Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Czyżbyś nam coś imputował? :haha:

Nie,

ja jestem tylko fascynatem ŚWIETOKRZYSKIEGO, 

Wiele lat mieszkałem w Krakowie,

Nim znów wróciłem do Kielc

Tam są zabytki, tam jest fajnie,

ale kieleckie jest takie piękne,

Kielce to Moje Miasto!

Edytowane przez Darekr
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam w kieleckim prawie na pamięć wszystkie drogi (samochodem), 

a w poprzędni weekend rowerem

najpierw

-Masłów

- Ciekoty - "Szklane Domy" Żeromskiego

- Wilków

-Świeta Katarzyna - źródełko miłości 

(tylko jeszcze Moją muszę zabrać, żeby się napiła)

-Święty Krzyż - Gołoborze

-Nowa Słupia i kamienny Pielgrzym, "który co dwa lata przesuwa się o centymetr"

w stronę klasztory na Św Krzyżu,

zostało mu jeszcze kilometr,

Jak dojdzie Marta będzie już ze mną

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, foczka63 napisał:

Oferta ze ścianki-zmiany co 14 dni......oferta niby cacy lali,więc gdze jest "niespodzianka" ,ze tylko 2 tygodnie idzie tam wytrzymać?Mhm.....

Pewnie pamiętasz, że swego czasu ja tak miałem we Frankfurcie. 

Praca była całkiem znośna, PDP całkiem w porządku. Ale to była niemiecka firma i niebosiężna kasa. 

To se ne vrati ;)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

931080905_dziedobrysobotaokienko.thumb.jpg.76fa923b67fcd654dfdd481741cdd2ca.jpg czyli kolejny dzionek z nudą przed nami ;) Trochę na wyrost się cieszę, bo niewyspana jestem jak nigdy >:( Pół nocy walczyłam z rzęsą w oku i nim opanowałam sytuację, to kury piać zaczęły....prawie :haha: I dzisiaj, w konsekwencji wydarzeń tragicznych, ujrzałam oblicze me przyozdobione w piękne, czarne wory po oczami :haha: Najprędzej, jak to tylko możliwe, zdjęłam pikle czytalne i nastrój mi się poprawił :haha: I do jutra będę omijać lustra wieeeeelkim łukiem :haha: Nic to.....poczekam cierpliwie, aż moja piękność naturalna powróci na oblicze :szydera:  Tymczasem witam was serdecznie i życzę miłego, szybkiego( lub jak kto woli wolnego), oraz chłodnego dnia :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jestem niewylogowana-to dzisiaj bladym świtem - jak znalazł:haha:

   Nie wiem czy to będzie "na miejscu" ale:

                                                                              Słońca w serduchach, alleluja i do przodu:cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, BabaJagusia napisał:

Od wczoraj jestem niewylogowana-to dzisiaj bladym świtem - jak znalazł:haha:

   Nie wiem czy to będzie "na miejscu" ale:

                                                                              Słońca w serduchach, alleluja i do przodu:cmok:

Słońce jest na miejscu....jak najbardziej :szydera:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.. Sierpień zleciał.Jeszcze dwa miechy z małym ogienkiem.

@aniao  i co zrobisz jak nic nie zrobisz.Szkoda ,że rzadko trafiają nam się Pdp z normalną familią.Twoji pokazali też absurd tego ,co chcą.Bo wszystko sobie zaprzecza.Trochę się podeśmiałam ,ale to Ty zderzasz się z życiem tam.

Ja już nie zagnieżdżam się w jednym miejscu.Po dwóch idealnych pobytach tu i relacjach z rodziną Pdp ,przy trzecim pobycie miejsce popsute.Rezygnuję w połowie turnusu ,bo jak pisała  @Mirelka1965 nie jestem tu za karę.Ja muszę sama czuć się dobrze ,na luzie i bez stresu.A tu tego teraz nie mam.

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Ostatnia noc na tym adresie powoli przechodzi do "historii" :haha:. Dręcząco męcząca, najpierw Tuptuś mnie wyrwał z letargu swoim cichym, acz namolnym nawoływaniem, było kole 1... Zeźlił mnie okrutnie, bo imaginujcie sobie, że wołał mnie z powodu nie działającej baterii w aparacie słuchowym lewym!? A sypia bez tego ustrojstwa! >:(. A potem otwierałam wrota gospodarstwa zmienniczce o wpół czwartej. :d. Także jest "zajebiaszczo". Z workami pod oczami mogę iść mogę strącić @Mirelka1965 z pudła. :haha:.

Z życzeniami szybkiej soboty dla mnie i dla Was Ludu pracujący miast i wsi. Afryka zeźlona. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Dzisiaj mam wolne , tylko Jadzię oporządzę , podam śniadanie i sruuuu...na miasto . Oczywiście w jedną stronę , dla sportu z buta ...fajnie , bo w dół ...no to sie popitala jak szesnastka :szydera:

Wieczorem zadzwoniła do mnie znajoma , umówiłyśmy się na wyjazd , powrót do domku ...cieszę się jak kura miesiączką :szydera:

Siedzę teraz tak trochę z duszą na ramieniu , bo wracając wczoraj z zakupów Hela coś wspominała , że zaproszono ją , jako współpracownicę ( jej Praxis ) na gościnne występy na festynie w jakimś Heimie ....żeby tylko nie wyskoczyła mi dzisiaj , że skrócimy albo w ogóle zniesiemy mój wolny dzień ... chyba bym się wściekła , bo mam swoje plany . Nic , zobaczymy a na zapas nie mam co się denerwować ...może będzie git .

Miłej , spokojnej soboty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

@aniao chyba bym jednak nie wytrzymałaa i grzecznie powiedziała że jeszcze nie robiłam.planów i nie wiem czy termin zmiany będzie mi odpowiadał. 

Wydaje mi się, że niespodzianka będzie lepsza, w tym konkretnym przypadku. W dniu wyjazdu, z ręką na klamce oznajmiłabym, że nie wrócę. I już. Pewna jestem, że im to "zwisa" kto będzie następny. Nową pracownię zawsze można "podkręcić". Czymkolwiek. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... już mi to moje badziewie zwane tabletem-podniosło ciśnienie:pisze- framuga jedna-co chce. I zamiast: "nową pracownicę" zapodał nową pracownię. I teraz jak piszę poprawkę-to i tak wstawia pracownię. Chyba to embargo na elektronikę z... nie jest takie głupie:$ Do kompletu-emotek ciulowy;)

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...