Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

311251677_dziedobrydeszczabaruchoma.png.50f2c6ec329c4f1603f572371169b792.png w ten deszczowy poranek...jeden z wielu wg zapowiedzi rodzimych meteorologów :oklaski: Pospałam, odpoczęłam i jest dobrze :oklaski: Teraz siorbię sobie kawunię, popalam nowy sort fajeczek i będę odrabiać zaległości klepalne :haha: Dzisiaj w planach serniczek, żureczek i...goście :oklaski: I jest dobrze, a skoro jest dobrze, to w ten optymistyczny sposób pozostaje życzyć każdemu dobrego i miłego dzionka :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się witam.

Wczoraj był ciekawy dzień. Niespecjalnie trudny, powiem nawet że w miarę fajny ale było takie pół godziny kumulacji że zamiast się zdenerwować to się śmiałam. Beate chodziła po pokojach i znosiła cudze ubrania w zamian zostawiając swoje buty albo łaskę, Marta płakała i mówiła po francusku, Hedwige usiłowała mi wsadzić do kieszeni swoją protezę, Emmi uparła się że chce do domu wracać a Erika w negliżu i tylko w szlafroczku wtoczyła swój wózek do pokoju Karla a ten wzywał pomocy by ją zabrać. :haha::szydera:

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Też się witam.

Wczoraj był ciekawy dzień. Niespecjalnie trudny, powiem nawet że w miarę fajny ale było takie pół godziny kumulacji że zamiast się zdenerwować to się śmiałam. Beate chodziła po pokojach i znosiła cudze ubrania w zamian zostawiając swoje buty albo łaskę, Marta płakała i mówiła po francusku, Hedwige usiłowała mi wsadzić do kieszeni swoją protezę, Emmi uparła się że chce do domu wracać a Erika w negliżu i tylko w szlafroczku wtoczyła swój wózek do pokoju Karla a ten wzywał pomocy by ją zabrać. :haha::szydera:

 

Na nudę nie narzekasz :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...