Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie ! Przysięgam na wszystko ! :tak2: To naprawdę tylko dobry znajomy . Znamy się jak łyse konie i ani on w moim ani ja w jego typie ....poważnie ....Proponowano mi nawet , żebym na jakimś portalu ogłoszenie dała ...i po kiego grzyba ? Bo to wiadomo na kogo trafić by było można ? Lepszy stary kumpel niż nowy , nieznany amant .

Jak masz takiego super znajomego do tańca to super! A na portalu można trafić na Słodziaka :szydera: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeeń dooooobry :oklaski: I nadejszła wielkopomna kfila :oklaski: Ostatni meldunek z tego adresu zapodaję.....wyspałam się :oklaski:1039969570_dziedobrysonik.gif.77897f354606cf5665af2fece30fd299.gif  i spadam krzątaninę niezbędną wykonać :oklaski: Miłego dzionka życzę wszystkim i odmeldowuję się :cześć3: Odezwę się z lepszej strony mocy :cześć:

Mirelle'o ...szczęśliwej podróży i wspaniałego urlopu :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Zimno jak w psiarni , rozgrzewam się szatanem , dłonie rozżarzonym  cugaskiem grzeję ...od razu cieplej i lepiej . Oczęta zakropione , pokazywać się z nimi jeszcze nie ma co , ale przynajmniej nie pieką już tak mocno ...będzie git . Dzisiaj muszę trochę po mieście pofruwać ...urzędowe sprawy musowo trza pozałatwiać i pomaluśku rozpoczynać prawdziwy urlop . Może się uda ....musi się udać :haha:

Miłego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :oklaski:

Wczoraj byłyśmy z pdp na urodzinach jej wnuczki....tak jak nie lubię takich spędów rodzinnych to wczoraj było fajnie bo dużo młodych było....dzieci też latały między stołami razem z psem....:haha:

Babka za szybko jadła i się zakrztusiła...grożnie to wyglądało ale się szczęśliwie skończyło. 

W tym roku już wszystkie rodzinne Geburtstagi odbębnione i bedzie spokój  :d

Miłego dnia.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktoś powie , że porypało mnie i z szans zapodanych na tacy korzystać nie potrafię xdZnów do grona znajomych na fb zapraszał mnie zagranicznik i to nie z jakiegoś Pipidówka , ale ...z samego Nowego Yorku / nie mylić ze starym / ...a ja cipowata odrzuciłam taką propozycję . No ...ino mnie w łeb pierdyknąć xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pewnie ktoś powie , że porypało mnie i z szans zapodanych na tacy korzystać nie potrafię xdZnów do grona znajomych na fb zapraszał mnie zagranicznik i to nie z jakiegoś Pipidówka , ale ...z samego Nowego Yorku / nie mylić ze starym / ...a ja cipowata odrzuciłam taką propozycję . No ...ino mnie w łeb pierdyknąć xd

Trzeba było się zgodzić. Może to jakiś oficer na misji i będzie potrzebował kasy na wykup z rąk porywaczy. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie za oknem słonecznie i ciepło:)Dzień dobry:)Obudziłam się przed szóstą,nie wiedzieć po co?:( Przedszkole dzisiejsze  pod znakiem zapytania póki co bo się ocknęła z letargu frau Sraczka:(Mhm.....Pożywiom uwidim. 

fAJNEGO DNIA :)

 

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Blondi napisał:

Pa pracusiu,, a jak Ci leci na nowym miejscu pracy? Dalej jest ok? :cmok:

Dalej jest ok.:dobrze: Moja pdp jest bardzo miła, córka się nie wtrąca w nasze małe gospodarstwo domowe, obiadki smakują, pieniędzy spokojnie wystarcza nawet na zachcianki pdp.

Moja pdp nie jest niemką, to czeszka, jak była dzieckiem w  czasie wojny  zostali wypędzeni siłą i tak jej ojciec osiadł w Bayern. 

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Blondi napisał:

Dla mnie kiedyś sukienki to masakra,, a teraz kocham, mam ponad 40 :szydera: bo tańce i takie różne inne wyjścia,, spódnice długie ale zadko je  ubieram, 

Dzisiaj w Galeri obeszlam full sklepów, ale kolorystyka i fasony masakra, szmatka goni szmatke, bardzo dobrze.. Ale w CCC patrzę Cropy ocieplane, spodobały mi się, kupiłam za 170zl, ale w domu patrzę na nie, toż to jakieś olbrzymy, córka w szoku co ja kupiłam, porownalam je do swoich starych i faktycznie, gigant,, a mam takie piękne w domu, jutro oddam je, :(:szydera: 

Dla każdej figury jest znajdzie się  sukienka, tylko trzeba znaleźć odpowiedni fason. 

Dobrze, że możesz zwrócić buty. Ja mam klika par butów, które nie noszę lub rzadko. Teraz kupuję pilne .. ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dalej jest ok.:dobrze: Moja pdp jest bardzo miła, córka się nie wtrąca w nasze małe gospodarstwo domowe, obiadki smakują, pieniędzy spokojnie wystarcza nawet na zachcianki pdp.

Moja pdp nie jest niemką, to czeszka, jak była dzieckiem w  czasie wojny  zostali wypędzeni siłą i tak jej ojciec osiadł w Bayern. 

Znajoma niecały rok temu opiekowała się małżeństwem. Ona Niemka,  a mąż z Czech. Dobrze wspomina. Rodzina bardzo przyjazna, po śmierci babci, dziadka zabrał syn, ale mają nadal kontakt z opiekunką. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...