zawala mi pół ekranu w srajtku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Joy napisał:

@Redakcja nie rozumiem pkt 5.Czy to oznacza, że Margines zniknie?

Tam to w ogóle jest bałagan. Właściciel klubu zamiast forum stworzył pytania, które miały nie być dostępne. Pytania rządzą się swoimi prawami i tam to dopiero zapewne trudno się odnaleźć, bo odpowiedzi układane są zgodnie z oceną. I nikt tego nam nie zgłasza :)))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Redakcja napisał:

Tam to w ogóle jest bałagan. Właściciel klubu zamiast forum stworzył pytania, które miały nie być dostępne. Pytania rządzą się swoimi prawami i tam to dopiero zapewne trudno się odnaleźć, bo odpowiedzi układane są zgodnie z oceną. I nikt tego nam nie zgłasza :)))))))

Trochę dziwnie się terminy zbiegły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Redakcja napisał:

Tam to w ogóle jest bałagan. Właściciel klubu zamiast forum stworzył pytania, które miały nie być dostępne. Pytania rządzą się swoimi prawami i tam to dopiero zapewne trudno się odnaleźć, bo odpowiedzi układane są zgodnie z oceną. I nikt tego nam nie zgłasza :)))))))

Niechaj Redakcja nie natrząsa się z klubowej Moderacji :ostrzegam::haha: Jakoś "marginesy" sobie radzą w tej przestrzeni :tak2: A jak przyjdzie czas, to zrobi się porządek jak w ogrodzie...na wiosnę na przykład :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Trochę dziwnie się terminy zbiegły

Nie tłumacz się...jak będziesz dłużej moderować, to też będziesz światlejsza. Ale już poszły pierwsze koty za płoty :haha:Musimy jeszcze pomyśleć nad udoskonaleniem klubu...i wtedy klękajcie narody :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, Joy napisał:

Trochę dziwnie się terminy zbiegły

Autor przy zakładaniu klubu wybrał pytania zamiast forum. Miał prawo nie wiedzieć, a myśmy tego nie sprawdzili. 

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A jak przyjdzie czas, to zrobi się porządek jak w ogrodzie

Nie da się, próbowaliśmy. Pytań nie można przekonwertować na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joy napisał:

Sorki ale wyczuwam drugie dno. I nie powiem , że mi się to podoba.Teraz przepraszam na godzinę muszę zniknąć.Ale wrócę,choćby na jeden post

Ja również . 

Rozmowa zaczęła się od czatu , z którego forumowicze są niezadowoleni . Czat powstał chwilę po otworzeniu klubu ( dziwny zbieg okoliczności ) a teraz nasze niezadowolenie z czatu , skończyło się zamknięciem klubu , z którego klubowicze są zadowoleni . Może coś ze mną nie halo , ale naprawdę czuje duży niesmak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Ja również . 

Rozmowa zaczęła się od czatu , z którego forumowicze są niezadowoleni . Czat powstał chwilę po otworzeniu klubu ( dziwny zbieg okoliczności ) a teraz nasze niezadowolenie z czatu , skończyło się zamknięciem klubu , z którego klubowicze są zadowoleni . Może coś ze mną nie halo , ale naprawdę czuje duży niesmak 

Jak zamknięty klub , skoro pisałam przed chwilą z Mirelle'ą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie nowości budzą sprzeciw tak jak wszelkie zmiany budzą lęk....muszę do psychiatry na kozetkę, bo poczułam się zagrożona....:haha: po co zmieniać cos co dobrze działało ? Czat jest dla mnie za maĺo czytelny i w ogóle się tam nie odnajduję....proszę o przywrócenie starego i dołączam do osób niezadowolonych.

To była prośba do Moderacji.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
4 minuty temu, violka napisał:

Czat powstał chwilę po otworzeniu klubu ( dziwny zbieg okoliczności )

Violka - to już drugi lub trzeci czat od startu forum.

5 minut temu, violka napisał:

z którego forumowicze są niezadowolen

My też nie rozumiemy. Kluby były be, wszyscy byli niezadowoleni, nikt nie chciał stworzyć. Teraz są zadowoleni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jak zamknięty klub , skoro pisałam przed chwilą z Mirelle'ą ?

Ja nie mogłam się wbić . Może to chwilowe przesilenie na forum , ale Moderacja juz wspomniała , że zamyka kluby , więc nie wiem co mam o tym myśleć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Redakcja napisał:

Autor przy zakładaniu klubu wybrał pytania zamiast forum. Miał prawo nie wiedzieć, a myśmy tego nie sprawdzili. 

Nie da się, próbowaliśmy. Pytań nie można przekonwertować na forum.

Forum mamy tutaj i starczy. A klub jest miejscem "intymnym". Być może forma pytań nie jest najlepszym rozwiązaniem na świcie, ale jakoś dajemy radę. Brakuje nam jedynie możliwości czytanie od ostatniego przeczytanego posta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...