Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Niektórym paniom  ciężko pojąć , że z facetem można spotkać się na zwyczajne pogaduchy i tyle ....Weź Ty w końcu poszukaj sobie roboty gdzieś niedaleko mnie ( jak pojadę na roboty ) , nic Ci z mojej strony zagrażać nie będzie ...kawa , piwo ( nie przepadam , ale czasem lubię małe  piwo wypić ) , pogaduchy ....nawet przysięgam , że do słowa dopuszczę . Za długo na bezdechu gadać nie mogę , oddech złapać jak najbardziej muss :haha:

basiu kochana ty nie wytrzymasz ciśnienia:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Obiecuję, że jak trafię w "twoje" okolice, to na pewno umówię się z tobą na kawunię :tak2: Nie mam z tym problemu. Ale ludzie są różni. Nasza koleżanka @lucinda prawie dwa lata próbowała kogoś znaleźć i coopa :( 

Oj tak ...Mirelle'o . Ciężko znaleźć coś fajnego :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZień dobry:)Mgliście i dźdźyscie.Małe zakupy mnie dziś czekają,w dodatku chyba na piechotę i bardzo,ale to bardzo nie mam na nie ochoty:(Buuuu Do sklepu kawałek i pod górę ,nie cierpię tego:( Może jeszcze coś wymyslę w temacie a póki co pora popracować,

Fajnego dnia.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, foczka63 napisał:

DZień dobry:)Mgliście i dźdźyscie.Małe zakupy mnie dziś czekają,w dodatku chyba na piechotę i bardzo,ale to bardzo nie mam na nie ochoty:(Buuuu Do sklepu kawałek i pod górę ,nie cierpię tego:( Może jeszcze coś wymyslę w temacie a póki co pora popracować,

Fajnego dnia.

Droga powrotna ze sklepu w dół ...nie jest źle :haha:

Dzień dobry ....

Miłej soboty .

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ludzie.Czekam aż się rozjaśni żeby z psem iść na spacer do pobliskiego lasu.( kawał sporego lasu w Kolonii ).Pada i znowu psisko mokre wróci.

Do domu jeszcze trochę,ale już po niedzieli dwójka z przodu na liczniku.Chyba ,że Pdp na kur pojedzie ,to zjazd wcześniej będzie.Po tygodni mogę powiedzieć ,że jest ok i mam zamiar wrócić w styczniu.

Miłego ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...