Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, hawana napisał:

Haha, wlasnie obsmiewam ten luksus taki jak moj:szydera:

Kiedyś byłam na ciężkiej Stelli i jak skróciłam pobyt w tych luksusach do minimum , to oczom moim ukazało się ogłoszenie agenci  na to zlecenie.... pt. / Sprawdzone miejsce / Uśmiałam się z tego jak durna , bo nawet nie kłamali :haha: Przecież to miejsce było faktycznie sprawdzone prze ze mnie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Afryka napisał:

Dobrnęłam do wątku o mnie .:d... miło ,że zauważyliście moją nieobecność .Nad żadnym morzem się nie wylegiwałam ,ani rodzimym , tudzież zagramanicznym , trochę nieróbstwa uskuteczniłam , drinkami w sobotę na przyjacielskim garden- grillo - party nie pogardziłam ,a było nas tam trochu .:haha:...nocne Polaków rozmowy zakończyły się o drugiej w nocy ,a to tylko dlatego,że nawałnica z piorunami nadciągnęła :szydera:.... także żyję i mam się ...tak sobie , kręgosłup sobie o mnie przypomniał ....jego mać .:mur:

Życie na "urlopie" jednak podlega innym prawom.:d

Oj to dobrze spędzasz czas urlopowy.....korzystaj z życia póki jesteś w PL.....bo jak tu wrócisz to zatesknisz za tymi Polaków rozmowami.....prawie do rana:d no i za całym tym polskim rozgardiaszem.....:hura:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, awe59 napisał:

Mam dziś dobry humor....firma znalazła zmienniczkę na moje miejsce :d nawet udostepnili kontakt. Pogadalysmy troche i wywnioskowalam, ze fajna dziewczyna.....no juz jestem prawie jedną nogą w domu....:oklaski: tylko żeby jej się nie odwidziało.....:mur:

A dlaczego ma się jej odwidzieć?  :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magdzie napisał:

Najadlam sie dzis zupy początkowej @awe59:kopara:, swietny przepis , a teraz jade na przerwe , pogoda cudna ))

Od zupy początkowej zaczyna się twoja pauza....:haha:Gratulujemy....:szydera: A @awe59 dostanie za przepis medal z ziemniaka...:szydera: Do zupy początkowej jak znalazł....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hawana napisał:

Nie odwazylabym sie, ale kazdy ma swoje doswiadczenia. Jak dziadek hipopotam sie raz zatoczyl, a ja w odruchu obronnym sie odsunelam, to sie na mnie pogniewal. Twierdzil, ze ja podtrzymac go mialam, a ja ze z rolatorkiem powinien chodzic, a poniewaz z demencja sie nie wygra,nawet  nie probowalam go przekonac.

 

"Mój " hipopotam ma główkę sprawną i doskonale wie,że jakby doszło do nieszczęścia w postaci jakiejś obsuwy ,to musi czekać na ściągnięcie posiłków .:haha:....a ja Ci Hawanko nie zazdraszczam Twojego Alzheimera w postaci Alutki , doskonale wiem jak ten " chlebuś" smakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, awe59 napisał:

Różnie to w życiu bywa Mirelko....W ostatniej chwili potrafi zmienniczka odwołać swoj przyjazd. Mnie jeszcze to nie spotkało i mam nadzieje, ze tak zostanie....:d

Bywa, bywa....ale jak prawdę się mówi, nie cukrzy, to szansa jest...:dobrze: I tego się trzymajmy :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

"Mój " hipopotam ma główkę sprawną i doskonale wie,że jakby doszło do nieszczęścia w postaci jakiejś obsuwy ,to musi czekać na ściągnięcie posiłków .:haha:....a ja Ci Hawanko nie zazdraszczam Twojego Alzheimera w postaci Alutki , doskonale wiem jak ten " chlebuś" smakuje.

Oj tak...niefajny chlebuś...:| Moja poprzednia pdp, niezdiagnozowana, a upierdliwa że ho, ho...gorzej od Alutki. Nigdy więcej...>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo.....dziś mam dobry dzień.....żeby nie zapeszyć....złożyłam wniosek o przyznanie karty Sinbad Club i już mam numer a plastik przyszła pocztą. Mogłabym poszaleć z bagażem bo mogę mieć 10 kg więcej ale szmacianke zostawiłam w domu....no żeby mnie nie kusiło....:słabo:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, awe59 napisał:

Ooooo.....dziś mam dobry dzień.....żeby nie zapeszyć....złożyłam wniosek o przyznanie karty Sinbad Club i już mam numer a plastik przyszła pocztą. Mogłabym poszaleć z bagażem bo mogę mieć 10 kg więcej ale szmacianke zostawiłam w domu....no żeby mnie nie kusiło....:słabo:

A mówiłam bierz ?! ...I skąd teraz wytrzaśniesz te 10 kg za friko ....przytyć tyle już nie dasz rady ....Jeszcze do kraju mogą Cię nie wpuścić ....o te brakujące 10 kg darmochy biega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

Ooooo.....dziś mam dobry dzień.....żeby nie zapeszyć....złożyłam wniosek o przyznanie karty Sinbad Club i już mam numer a plastik przyszła pocztą. Mogłabym poszaleć z bagażem bo mogę mieć 10 kg więcej ale szmacianke zostawiłam w domu....no żeby mnie nie kusiło....:słabo:

Ja mam tę kartę od dawien dawna i nie miałam pojęcia , że mogę większy bagaż mieć :o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Taa....w służbowym mieszkanku ....na komisariacie policji :haha:No , bo gdzie indziej jak tylko " dobry policjant ...zły policjant "xd

Moze byc w psiarni, byle cieplo bylo:szydera:

Ja tam wymagajaca na 6 tygodni nie jestem:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy nie pospałam i myślałam , ze odeśpię sobie podczas pauzy , no i niestety miałam powtórkę z rozrywki >:( Podobnie jak w sobotę , miałyśmy niezapowiedzianą wizytę , ale tym razem w postaci bratanka . I chyba przesadziłam z tabletkami , bo przymulona jestem okrutnie O.o Gubię słowa jak moja Anielica , albo jakieś przegrzanie mózgowe mnie dopadło O.o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A mówiłam bierz ?! ...I skąd teraz wytrzaśniesz te 10 kg za friko ....przytyć tyle już nie dasz rady ....Jeszcze do kraju mogą Cię nie wpuścić ....o te brakujące 10 kg darmochy biega

Kiedys sie mowilo, ze jak kilogramow brak, to mozna pod rynne i namoknac:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Afryka napisał:

"Mój " hipopotam ma główkę sprawną i doskonale wie,że jakby doszło do nieszczęścia w postaci jakiejś obsuwy ,to musi czekać na ściągnięcie posiłków .:haha:....a ja Ci Hawanko nie zazdraszczam Twojego Alzheimera w postaci Alutki , doskonale wiem jak ten " chlebuś" smakuje.

Tak patrzac z perspektywy, to ulatana jestem, ze hoho, do tego caly czas goraco.

Babunia zwolnila dopiero dzisiaj, bo podlaczyli ja do " cegly"  i musi lezec. Az nie chcialo mi sie tam siedziec, bo nie paplala tylko przymulona przysypiala.

Pomoglam jej wstac do ubikacji, ale powiedziala, ze ma w glowie karuzele i wrocila chetnie do lozka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...