Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

" Super zlecenie do mobilnego pana na poziomie z pieskiem z demencją opiekunka z dobrym językiem ....."   I ile może namieszać  brak przecinków :haha:

Miły pan na poziomie-znaczy leżaczek i jeszcze piesek z demencją...Super oferta normalnie,nic tylko se wyrywać z rąk,ha ha ha 

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :)

Mam nadzieję, że śpicie spokojnie, nikt do pdp wstawać nie musi ;) 

 

Wasze życzenia szczęśliwej podróży się spełniły. Dziękuję :cześć:

Podróż w miarę szybka i co najważniejsze- bezpieczna.

Początek urlopowego pobytu w domu, oczywiście intensywny.

Że się tak wyrażę- zaliczyłam już fryzjera i kosmetyczkę.

Przed wyjazdem na poprzednie zlecenie zepsuła mi się lodówka. Wtedy już nie zaprzątałam sobie tym głowy. Zamówiłam z De przez internet z zaznaczeniem dostawy , jak będę w domu. Podłączona, mogę napitki wszelakie chłodzić :haha:, chociaż wydaje mi się, jakby słabo chłodziła. Ale może potrzebuje czasu na rozruch...

Na przedłużony weekend przyjeżdża do mnie koleżanka, a tuż po jej wyjeździe, lecę w tropiki. To już za tydzień :) 

Urlop też od gotowania mam ;) Byłam dziś na obiadku w knajpce. Tak na projekcie zatęskniłam za zupami, że wciągnęłam porcję szpinakowej prawie na raz ;) 

Dobrej dalszej nocy Wam życzę...zgaszę cichutko światło...Dobranoc :cmok:

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1461920738_dziedobrypitek.gif.e0d6747d049a0a1a26e1ffcdaad71541.gif nareszcie :oklaski: Bo ostatni na tym projekcie :oklaski: A jak dzisiejszy dzień przetrwamy, to weekendzik mamy :oklaski: I nieważne, że słonko skryło się za chmurami :haha: Liczy się pogoda ducha :oklaski: A moja prezentuje dzisiaj tropikalny kierunek :haha: W okolicy jakiś fest będzie, to człek się lekko pokręci, może coś na ząb wrzuci i jakoś do kolacji wytrwa :szydera: Zatem, kochani, miłego piątku życzę :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Dospać do przyzwoitej , urlopowej godziny jak zwykle nie mogłam . Szatan w pysiola przyjemnie parzy , dymkiem sztacham się z namaszczeniem głęboko aż do pięt ....nic ,tylko żyć się chce :haha:Zaraz farbę na wypłowiały włos nakładam ...fryzjerka dopiero o 15-tej mi je podetnie , hełma na głowie odpowiedniego zrobi i za ok. dwie godziny ruszamy w trasę . Wczoraj miałam lotny dzień , ale udało mi się za jednym zamachem wszystko pozałatwiać i jest git ...zadowolona jestem . Noo...a jutro będzie : szala lala la zabawa trwa ...i nawet wariatka tańczy ...że o piciu nie wspomnę :d

Miłego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Dospać do przyzwoitej , urlopowej godziny jak zwykle nie mogłam . Szatan w pysiola przyjemnie parzy , dymkiem sztacham się z namaszczeniem głęboko aż do pięt ....nic ,tylko żyć się chce :haha:Zaraz farbę na wypłowiały włos nakładam ...fryzjerka dopiero o 15-tej mi je podetnie , hełma na głowie odpowiedniego zrobi i za ok. dwie godziny ruszamy w trasę . Wczoraj miałam lotny dzień , ale udało mi się za jednym zamachem wszystko pozałatwiać i jest git ...zadowolona jestem . Noo...a jutro będzie : szala lala la zabawa trwa ...i nawet wariatka tańczy ...że o piciu nie wspomnę :d

Miłego dnia .

Basiu....fajnej zabawy :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry U mnie też zimno i ciemno.Czuc już zbliżającą się jesień Wczoraj nie chciało mi się robić zakupów i dziś muszę gonić po pieczywo bo nie mamy ani okruszka na śniadanie.Jejku jak mi się nie chce wyłazić choć sklep niedaleko i fajnie się idzie bo wzdłuż rzeczki.Fajnego dnia Wsiem i wobec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry znad kawy.

W pracy wydaje mi sie,ze mogla bym spac do 8.00, a w domu budze sie o swicie.

Nadal nie mam dokladnego planu robot,bo jestem rozlazla.

Jest cudownie cieplo,upalnie niemal.

Trza siasc na telefon i zaklepac pare wizyt lekarskich.

No i sprzatnac dokladnie chate, umyc okna....

Z krotkiego wypadu na zakupy spozywcze: wszystko podrozalo.

Wczoraj wylazl na mnie DUZY pajak!!!

@fioletowa.mysz nie czytaj!!!!

ciekawe czy mial rodzine...

Za to zwyciestwo w sprawie moli!

2 lata temu, lapki na mole byly obrzydliwie pelne ,bleee

Wstyd powiedziec, ale kazda, byla pelna.

Teraz w calym mieszkaniu na lapkach naliczylam 8 sztuk zwlok.

Czyli jest dobrze!

Po niedzieli wezme sie za szafy, kanapy przejrzec wszystkie  dobra i wlozyc nowe lapki i Raid lawendowy ,pachnie ladnie i chyba dziala.

Mysz chyba sie wyprowadzila, nie widze sladow obecnosci.

Jednak nasypie truzine (mumifikujaca);)))

do pojemnikow.

Moze wroci?????

Fryzjer, kosmetyczka bedzie w nastepnym tygodniu, coby swiezo odrestaurowana bede na wyjazd do Bulgarii:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Rozmowa telefoniczna :

Kochanie, odwołałam dzisiejszą wizytę mojej mamusi, kupiłam Ci sześciopak pszenicznego, zamówiłam tort ten, który uwielbiasz, na kolację będą pyszne steki, a później masaż w mojej nowej bieliźnie i... 

Jak mocno!? 

No... błotnik wgnieciony, kierunkowskaz rozbity, lusterko urwane... 13 stego wszystko zdarzyć się może... :haha:

Miluśkiego piątecku Mordecki. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Dospać do przyzwoitej , urlopowej godziny jak zwykle nie mogłam . Szatan w pysiola przyjemnie parzy , dymkiem sztacham się z namaszczeniem głęboko aż do pięt ....nic ,tylko żyć się chce :haha:Zaraz farbę na wypłowiały włos nakładam ...fryzjerka dopiero o 15-tej mi je podetnie , hełma na głowie odpowiedniego zrobi i za ok. dwie godziny ruszamy w trasę . Wczoraj miałam lotny dzień , ale udało mi się za jednym zamachem wszystko pozałatwiać i jest git ...zadowolona jestem . Noo...a jutro będzie : szala lala la zabawa trwa ...i nawet wariatka tańczy ...że o piciu nie wspomnę :d

Miłego dnia .

Super zabawy, bo wiesz " starsza pani musi fiknąć" i to do samego rana. :hura:... I sypnij ryżem na szczęście ode mnie. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Super zabawy, bo wiesz " starsza pani musi fiknąć" i to do samego rana. :hura:... I sypnij ryżem na szczęście ode mnie. :d

Sypnę :d

Farbę ulubioną /kolor / na rozczochranej mam nałożoną ...czytadełek założyć nie mogę , lapek odsunięty na taką odległość , że ledwie do niego dosięgam ...ręce przykrótkie chyba xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Nie mam się ani czym chwalić i ani na co skarżyć. Ot następny dzień w , no właśnie nie wiem w czym. Mieszkam z "pełni sprawną" podopieczną, wszystko muszę z nią uzgadniać i często, gęsto jest wesoło. Wczoraj na spacerze tak mnie nawigowała, ze zwiedziłyśmy chyba całe miasteczko. Dobrze, że wzięłam telefon to mi nawigacja pomogła. I tu chwała zmienniczce, pokazała mi apkę która nawiguje bez internetu, gdyż ten wyłączam, bo wg Orange nieuczciwie korzystam z roomingu i naliczają mi opłaty. A ta apka działa bez internetu. Genialne.

Kolejny dzień świstaka zaczęty, jutro fryzjer, w poniedziałek paznokcie, co dalej to jeszcze się nie urodziło :haha:. Marzę o nudnej "Stelli" . Miłego dnia. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sypnę :d

Farbę ulubioną /kolor / na rozczochranej mam nałożoną ...czytadełek założyć nie mogę , lapek odsunięty na taką odległość , że ledwie do niego dosięgam ...ręce przykrótkie chyba xd

Ode mnie też sypnij.....a nie żałuj  :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Nie mam się ani czym chwalić i ani na co skarżyć. Ot następny dzień w , no właśnie nie wiem w czym. Mieszkam z "pełni sprawną" podopieczną, wszystko muszę z nią uzgadniać i często, gęsto jest wesoło. Wczoraj na spacerze tak mnie nawigowała, ze zwiedziłyśmy chyba całe miasteczko. Dobrze, że wzięłam telefon to mi nawigacja pomogła. I tu chwała zmienniczce, pokazała mi apkę która nawiguje bez internetu, gdyż ten wyłączam, bo wg Orange nieuczciwie korzystam z roomingu i naliczają mi opłaty. A ta apka działa bez internetu. Genialne.

Kolejny dzień świstaka zaczęty, jutro fryzjer, w poniedziałek paznokcie, co dalej to jeszcze się nie urodziło :haha:. Marzę o nudnej "Stelli" . Miłego dnia. 

Aniu... Ja też nieuczciwe korzystam z roamingu ale w Plusie i doszłam do wniosku, że to są kuwisyny kapitalisty :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...