Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wsiem.Parę sprawę do załatwienia na mieście mam , więc pora doopę ruszyć.Podszykować co się da.O 9 jadę kupić podwyższenie na muszlę klozetową ,a o 13:30 opiekunowe spotkanie mam.Jutro ponoć Scarlett przyjedzie na kawkę i parę rzeczy z Polski przywiezie.

Trzymcie się ludzie.

Edytowane przez Teresadd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi się liczyć nie chce, któram ci jest :haha: Ale jestem, jakby co :oklaski: Nie zapodam wiadomości pogodowych, bo w całej Europie tak samo :haha: Nie zapodam informacji o temperaturze w domku, bo pewnie też macie ciepło :haha:Ale zapodam news tygodnia....ta dam...odbieram dzisiaj autko od dohtorów autkowych :oklaski: Szybciorkiem więc witam się image.png.9143dc92376329a1e2eb5180d5af5152.png i życzę miłego dzionka, a ja biorę się zaległości klepalne przy stygnącej już kawuni :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Urlop ma się ku końcowi. Jak zwykle intensywnie i szybko śmignęło.

Były spotkania towarzyskie, słodkie lenistwo a i  choróbsko, żeby zbyt mdło nie było.

Był też urlop tropikalny. Obawiałam się odcisków od leżenia na plaży, ale udało się tego uniknąć i aktywnie parę dni tam też spędzić.

Dziś umówiona na cmentarzu jestem ;)  Znalazłam firmę zajmującą się grobami w mojej okolicy (wcześniej mało to popularne u mnie było, a z dalszych stron za dojazd nieźle liczyli), co by pod moją nieobecność zadbali o moich.

Jutro jeszcze (albo pojutrze, zależy od pogody) trochę łażenia mam po okolicy (fotorelację do  książki mam zrobić).

Potem weekend, który na wolności szybko mija i na początku tygodnia dołączam do pracujących.

 

Spokojnego dnia

 

Takie wspomnienie słońca:

 

 

wakacje1.jpg

  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zimno u was? Tutaj jakoś dziwnie ciepło poza tym jestem w takiej dzielnicy gdzie wszędzie pasaże handlowe,można spacerować a na ulicę nie wychodzic,co też czynimy:)

Zastanawiam się jak długo w Hamburgu zostanę,nikt tego nie wie,nawet moja Dama.

No nic, lecę akcesoria do makijażu przygotować ha ha 

Miłego dnia

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 7.10.2019 at 21:06, Magdzie napisał:

Powiem tak ,pierwszy rzucił fajki mój mąż. Ja przez dwa tygodnie chowalam się z papierosem ,niby mu nie przeszkadzało, ale ja nie chciałam na widoku .No i z przyjemności palenia ,nic nie zostało,więc po co palić?No i odstawiłam, fakt pierwsze dni ,to mlaskałam ,aby chyba resztki oparów wymlaskac :haha:,no i poszlo.

Wszystko zaczyna się w głowie, jak sobie człowiek poukłada, to można dużo zdziałać.))

Hejka Magdzie!!caly czas Cie podziwialam za bieganie i wytrwałość ale teraz mi szczęka z lekka opadła:dobrze:brawo !!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Joy napisał:

Dzień dobry

Mówią,że jak środa minie tydzień zginie.No to życzę pracującym w tym sobie również,niech ta olerna środa mija i to biegusiem Nie mam dziś ani ochoty ani sił do pracy.Dobrze, że motywacja jeszcze jest bo byłaby katastrofa

Ja czytałam gdzieś że środa to dzień loda..to też motywacja:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Michasia 1959 napisał:

@INEZStairs Running GIF by WallowsDzisiaj pójdę ale do perfumerii tam mogę sobie humor poprawic / wypisikam się:haha:/ a tak na poważnie to widziałam w promocji Manifesto Laurenta

Humor poprawić i jeszcze pięknie pachnieć :oklaski:

No kondycji to ja Ci zazdroszczę, tak biegać po schodach to ja nie dałabym rady, no chyba że schody byłyby ruchome;)

Jak wrócisz z jakąś zdobycza to się pochwal. Czekam niecierpliwie :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...