Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Grzegorz B napisał:

nooo a to dziewczyna

IMG-20180123-WA0006.jpg

Najbardziej czego nie lubię u tych psinków to tych slinotoków, tych fufli zwisających, jeden kiedyś mnie tak ufuflinił że sprac  to było trudno, albo ubierzesz się w białe rzeczy a tu pupile gigant przyleci i całą mordę wytrze o spodnie z radości, :szydera: ale jak się kocha to tak się ma:oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzegorz B napisał:

Mój Rinji w czapce urodzinowej. Słaba jakość, bo zdjęcie z mojej koszulki w której śpię, ale jak to mówią, ładnemu we wszystkim ładnie

received_2500686973301950.jpeg

:love::777_revolving_hearts:CUDOWNY

Uwielbiam DUZE piesy i duzych mezczyzn!

Tyle miejsca do przytulania!:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Blondi napisał:

Nie nie nie!!! mamy swój polski rozum:hura:U mnie leje, pogoda do doopy, zimno, Baśka jesteś jeszcze? To może :zdrówko:

@Blonditez tu wpadlam!

Dawaj siorbniem po malusim!:wino:

Tak mnie cos pokladalo, ze o 17.30 poszlam w bety.

No i wlasnie zastanawiam sie co robic z takim pieknie rozpoczetym wieczorem?

Drink, czy tabs?

Na razie melisa z lawenda....

Nasze kawalerskie dziewczyny(bo panow nie widac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

@sayonara 52 ja nie skumałam że jesteś na urlopie, problem z babką masz nadal w Pl,, zmieniczka musi walczyć sama o swoje, nie ma języka w gębie? Nie można całe życie matkowac, bo inaczej sobie nigdzie nie poradzi, chyba że to ktoś kto pierwszy raz wyjechał do pracy, ale mimo to, trzeba wiedzieć co do nas nal

@Blondijestem,ale wpienia mnie ,ze babka ledwo corka za drzwi, zaczyna wprowadzac swoje rzady.

Poprzednim razem inna byla do tej zmienniczki.

Trza ja do pionu postawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Worek z wiatrem się komuś rozwiązał...dmie że hej...głowę urwać chce

Rower raczej dzisiaj nie wyda więc spacerem będę uskutecznia  mój relaksing5612202e219745f79f274a59a86f27d3.jpg.73b00e33f5eee0f66b8fa0623137b77f.jpg

Syn mój rodzony narzeka na bóle po wypadku A to jeszcze potrwa-kosci zrastają się minimum 5 tygodni ..I powiem wam że z większym spokojem mi osobiście  przychodzi opieka nad pop niż nad własnym  stadkiem- emocje to emocje i serce mamusine jednak też to przeżywa ...A jeszcze moja synowa za niedlugo juz papierowa na ostatnich nogach bo wnusio się powoli ale konsekwentnie na ten świat wybiera  ...no mówię wam że wrażeń co niemiara i jeszcze te rozmowy z mchu i paproci z agencjami i niesmak po nich zostaje 

No dobra..kawę se wysiorbam i pod wiatr cugasa wciagne

Miłego dnia życzę 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo....melduję się :oklaski: Szczęśliwie wylądowałam w swoim orlim gnieździe :hura: Zmęczona, ale szczęśliwa, bo po raz pierwszy udało mi się wyprzedzić czas :oklaski: I nie jest to żart....już wiem dlaczego tak się wlókł przed wyjazdem :haha: On mi szykował przyjemną niespodziankę na powrót :haha:Wyprzedziłam go o 50 minut i przyjechałam 35 minut przed czasem :oklaski: Skomplikowane? :haha:Ano bardzo....tylko detale nieważne, a tłumaczyć nie będę i musicie uwierzyć mi na słowo :szydera: Teraz siorbię kawunię w swoim ulubionym hoboczku, odwłoczek zalega w ulubionym fotelu i jest zajebiaszczo :szydera: A jako że image.png.aaa8fdc886afd16fbc204aea041c26ab.png postanowiłam wcielić czyn w życie i zaczynam od dzisiaj młodnieć :oklaski: Zatem, w ten środowy poranek, wszystkim urlopowiczom życzę młodnienia, a arbeiterom jak najszybszego upływu czasu, by mogli skorzystać z błogosławieństwa tego cudu :hura: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Przepraszam użytkownika @R.....0

Za umieszczenie wpisu  w dn 27.08. 2018 r 

"Jeszcze dzisiaj zgłaszam sprawę na policję za rozsylanie moich zdjęć bez mojej zgody oraz  za próby szantażu i uporczywe nekanie mnie przez @Radek50"

Oświadczam, że toczy się postępowanie karne o uporczywe nekanie mojej osoby przez oskarzyciela prywatnego @Radek50 a o wynikach postępowania poinformuję na forum Opiekunka radzi @INEZ bądź @Radek50 w osobnym wątku po prawomocnym zakończeniu sprawy.

Jeszcze raz miłego i pogodnego dnia życzę. 

Dla mnie ten dzień zapowiada się wspaniale bo przed południem na zakupy idę, potem obiad w trójkę zjemy (muszę wyczarować coś dobrego).. Po obiadku jak zwykle włożenie się po mieście (jestem nim zaurovzona a szczególnie jednym ze sklepów w którym wydaje moje ciężko zarobione pieniądze). 

Nowy dzień czas zacząć ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...