Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, aniao napisał:

Wszyscy czekają żeby podopiecznych zapędzić do łóżka . Tu podopieczna nie może się położyć przed 20, więc czekamy do 20,01 . 

 

Mojej dzisiaj pozwoliłam posiedzieć dłużej. Troche bedzie lipa bo mi całkiem z sił opadnie i trudno bedzie do beta wyeksmitować ale...mam lift i nie zawaham sie go użyć. I będzie lament bo Kura lifta nie lubi. Cóż...ja za to nie lubię dźwigać, nawet małych babć.:haha:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Mojej dzisiaj pozwoliłam posiedzieć dłużej. Troche bedzie lipa bo mi całkiem z sił opadnie i trudno bedzie do beta wyeksmitować ale...mam lift i nie zawaham sie go użyć. I będzie lament bo Kura lifta nie lubi. Cóż...ja za to nie lubię dźwigać, nawet małych babć.:haha:

nie dziw się ,mało która kura lubi lifty:dobrze:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Mojej dzisiaj pozwoliłam posiedzieć dłużej. Troche bedzie lipa bo mi całkiem z sił opadnie i trudno bedzie do beta wyeksmitować ale...mam lift i nie zawaham sie go użyć. I będzie lament bo Kura lifta nie lubi. Cóż...ja za to nie lubię dźwigać, nawet małych babć.:haha:

Moja babcia teraz siedzi w kuchni i układa kolorami kostki Rummi....:d a zapędzić ją do łóżka przed 22 to wielka sztuka....:haha:no taki nocny Marek.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maras1 napisał:

nie dziw się ,mało która kura lubi lifty:dobrze:

Nie kura tylko Kura. Moja nie lubi wyjątkowo. To podkreśla jej nieporadność. No ale dla mnie moje zdrowie jest na pierwszym miejscu. Pewnie nic by mi się nie stało, nawet korona by się nie przekrzywiła... Jednak ktoś ten lift po coś wymyślił, a ja nie zamierzam dopieszczać ego pdp kosztem zdrówka swego jedynego :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Nie kura tylko Kura. Moja nie lubi wyjątkowo. To podkreśla jej nieporadność. No ale dla mnie moje zdrowie jest na pierwszym miejscu. Pewnie nic by mi się nie stało, nawet korona by się nie przekrzywiła... Jednak ktoś ten lift po coś wymyślił, a ja nie zamierzam dopieszczać ego pdp kosztem zdrówka swego jedynego :haha:

zdrowie najważniejsze:dobrze:ale i ta kura i tamta Kura mają tak samo:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

Moja babcia teraz siedzi w kuchni i układa kolorami kostki Rummi....:d a zapędzić ją do łóżka przed 22 to wielka sztuka....:haha:no taki nocny Marek.

Moja, z 8 miesięcy temu, jeszcze przemieszczała się za pomocą chodzika. To potrafiła do beta zasuwać około 2 w nocy. Ale ja jej w tym nie pomagałam.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...