Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, sayonara 52 napisał:

Tylko nie wiem jaki kupic.

Syn radzi taki pionowy.

Trza obejrzec i poczytac w necie .

Tylko nie daj się wkręcić w sklepie, w jakiś nadzwyczajny wynalazek za ponad tysiąc złotych, w rodzaju Dyson itp. 

Np. Elektroluxa w granicach 600 - 800 PLN kupisz i będziesz zadowolona. Zwróć uwagę na napięcie akumulatora - powyżej 15V - najlepiej 18-20 i długość pracy min. 30 minut. Ja swoim odkurzę cztery pokoje, około 80 m.kw.

I jeszcze, żeby miał turboszczotkę :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, sayonara 52 napisał:

slabo ciagnie,

W sklepie:panie,a ten odkurzacz to dobrze ciągnie?Panie,jak on ssie!!!Jak on ssie!!!!Oczy z orbit wychodzą:):):):)

Patrz na moc,kupiłam w necie ,moc 2000 ,ssie ,pani kochana ,jak on ssie:):):)Pająki jak słysza to spitalają ekspresem:)

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ktoś słońce przesunął. 

Jeszcze niedawno,  jak przyjechałam tu słonko było po lewej stronie ogródka,  a teraz jest po prawej. 

Pan mąż cały mówi,  że na wschodzie zimno. Znaczy muszę się przygotować na podróż w ciepłe gatki.

Sylwuś,  a Ty musisz te prywaty wrzucać? Bo raczej mnie nie interere kto z kim i dlaczego i forum myślę też nie ,  od tego są PW i mejle. No i telefony i inne komunikatory. 

No, chyba że MUSIAŁAŚ. 

Idę kawusi sie chlipnąć,  miłego dzionka dla Wsiech!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, INEZ napisał:

Dzień dobry :)

Przepraszam użytkownika @R.....0

Za umieszczenie wpisu  w dn 27.08. 2018 r 

"Jeszcze dzisiaj zgłaszam sprawę na policję za rozsylanie moich zdjęć bez mojej zgody oraz  za próby szantażu i uporczywe nekanie mnie przez @Radek50"

Oświadczam, że toczy się postępowanie karne o uporczywe nekanie mojej osoby przez oskarzyciela prywatnego @Radek50 a o wynikach postępowania poinformuję na forum Opiekunka radzi @INEZ bądź @Radek50 w osobnym wątku po prawomocnym zakończeniu sprawy.

 

Dzień dobry. @INEZ ponieważ lubię rozumieć to co czytam a Ty umieściłaś przeprosiny na forum a nie w wiadomości prywatnej,więc proszę Cię o wytłumaczenie_Za co przepraszasz @R.....0? Bo się pogubiłam :( Z tego co napisałaś wynika,że rozsyłał Twoje zdjęcia i Cię nękał po czym oskarżył siebie w powództwie cywilnym i toczy się śledztwo a Ty go za to przepraszasz.No nijak nie mogę tego rozsupłać :( . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Czas na urlopie zapitala... Albo ja popitalam po lasach oddając się mojemu ulubionemu hobby :d... Hosanna, Alleluja i chwała razem wzięte. W końcu mój bór darzy. 

IMG_20190918_082223.jpg

Zawsze wiedziałam,że TV kłamie:tak2:Tyle gadają o suszy w afrykańskich lasach a tam proszę_takie okazy rosną:szydera:. Normalnie mnie skręciło z zazdrości:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Jestem na zleceniu na którym czas popitala z prędkością światła. Postanowiłam nie wracać chociaż tyle samo jest argumentów za jak i przeciw. Tyle, że jestem tu bardzo słaba. Coś wysysa ze mnie energię. Ja się chyba nie nadaję na salony, mnie dobrze było w gospodarstwie rolnym. Trochę tu ugrałam, więc jest lepiej niż na początku, ale i tak coś mi nie pasi. Bez dzieciątków xd byłoby to dobre miejsce. 

Miłego dnia.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Jestem na zleceniu na którym czas popitala z prędkością światła. Postanowiłam nie wracać chociaż tyle samo jest argumentów za jak i przeciw. Tyle, że jestem tu bardzo słaba. Coś wysysa ze mnie energię. Ja się chyba nie nadaję na salony, mnie dobrze było w gospodarstwie rolnym. Trochę tu ugrałam, więc jest lepiej niż na początku, ale i tak coś mi nie pasi. Bez dzieciątków xd byłoby to dobre miejsce. 

Miłego dnia.

Nie wracaj.To nie są Twoje wibracje.Znam to uczucie i jeśli tylko się pojawia to od razu zmieniam otoczenie.Zanim się tego nauczyłam cierpiał mój żołądek bo cały stres kumulował się właśnie tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Zawsze wiedziałam,że TV kłamie:tak2:Tyle gadają o suszy w afrykańskich lasach a tam proszę_takie okazy rosną:szydera:. Normalnie mnie skręciło z zazdrości:cmok:

Bo łże, ale na szczęście tylko ta misyjna. Po afrykańskich upałach przyszły deszcze "monsunowe", a teraz zaś piździ i zimno i obawiam się, że długo to grzybowe eldorado nie potrwa. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Joy napisał:

Zawsze wiedziałam,że TV kłamie:tak2:Tyle gadają o suszy w afrykańskich lasach a tam proszę_takie okazy rosną:szydera:. Normalnie mnie skręciło z zazdrości:cmok:

Bo do tych afrykańskich lasów dolatują wiatry z Alaski ....czaisz ...taki schładzany gorąc...jakby :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Jestem na zleceniu na którym czas popitala z prędkością światła. Postanowiłam nie wracać chociaż tyle samo jest argumentów za jak i przeciw. Tyle, że jestem tu bardzo słaba. Coś wysysa ze mnie energię. Ja się chyba nie nadaję na salony, mnie dobrze było w gospodarstwie rolnym. Trochę tu ugrałam, więc jest lepiej niż na początku, ale i tak coś mi nie pasi. Bez dzieciątków xd byłoby to dobre miejsce. 

Miłego dnia.

Jeżu malusieńki! Zaczynam się Ciebie bać. O.o:szydera:... Miałam te same odczucia co do ostatniej szteli u Tuptusia, te jakieś dziwne pole magnetyczne, wibracje i ch... sosna wie co. Decyzja, nie wracam. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Bo łże, ale na szczęście tylko ta misyjna. Po afrykańskich upałach przyszły deszcze "monsunowe", a teraz zaś piździ i zimno i obawiam się, że długo to grzybowe eldorado nie potrwa. :d

W takim razie jutro naciągam grube pantalony na tyłek i ruszam na poszukiwania "trzonowców".Nie pamiętam już kiedy ostatni raz znalazłam grzyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry. @INEZ ponieważ lubię rozumieć to co czytam a Ty umieściłaś przeprosiny na forum a nie w wiadomości prywatnej,więc proszę Cię o wytłumaczenie_Za co przepraszasz @R.....0? Bo się pogubiłam :( Z tego co napisałaś wynika,że rozsyłał Twoje zdjęcia i Cię nękał po czym oskarżył siebie w powództwie cywilnym i toczy się śledztwo a Ty go za to przepraszasz.No nijak nie mogę tego rozsupłać :( . 

 

Nie próbuj nawet rozkminiać ....bo się nie da . Jeszcze o hejt oskarżą . Szkoda naszych rozczochranych i naszego , cennego zdrowia :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Podobno Władimir P. już się wk...denerwuje i chce oskarżyć @Afryka'ę o kradzież wiatrów . Taka jego miłość , sentyment do dawnych ziem :szydera:

No jak mu tak bardzo na tych wiatrach zależy to możemy zorganizować np narodowy dzień spożywania grochówki,po czym ustawić tyłki na wschód i będzie miał Władimir prezent od Polaków a Afryka spokój:haha: Tylko mi nie mów ,że nadaję się na dyplomatę bo to już wiem:szydera::szydera::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

No jak mu tak bardzo na tych wiatrach zależy to możemy zorganizować np narodowy dzień spożywania grochówki,po czym ustawić tyłki na wschód i będzie miał Władimir prezent od Polaków a Afryka spokój:haha: Tylko mi nie mów ,że nadaję się na dyplomatę bo to już wiem:szydera::szydera::szydera:

Nadajesz się ...świetna myśl ! Do słoiczków i ....sruuuuu DHL-em  na Rosję :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Podobno Władimir P. już się wk...denerwuje i chce oskarżyć @Afryka'ę o kradzież wiatrów . Taka jego miłość , sentyment do dawnych ziem :szydera:

A coś Ty. Putinu od 4 lat nie był w tak doskonałym humorze, od nas tylko pomyślne wiatry zawiewają, a na, Kremlu codziennie przy śniadaniu strzelają korki od Sowietskoje Igristoje. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...