Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Walizka już gotowa,  jutro kosmetyki i inne drobiazgi. 

Bus potwierdzony,  telefon do kierowcy mam. Wyjazd późnym popołudniem. 

Pościel już uprana i w trokenie wysuszona. Nic mi się NIE stanie jak się pod gołą pierzynką wyśpię. 

A w domu....

W domu mobilizacja. Pan mąż cały zapowiedział sprzątanie przed Pańci najazdem. I będzie miesiąc miodowy po 3 miesiącach. 

Ale wystarczy,  że lodówkę otworzę i opary miłosne zamienią się w opary uranu 236 i czar pizgnie z prędkością nanosekundy w kosmos. Bo po remoncie dom nie sprzątany byl. I lodówka nie myta. A ja mogę mieć syf w pokojach i piach na podłodze,  ale łazienka i lodówka MUSI błyszczeć. Obawiam się,  że nie  błyszczą....

Chlipnijta sie popołudniowej kawki na bogato,  czyli  z miodem. 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę przez okno a piękne zielone drzewa już brązowe, ten czas leci za szybko a ja dalej chcę lata trochę :święty::(wczoraj ekipa od centralnego wpadła w mój budynek, napełnić wody, więc szybko kaloryferki odkręcić aby potem nie było zapowietrzenia, woda nabita ale jeszcze grzaly jak szalone, rozbój w biały dzień, okna pootwierane i gorące kaloryfery, ale wszystkie grzaly, a dzisiaj zimówa, :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, aniao napisał:

Ja pracuję, ale taki zapindol, że nie ma czasu załadować :haha:. Roboty nie ma tu dużo, ale atrakcji co niemiara. Dziś miałyśmy nadprogramowe kąpanie, bo wczoraj zapomnieli o nas. Potem jako, że moja podopieczna dysponuje swoimi pieniędzmi (ja na życie dostaję ekstra od dzieci) to zażyczyła sobie do sklepu do innej miejscowości. Bez wózka, bo właścicielka sklepu do niej wychodzi na pogawędkę. Pojechałyśmy, kupiłyśmy co tam chciała, a ona dalej chce jechać, tyle że już z wysiadaniem. Próbowałam atrakcje na jutro przełożyć, ale gdzie tam. A więc (poloniści cicho) do domu po wózek i z powrotem do innego sklepu, potem chciała jeszcze na kawę, ale już się nie dałam wkręcić i wróciłyśmy do domu. Była tak zmęczona, że przez telefon zdała córce relację rodem z kosmosu. Jutro jak nic czeka mnie wizytacja pod tytułem "akurat przejeżdżaliśmy" w celu sprawdzenia czy na pewno kupuję wszystko tam, gdzie trzeba. Do teraz podopieczna fantazjowała na plus, więc nie korygowałam :haha:, ale dziś wszystko było niedobre , od chleba (podobno o zgrozo z marketu :przekleństwa:), który kupuję w jedynej prawilnej piekarni, przez wędlinę po ogólnie wszystko. Jutro przewiduję u mnie silny ból głowy i siedzimy na d..., bo za dużo atrakcji skutkuje takimi "atrakcjami", a ja najbardziej lubię święty spokój.

Jak sobie przypomnę pakowanie wózka do auta i wypakowanie to:przekleństwa::grzmotnąć: nieraz miałam też serdecznie dość, to nie jest lekkie, tylko mój mądrala na szczęście za często wycieczek nie organizował, ale jak wracaliśmy do domu, to trzeba było specjalne metalowe szyny rozstawać na schodach aby wjechać, następna robota a potem złożyć wszystko, :tak2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Wiem co tracę. Wiem. Wnętrzności, które chcą ze mnie uciekać przy puszczaniu pawia na wybieg:haha:

Ty potrafisz określić swoje zjawy:szydera: mienta tak na Ciebie działa :hura:a ja tysiące cukiereczeków jem mietowych i palę przy nich Marlboro, :tak2:lubię miętusy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Ty potrafisz określić swoje zjawy:szydera: mienta tak na Ciebie działa :hura:a ja tysiące cukiereczeków jem mietowych i palę przy nich Marlboro, :tak2:lubię miętusy

Ja też lubię miętusy. Tylko mentholowych fajek nie cierpię. Z młodości mi ten wstręt pozostał:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...