Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

se5.jpg.7a3a1ebc4b5a8551a0fb7a4dc0e0bb3e.jpg

kto sie przylaczy??

ja swoja juz siorbam..ma sie ku koncowi ae jeszcze mam w zanadrzu;)

@lucyna.beata...ja ...ja już dosiadam się do Ciebie ...Sobie nalej ...ja już mam nalaną i siorbię ...Posiedzimy ...posiorbiemy , tylko nie za głośno , żeby nie powiedzieli , że my takie chamówy i kawy po cichu bez siorbania nie potrafimy się napić ...A potrafimy ....nawet jak będziemy chciały to se mały paluszek od ręki , ktora dzierży kubek na bok odrzucimy ....i se będzie tak ładnie , kulturalnie ...stojał ....ten mały paluszek ...a co ! ...Inteligentem trzeba się urodzić a kulturę można też nabyć ....niech się inne od nas ....w mordkie jeża uczą ;)

Miłej , spokojnej niedzieli MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Heidi napisał:

Kasieńka usłyszała i diecie norweskiej i zaczyna wprowadzać ją w życie. Jeszcze 10 razy ugotuje po 8 jaj. Później zaczną się inne składniki pojawiać. Ty się lepiej @Maria Jolanta przygotuj z zapasami produktów.:szydera:. Czas wielkiego odchudzania się zaczął i i Kasieńki:haha:

Dieta skuteczna:hura:tylko kasienka niech nie przesadzi , bo na samych jajkach to nie da się wyżyć chocby je jadł, miętolił i tp.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć:....świat pojaśniał , jest zdecydowanie lepiej , nawet kawa nabrała jakiegoś smaku ." Wyciszyłam" się i już tak nie chyrlam ,ale rozsiewam ( tak podejrzewam ,bo węch jeszcze nie ten ) oszałamiający zapach czosnku i cebuli :haha:.

Miłego dnia Mordecki .:cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, scarlett napisał:

 ja mam osobną kawalerkę na piętrze z osobnym wejściem, z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem..życzcie mi powodzenia na nowym miejscu, chciałabym znowu mieć stałą stellę na kilka lat, taki długodystansowiec ze mnie, nie lubię zmian O.o uff

 

 

Bardzo, bardzo szczerze życzę Ci powodzenia na nowym miejscu Scarlet :cmok::róża:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć:....świat pojaśniał , jest zdecydowanie lepiej , nawet kawa nabrała jakiegoś smaku ." Wyciszyłam" się i już tak nie chyrlam ,ale rozsiewam ( tak podejrzewam ,bo węch jeszcze nie ten ) oszałamiający zapach czosnku i cebuli :haha:.

Miłego dnia Mordecki .:cześć2:

Oj jak się cieszę, że to nie jakieś gówno :hura:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Pierwszy dzień u Kulki za mną.Oby tak dalej.Upał dokucza ,gorąc ,ale okna pozamykane ,bo muchy lecą.Trochę mi internet w tabletku zawiesza się i cierpliwości muszę mieć do sprzętu.No i dookoła górki ,pagórki i w ten upał wczoraj jak zlazłam się ,mało ducha nie wyzionęłam,to mi się odechciało wycieczek .Miłego dnia kochani wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Barbara48 napisał:

Ja to chyba zawału w końcu dostanę :(, same niusy. ...

Dowiedziałam się dzisiaj że moje dzieci  (syn i przyszła synowa )lecą jutro na urlop, taki spontan. ....do......RPA .....

Ku...a, jak wieczorem nie będzie mnie na forum, to znaczy że zeszłam :(

Basia :) rozumiem Twój niepokój ale pomyśl czy to nie cudowne,że dzieciaki mogą sobie pozwolić na zobaczenie kawałka świata? Niech zwiedzają ile się da :) I ciesz się,że nie wpadło im do głowy zwiedzać Afrykę przez rok albo Chiny :cmok: Młodzi,zdrowi znają języki _dadzą radę i wrócą szczęśliwi :)

Na pocieszenie powiem Ci,że ja staruszka bez znajomości hiszpańskiego czy angielskiego( niemiecki się nie liczy na świecie) też wypuściłam się samopas na Kubę,zwiedziłam ,przeżyłam i wróciłam w całości :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Ja też mam upiorny dzień. Kasieńka jeszcze buszuje po domu i co kilka minut wchodzi coś mi powiedzieć.

Na szczęście niedługo północ i ta piekielna sobota się skończy.

A jutro jak Kasieńka zalegnie na sofce to zadbam o to by sobie nie pospała. :haha:

Zdążyłam się przyzwyczaić do wolnych wieczorów a dzisiaj siurpryza.

 

8 godzin temu, Barbara48 napisał:

To zdjęcie moich szczęść z zimy, a teraz już czarni. 

received_1888663501180125.jpeg

Możesz być dumna :) Syn to niezłe ciacho :tak2:i do tego ma świetny gust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, scarlett napisał:

 mieć stałą stellę na kilka lat, taki długodystansowiec ze mnie, nie lubię zmian

Tak trochę zacytowałam.To tak jak ja jestem tu za Foczkę na zastępstwie , wszystko jest ok,ale następny wyjazd muszę szukać czegoś dla siebie.Czasami tak wychodzi ,że Pdp nie akceptują nas ,albo trwa to bardzo długo i po kilku próbach i zmianach wszystko gra.Teraz tu jestem do początku września ,potem na cztery tygodnie do domu i w międzyczasie czegoś będę dla siebie szukać.Trzymaj się Jola ,szerokości jutro w podróży i fajnego urlopu z Igą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NNNdanuta napisał:

RPA ?!?!? Też bym wolała Chorwację xd Co zrobisz.., młodzi teraz to mają rozmach... xd Za naszych czasów to było morze, Mazury lub Giewont :szydera:

Ja bym z kolei RPA wolała  :haha:

A szykuje mi się (szkoda, że nie spontan, bo już planowanie) ekstremalny (jak dla mnie) urlop.

Kolega wynalazł Bałkany intensywnie i intensywnie mnie namawia na wyjazd.

Kosovo, Chorwacja, Albania, Czarnogóra, Macedonia-  objazdowo i .... w tym jeszcze lot paralotnią, spływ kajakiem, rafting, trekking.

Bosze!

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Basiaim napisał:

Ja bym z kolei RPA wolała  :haha:

A szykuje mi się (szkoda, że nie spontan, bo już planowanie) ekstremalny (jak dla mnie) urlop.

Kolega wynalazł Bałkany intensywnie i intensywnie mnie namawia na wyjazd.

Kosovo, Chorwacja, Albania, Czarnogóra, Macedonia-  objazdowo i .... w tym jeszcze lot paralotnią, spływ kajakiem, rafting, trekking.

Bosze!

Takie ekstremalne wypoczynki to  t y l k o  planowane :) Widać masz kolegę, który też myśli głową :haha:  Ty młoda lasca ( ho, ho, ho :d), dasz radę, ja to bym tylko z tej paralotni zrezygnowała :$xd

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...