Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokulałam się i ja.Serwus kochani:cześć2:.Latam jak przysłowiowy kot z pęcherzem i nie mam czasu taczki załadować.Wczoraj odchamiłam się w zacnym towarzystwie koleżanek foremek-dzięki dziewczyny:cmok:.Chwilę pobędę z Wami,ździebko odsapnę,zeżrę sałatkę własnoręcznie zrobioną i lecę dalej.

                                     Słońca w serduchach:cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@Blondi trafił w gust, wie co lubię, bo w czerwcu przed wczasami byliśmy razem na zakupach, ja wybierałam i przymierzałam a M służył mi za tragarza i skarbonkę:haha:, bo ktoś musiał za to zapłacić:oklaski:

To, to rozumiem:szydera: :tak:bo już myślałam w ciemno Ci nakupił bluzeczek:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry...chciałabym rzec :haha: Jak na razie mój dobry nie jest...kiepska noc plus szykujący się katar daje efekt niezadowolenia z poranka >:( A plany takie piękne miałam :smutek: Na grzybki wybrać się chciałam, bo wysyp okrutny się pojawił w lasach pobliskich i dalszych :tak2: Nic to...poczekam jeszcze trochę i zobaczę, czy będzie mi się chciało tak, jak teraz mi się nie chce :haha: A grzybki kuszą....suszone, mrożone, gotowane, smażone......ech...może się poświęcę? :haha:Najwyżej jutro zrobię sobie dzień warchlaka, tfu...dzień dziecka i odeśpię dzisiejsze niedobory :donos:  Mam jeszcze czas...wszak to młoda, tfu...nieludzka godzina na zegarach :haha: Tymczasem przywitam się pięknie, choć1289147177_dziedobrytoniepitek.jpg.96f4128eb33e369ab5fa8400015c08f2.jpg ,a tu zonk, bo czas mnie znowu oszukał :haha:Nic to...miłego dnia życzę mimo falstaru :oklaski: Wszak już weekendzik nieśmiało jawi się na horyzoncie, więc miłej wigilii wam życzę :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Pracowity dzień dziś i jutro .Opuszczam adres i jutro przejeżdżam na nowe zlecenie.Pani sama + pies.Byłam tam rekonesans zrobić z koordynatorką trzy tygodnie temu.Pozytywne wrażenie.Pierwasza tam będę.Czyli wszystko do ułożenia ,ustalenia.A jak będzie ,to się okaże.Tu jeszcze pucki,kofer spakować no i chałupę ogarnąć.

Trzymajta się . Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Zapowiadał mi się wyjazd do lasu na grzyby , ale mimo cholernych chęci ....zrezygnowałam . Pada drobny deszcz , podziębiona jeszcze jestem ....nie będę się doprawiać do reszty . Pojedziemy innym razem . Rozsądek  zwyciężył , bo po lesie pospacerować zawsze zdążę a ile mi tych grzybków suszonych potrzeba ?.... W domku już ciepło , niby kaloryfery rozkręcone na full mają ciepłotę jak umarłej babki doopa , ale temperatura już fajnie zmieniona na lepsze ....Co będę robiła w ten pochmurny , deszczowy dzień jeszcze nie wiem ....ale coś tam sobie wynajdę ....i aby do wieczora , kiedy NASI będą grać w siatkówkę ....sie popatrzy ...sie pokibicuje . Wygrają ....bo muszą wygrać i już :d

Miłego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, awe59 napisał:

Dzien dobry,

Mojego bolenia pleców ciąg dalszy...wczoraj kupiłam physio tape w Aldi ale jeszcze nie używałam. Pewnie nie pomoże jak nie zaszkodzi....:haha:

Miłego dnia.

Zainteresowalo mnie to co napisalas. Co to za mata ? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie jak wiater spod samiuśkich Tater (a konkretnie prawie spod Giewontu :haha:).... DZIEŃ DOBRY MILUSIŃSCY :cześć2:

Prognozy pogody dotyczące Zakopanego, nie sprawdzają się i to na żadnym portalu. Miało plusceć, nie pluscy, słonko spoziera, co prawda nieśmiało, ciepło. 

Fajnego dnia Mordecki :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...