Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Blondi napisał:

A Ty jedziesz jeszcze? Betinka szczęścia :serce:

Jadę. Jeszcze ok TYLKO 5h 

Musieliśmy prawie pod Berlin jechać po pasażera. Mamy opóźnienie. Nic to,  mąż poczeka !

Wspolpasazerka ostatnio jechała 32 h bo same landy kierowca miał. A ta legnicka "autostrada " mi paciorki w kręgosłupie przestawila...

Dużo studentów z sezonowek wraca. 

 

Boziùu,  Syberia w tej Polszy!

P.S.

Po 3 miesiącach polskie radio usłyszeć...:serce:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

se ubranka trekkingowe przygotowałam a może rowerowe??? sie zobaczy:446_bicyclist:

póki co spokojnie i bezwietrznie więc można aktywność wszelaką uskuteczniać:hura:

porządek w szafach na dzisiaj przełożony wieć zbiorę garściami ciuchy i zajmę sie poźniej tą męczącą czynnością:kawa2:

póki co kawa i fajurek

miłego niedzielowania życzę Państwu:cześć2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się melduję z urlopowego niebytu :oklaski: Jestem, a jakoby mnie wcale nie było.....czas pędzi i rozwiewa wiatr we włosach  :haha: Ale nic to...teraz kawunię siorbię, fajurka palę i przygotowuję się do śniadanka niedzielnego w postaci jajecznicy z pieprznikami na wędzonce :oklaski: Będzie moc...moc smaku :szydera: A po południu wypadzik do Córci mojej ulubionej i będziemy przeprowadzać wizję lokalną po kapitalnym remoncie mieszkania :oklaski: Jeszcze tylko babkę kartoflaną zrobię i będę gotowa :szydera: Z tematów pogodowych garść informacji zapodam....miało być słonecznie i ciepło....miało, bo na razie jest pochmurno i wieje :haha: Ale w domu jest ciepło, więc niech się meteorolodzy spinają, bo na kolejne dni parę potrzebuję ciepełka na walkę z wrogami mymi ulubionymi, czyli chwastami :szydera: A tymczasem, skoro dzisiaj 1008214274_niedzielaleniuchowanie.jpg.df833a965d262ab4549c630f997e4711.jpg życzę każdemu miłego leniuchowania na miarę potrzeb i możliwości :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Wyrwana do odpowiedzi bladym świtem przez @salazarobudziłam się natychmiast:)Zwarta i czujna,hi hi hi.

Witaski wsiem:)Ciepło:)

Myk,myk i pierwszy tydzień zleciał na adresie:)Jeszcze 6 i doma:)

Sympatycznej niedzieli:)

A zbadałaś sobie ciśnienie po wywołaniu do tablicy? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joy napisał:

Zauważyłam ,że na zleceniu spałabym najchętniej do południa.Ciągle mam wrażenie,że jestem niewyspana.A jak jestem w domu i mogę spać no limit to otwierają mi się oczy skoro świt i nici ze spania.Też tak macie?Czy tylko mnie to dopadło?

Dopadło cię SKS...w końcu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Coś mnie dziś głowa pobolewa. Pewnie na zmianę pogody bo od jutra deszcz zapowiadają....a póki co trzeba się cieszyć z normalnej, letniej temperatury....:d

Miłej i spokojnej niedzieli.

Chociaź mi ta spokojność już bokiem wychodzi bo lubię jak się coś dzieje....:d

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...