Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

A ja lubią ją motać na pewnej małej czarnej. Tak jakoś po cygańsku wtedy wyglądam co mi się cholernie podoba:haha:

Cieszę się, że nasączyłaś chustę pozytywnymi wibracjami. Pewnie dlatego dobrze mi się w niej chodzi:cmok:

:cmok:bo ja to nie do końca umiem, ale lubię robić takie rzeczy. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

I siedzisz w tym samochodzie kilka godzin a podopieczna pomstuje, krzyczy, wzywa pomocy, jest głodna,chce siusiu itp. 

Nie byłaś w takiej sytuacji i nie wiesz naprawdę jak by to było.

Ja jeździłam autem, zapłaciłam z własnej kieszeni za lampę która uszkodziłam wjeżdżając do wąskiego garażu. Moja wina ale chyba się nie wyleczyłam z jazdy samochodem bo jak jest dzień wolny to można pozwiedzać.

Ja odmówiłam wjeżdżania do garażu. Auto stoi na zewnątrz, a mnie jakoś nie wymienili :haha:. Powiedzieli, że ewentualnym mandatem mam się nie przejmować. Jak będzie, o ile będzie, zobaczymy.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Joy napisał:

Zakręcone Dzień dobry :) 

Tzn ja jestem zakręcona bo zalatana.A raczej zmęczona bo latałam:szydera: A zresztą jak zwał tak zwał :szydera: grzecznie się witam i zabieram za nadrobienie zaległości w lekturze:):)

Mietły nie zgub i kurs trzymaj!Wieje mocno:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Witam się z Wami,:cmok: zmęczona bo cały Coburg przelecialam i nic nie kupiłam,taka jestem oszczędna i jaka zadowolona:szydera: szmaty mam w domu,nie będę więcej szmat kupować, jeszcze do tego brzydkich,,

Dobrze , że to Ty  Coburg cały  przeleciałaś ....gorzej by było , gdyby było odwrotnie . Marnie by z Tobą było ....oj marnie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, cześć wszystkim.

Kurde, co ja czytam? Właśnie dzisiaj dostałam ofertę na zlecenie (jeszcze nie skończyłam tego :szydera:) z prawem jazdy. Do tej pory mówiłam, że nie jeżdżę po De, ale kaska mnie skusiła :grzmotnąć: Na szczęście Pdp nie ma demencji ani nic z tych atrakcji. Trzeba spróbować. Może wszyscy przeżyją, najwyżej więcej nie wezmę z jazdami.

Przy okazji... jak się nazywa ten papiur, co dają, żeby nie odpowiadać w razie W?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewyspane powitanko przesyłam :oklaski: A skaczę sobie nie dlatego, że taka durna jestem z niewyspania, tylko z widoku suszarki do grzybów i aromatu roznoszącego się po domu :oklaski: Owocny był wczorajszy wypadzik w Lasy Lęborskie...bardzo owocny :oklaski: Trochę mniej się cieszyłam, jak przyszło oczyścić zbiór :haha: I poległam przed północą nie ukończywszy pracy :donos: Dzisiaj powtórka z rozrywki, przy czym ta powtórka dotyczy czyszczenia, a nie zbierania :haha: Na razie sprawiłam prawuski, maślaki, kurki, siedzunia sosnowego i inne blaszkowce potrzebne do "produkcji" flaczków grzybowych :hura: Pozostały krawce, babki i mieszanka innych borowikowych i podgrzybkowych :donos: A jest tego trochę :mur: Mam zatem zajęcie na kolejne popołudnie, bo przedpołudnie będzie zajęte na inne przyjemności :haha: Tymczasem witam was serdecznie 1663748658_dziedobrymiesznastopa.gif.2cdca84374aca32b09940959759eb2d4.gif i życzę miłego i owocnego dzionka :oklaski:

Ps. Zakupiłam nową suszarkę do grzybów....na poczet kolejnych, owocnych zbiorów :szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Niewyspane powitanko przesyłam :oklaski: A skaczę sobie nie dlatego, że taka durna jestem z niewyspania, tylko z widoku suszarki do grzybów i aromatu roznoszącego się po domu :oklaski: Owocny był wczorajszy wypadzik w Lasy Lęborskie...bardzo owocny :oklaski: Trochę mniej się cieszyłam, jak przyszło oczyścić zbiór :haha: I poległam przed północą nie ukończywszy pracy :donos: Dzisiaj powtórka z rozrywki, przy czym ta powtórka dotyczy czyszczenia, a nie zbierania :haha: Na razie sprawiłam prawuski, maślaki, kurki, siedzunia sosnowego i inne blaszkowce potrzebne do "produkcji" flaczków grzybowych :hura: Pozostały krawce, babki i mieszanka innych borowikowych i podgrzybkowych :donos: A jest tego trochę :mur: Mam zatem zajęcie na kolejne popołudnie, bo przedpołudnie będzie zajęte na inne przyjemności :haha: Tymczasem witam was serdecznie 1663748658_dziedobrymiesznastopa.gif.2cdca84374aca32b09940959759eb2d4.gif i życzę miłego i owocnego dzionka :oklaski:

Ps. Zakupiłam nową suszarkę do grzybów....na poczet kolejnych, owocnych zbiorów :szydera:

Dzień dobry ....Wszystkim :d

Mirelle'o ...ile byłoby grzybów do obrania , czyszczenia ...jak zwał tak zwał ...padałabym na pysk , ale oprawiłabym je do końca . Dawno temu , mimo solidnego przeglądania podczas zbiorów ( nikomu oprócz mnie nie wolno było tego robić ) , gdy opanował mnie demon lenistwa i zostawiłam do obróbki " na jutro " sporą część   zbiorów  ,to 3/4 tychże musiałam już wywalić . Jednak gdzieś pominęłam , nie dojrzałam i poszłyyyy....się teges .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...