Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@aniao rodziny są różne. Też zauważyłam że część Niemców jest nienaturalnie przesłodzona, to chyba dość typowe. Na porównania odpowiadam że JA jestem Maria a nie inną Polka. W Szwarcwaldzie miałam co tydzień dzień wolny. A moja zmienniczka nie. Nie upomniała się za pierwszym razem a nikt dobrowolnie jej go nie dał. 

W sumie to najważniejszą osobą jest sam podopieczny bo to z nim/nią spędzamy czas. Rodzina przyjdzie i wyjdzie. Ale też czasem krwi potrafi napsuć. 

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BabaJagusia napisał:

@Maria Jolanta zauważyłam, że bardzo często same opiekunki o swoich znajomych z branży czy zmienniczkach- mówią w ten sam sposób:szok:. Nawet tu na forum.;)

Oj, bo czasem każdemu musi się coś ulać. Stąd czasem człowiek musi bo inaczej się udusi. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Cudownie chlodno!

Nareszcie.

Do obiadu bede sie obijac, po obiedzie pojde ,,prasowac,,

aby nie grac z pop w rumi.

Trzeba by przejrzec moje dobra wszelakie nagromadzone w piwnicy, coby powoli pakowac.

Wczoraj zlapalam jeza (jedenego z 4,ktore karmie od 2 lat):love:

Wydawalo mi sie,ze utyka,chcialam obejrzec lapke.

Postawilam w wonzimerze na stole, obejrzalam,pociumkalam do niego i wypuscialm biedaka,

Wial tak szybko, pewnie ma traume do dzisiaj.

Zobaczymy ,czy wieczorem przyjdzie:777_revolving_hearts:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BabaJagusia napisał:

Czołem. Naaaaareszcie...... zbystrzałam. Chłodniej za oknem to i żyć się chce:oklaski:. Komunikat meteo odpracowany, to teraz przechodzę do "ad remu" :haha:

                Słońca w serduchach:cmok:

Powiem ci, że ten ad rem fajnie ci wychodzi :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Wszystko pasi oprócz głodno :szydera:

Gdyby nie to , że lodówka porządnie zapełniona i na kłódkę zamykana nie jest to ...ja bym była dzisiaj głodna xd

Po porannym ( przedpołudniowym ) oświadczeniu , że dziś na obiad robię karczek ...sałata ...ziemniaki ...mam wk..nerwa jak stąd do Moskwy . Jadwinia tym razem zaprotestowała , stwierdziła , że mięso niekoniecznie i na obiad ma być zupa pomidorowa z torebki ....żebym przy garach nie musiała przy niedzieli wystawać . Patrzta ją , jaka troskliwa ! Powiedziałam , że ja dla siebie zrobię jednak co innego , bo na zupy z puszek , czy torebek mam alergię ....nie lubię i już . Ona jednak uparła się na tą cholerną zupę a ja straciłam ochotę na gotowanie czegokolwiek ...obejdzie sie ...lodówka ma - lodówka da jeść . Niech mi tylko na podwieczorek zawoła coś solidnego , booo...nie dojadła ...oj usłyszy co ja sądzę na ten temat .Poziom cukru na czczo potrafi być u niej ponad 200 ...a ona jeszcze pitoli , że całą noc przecież nie jadła i " nocną insulinę " sobie wstrzyknęła ...i dlaczego taki wysoki ??? !!!  Dybra ...nie marudzę , nie jest źle , nawet można powiedzieć , że śmiesznie , ale chyba dlatego , że pod ręką jest córka . Gdyby Jadzia była samotną PDP to byłaby z niej hexa , że hej . Dobrze , że Hela ją trochę temperuje ....znaczy się próbuje temperować xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Gdyby nie to , że lodówka porządnie zapełniona i na kłódkę zamykana nie jest to ...ja bym była dzisiaj głodna xd

Po porannym ( przedpołudniowym ) oświadczeniu , że dziś na obiad robię karczek ...sałata ...ziemniaki ...mam wk..nerwa jak stąd do Moskwy . Jadwinia tym razem zaprotestowała , stwierdziła , że mięso niekoniecznie i na obiad ma być zupa pomidorowa z torebki ....żebym przy garach nie musiała przy niedzieli wystawać . Patrzta ją , jaka troskliwa ! Powiedziałam , że ja dla siebie zrobię jednak co innego , bo na zupy z puszek , czy torebek mam alergię ....nie lubię i już . Ona jednak uparła się na tą cholerną zupę a ja straciłam ochotę na gotowanie czegokolwiek ...obejdzie sie ...lodówka ma - lodówka da jeść . Niech mi tylko na podwieczorek zawoła coś solidnego , booo...nie dojadła ...oj usłyszy co ja sądzę na ten temat .Poziom cukru na czczo potrafi być u niej ponad 200 ...a ona jeszcze pitoli , że całą noc przecież nie jadła i " nocną insulinę " sobie wstrzyknęła ...i dlaczego taki wysoki ??? !!!  Dybra ...nie marudzę , nie jest źle , nawet można powiedzieć , że śmiesznie , ale chyba dlatego , że pod ręką jest córka . Gdyby Jadzia była samotną PDP to byłaby z niej hexa , że hej . Dobrze , że Hela ją trochę temperuje ....znaczy się próbuje temperować xd

Zapraszam do mnie. Wariacja na temat lecza:szydera:

1567340281610.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...