Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tylko porad jak go wyleczyć nie udzielaj ....o ile wiedzy medycznej nie posiadasz . Zabronione to jest , żeby pielęgniarka , która nie posiada wiedzy medycznej , tylko internetową , brała się za udzielanie porad ...siano ma se z łepetyny wytrzepać xdCynka dostałam od kolegówny , która ma kiepski internet , ale se podczytuje ...to tutaj ...to po sąsiedzku . Jak minął dzień ...drogie koleżeństwo xd Mój jeszcze trwa xd

Mnie mija z wyprzedzeniem :haha: Wykąpałam dzisiaj Anielicę , a robię to w poniedziałki i piątki . Do wyjazdu kąpanka już nie będzie . Wyprałam swoje pościele , aby móc je jutro wyprasować z wyprzedzeniem :haha: Dwie noce będę spała pod kocykiem . Jak jutro znowu zrobię coś z wyprzedzeniem , to pozostanie mi pożegnać się z Anielicą i życzyć miłego dnia spędzonego w samotności , ponieważ ja muszę się ewakuować , bo nie mam  nic do zrobienia z wyprzedzeniem :szydera:

Zupę marki Bofrost już tez zakupiłam , aby nie gotować do przodu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Do niej nie podskoczysz z tekstem o sianie :szydera:

Wystarczy , że kto inny napisał ....kurde ...coś musi być na rzeczy ...nie ma bata , że tak . Trafione  i d e a l n i e ....normalnie  m l e k u  się ulało , czy tam rozlało xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Mnie mija z wyprzedzeniem :haha: Wykąpałam dzisiaj Anielicę , a robię to w poniedziałki i piątki . Do wyjazdu kąpanka już nie będzie . Wyprałam swoje pościele , aby móc je jutro wyprasować z wyprzedzeniem :haha: Dwie noce będę spała pod kocykiem . Jak jutro znowu zrobię coś z wyprzedzeniem , to pozostanie mi pożegnać się z Anielicą i życzyć miłego dnia spędzonego w samotności , ponieważ ja muszę się ewakuować , bo nie mam  nic do zrobienia z wyprzedzeniem :szydera:

Zupę marki Bofrost już tez zakupiłam , aby nie gotować do przodu :szydera:

Ależ ty jesteś zorganizowana....ho...ho...ho...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruskie ruskimi,  kasze...lubię. Ale mi szkoda miejsca. Najbardziej zaś gruby pęczak.

Dawniej,  gdy nie było karmy psiej,  pupilom się gotowało właśnie tą kaszę. 

I będąc kiedyś u koleżanki prosto po szkole,  jej mama poczęstowała mnie obiadem. A tam kasza dla psów! Moje zdziwienie było wielkie,  ale głód jeszcze większy. Zwłaszcza,  że dodatki już moje smaki smerały. A był to sos grzybowy z wołowiną i ogórek kiszony. 

Boszszsz....od tamtej pory zapałałam miłością absolutną do kasz! I teraz , gdy opisuję Wam to wspomnienie mam ślinotok....ufff....

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xd Dowieźli mnie z grilla do domu.., tak czułam, że adrenalina mnie dziś puści i poczuję w kościach całe zlecenie i tą drogę powrotną do domu :d Nie przeszkodziło mi to wstać o 6-tej rano, wypic kawkę i zapalić, posnuć się przez godzinkę bez celu i jednak z pełną determinacją wpakować się pod prysznic i ruszyć w stronę placu przy Dworcu Świebockim (ta informacja dla byłych i obecnych Wrocławian :d) w celu zakupienia moich ulubionych cienkich zielonych :d Obiecałam sobie dotarcie na stoisko z rzeczonymi z zamkniętymi oczami, ale musiałam je jednak otworzyć bo zupełnie niechcący przyuważyłam bluzeczkę idealnie pasującą do moich spodni letnich od Zara i nie oparłam się xd Na pewno pojedzie ze mną do Albanii :tak2: Z placu ruszyłam prosto na grilla, którego obsługiwał zięć bo to przecież męska robota  xd Na ogrodzie, przy grillu zauważyłam że jednak ustala się we mnie nowa, bo zaledwie kilkuletnia, fobia ogrodowa... Namiętnie strzygę zielone małym sekatorem ogrodowym, więc przystrzygłam wszystko co przyuważyłam, że śmiało się wychylić :szydera: Teraz z powrotem w domu obżarta niemożliwie mięsiwa grillowanego i grillowanych pieczarek, które polecam bo w takim wydaniu nikt się im nie oprze :tak2: Wszystkiego dobrego na dalszą część dnia i buziaki :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, beatrix+ napisał:

Ruskie ruskimi,  kasze...lubię. Ale mi szkoda miejsca. Najbardziej zaś gruby pęczak.

Dawniej,  gdy nie było karmy psiej,  pupilom się gotowało właśnie tą kaszę. 

I będąc kiedyś u koleżanki prosto po szkole,  jej mama poczęstowała mnie obiadem. A tam kasza dla psów! Moje zdziwienie było wielkie,  ale głód jeszcze większy. Zwłaszcza,  że dodatki już moje smaki smerały. A był to sos grzybowy z wołowiną i ogórek kiszony. 

Boszszsz....od tamtej pory zapałałam miłością absolutną do kasz! I teraz , gdy opisuję Wam to wspomnienie mam ślinotok....ufff....

Sama pałam do pęczaku ogromną sympatią. W moim domu krupnik tylko z grubego pęczaku. Ale ta kasza to nie tylko na karmę na psów.., uwielbiają ją wędkarze :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, NNNdanuta napisał:

Sama pałam do pęczaku ogromną sympatią. W moim domu krupnik tylko z grubego pęczaku. Ale ta kasza to nie tylko na karmę na psów.., uwielbiają ją wędkarze :d

To potwarz! Wędkarze uwielbiają golonkę z piwem. Na pęczak próbują łowić ogłupiałe ryby.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mam trochę też do przystrzyżenia.....i nie będę krzyczeć :szydera:

Na moim podwórku mamy kilkadziesiąt metrów żywopłotu i sąsiadkę, która wiecznie sama chodziła i go przystrzygała takim małym sekatorem ręcznym. Ja, choć ogrodowa bardzo byłam, to za takie prace się nigdy nie brałam i bardzo mnie to dziwiło..,  to zamiłowanie. I teraz mam to samo, chyba za karę … :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wystarczy , że kto inny napisał ....kurde ...coś musi być na rzeczy ...nie ma bata , że tak . Trafione  i d e a l n i e ....normalnie  m l e k u  się ulało , czy tam rozlało xd

Idę poczytać bo aż mnie zaintrygowałaś:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...