Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni meldunek z obecnego adresu:cześć2:. Akcja błysk zrobiona, włącznie z praniem mojej pościeli. Tak się rozpędziłam, że noc przyjdzie mi spędzić na taborecie:haha:. Biorę się za spakowane tobołka--sztuk jedna! :tak2: Zmienniczka nadejdzie wieczorkiem, na szczęście to nie jest biotronika żeby latami "wprowadzać w temat". 

                                                 Słońca w serduchach :cmok:

      

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BabaJagusia napisał:

Ostatni meldunek z obecnego adresu:cześć2:. Akcja błysk zrobiona, włącznie z praniem mojej pościeli. Tak się rozpędziłam, że noc przyjdzie mi spędzić na taborecie:haha:. Biorę się za spakowane tobołka--sztuk jedna! :tak2: Zmienniczka nadejdzie wieczorkiem, na szczęście to nie jest biotronika żeby latami "wprowadzać w temat". 

                                                 Słońca w serduchach :cmok:

      

Nie chwal się :ostrzegam: Moja średnia jest lepsza od twojej, bo PP już od 5:30 jest w drodze nach Hause :oklaski: Ja pojutrze, on już, czyli oboje razem jesteśmy lepsi  :szydera:  No i jak dotrę w pielesze, to będzie na mnie czekała zaopatrzona lodówka i wygrzane łóżeczko :oklaski: I co? Zatkało "kakało"? :szydera:

Ps. 

Na zmienniczkę nie muszę czekać, a pościel i tak zdążę wyprać :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nie chwal się :ostrzegam: Moja średnia jest lepsza od twojej, bo PP już od 5:30 jest w drodze nach Hause :oklaski: Ja pojutrze, on już, czyli oboje razem jesteśmy lepsi  :szydera:  No i jak dotrę w pielesze, to będzie na mnie czekała zaopatrzona lodówka i wygrzane łóżeczko :oklaski: I co? Zatkało "kakało"? :szydera:

Ps. 

Na zmienniczkę nie muszę czekać, a pościel i tak zdążę wyprać :haha:

Nie zatkało bo man od wczoraj jest w chacie i przygotowuje się na przyjazd, nawet zapytał o mój koncert życzeń! Zatkało kakało:haha:.          Kurna - z pościelą i zmienniczką wygrałaś. Ale tylko o pół łba:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, BabaJagusia napisał:

Nie zatkało bo man od wczoraj jest w chacie i przygotowuje się na przyjazd, nawet zapytał o mój koncert życzeń! Zatkało kakało:haha:.          Kurna - z pościelą i zmienniczką wygrałaś. Ale tylko o pół łba:haha:

A moj podlewa kwiaty, kosi trawę a za 6 tygodni , ma włączyć lodówkę i zrobić zaprowiantowanie.....:oklaski:

I co ? Zatkało kakało....?  :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...