Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, violka napisał:

Ameby się najadłaś ? :szydera: Sama se idz do lekarza . Nie chcę się wymądrzać , ale ludzki organizm chłodzi sie przez wydalanie potu . Jeżeli podczas tych afrykańskich upałów , nie pocisz się nic a nic ,  tzn, że albo nosa nie wyściubiasz z klimatyzowanego pomieszczenia , albo coś Tobą nie tak .

Stawiam na to ostatnie :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Darekr napisał:

Nie wiem czy Moja wie co to jest smalec,

ja zawsze smażę na mieszance smalcu, masła i oleju.

W zamrażalniku leżą dzwonki z suma, z ostatniego połowu

czekają na Martę, a Marta wrócić nie chce

Ja nie lubię ryb

(znaczy nie lubię jeść, ale łowić lubię)

Gdyby nie to, że Moja tak uwielbia (jeść) ryby,

to ja tą złowioną rybkę,

pocałował bym w pyszczek i wypuścił z powrotem do wody

(no może wypowiedział bym jeszcze życzenie,

w końcu nie wiesz kiedy i gdzie złapiesz złą rybkę,

jedną taką złapałem - a teraz siedzi w DE)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, violka napisał:

Ameby się najadłaś ? :szydera: Sama se idz do lekarza . Nie chcę się wymądrzać , ale ludzki organizm chłodzi sie przez wydalanie potu . Jeżeli podczas tych afrykańskich upałów , nie pocisz się nic a nic ,  tzn, że albo nosa nie wyściubiasz z klimatyzowanego pomieszczenia , albo coś Tobą nie tak .

Wolałabym szaleju się najeść :szydera:  A w temacie przegrzania też się wypowiem :haha: Co się mam chłodzić przez pocenie, skoro się nie przegrzewam? :szydera: I jeszcze słowo o pomieszczeniach dodam :haha: Nocą schładzam pomieszczenia, a w dzień zamykam okna i spuszczam rolety/zasłaniam zasłony....no i ograniczam wydatki energetyczne......przez nicnierobienie :szydera: Znaczy, że jestem normalna, czy nie? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Wolałabym szaleju się najeść :szydera:  A w temacie przegrzania też się wypowiem :haha: Co się mam chłodzić przez pocenie, skoro się nie przegrzewam? :szydera: I jeszcze słowo o pomieszczeniach dodam :haha: Nocą schładzam pomieszczenia, a w dzień zamykam okna i spuszczam rolety/zasłaniam zasłony....no i ograniczam wydatki energetyczne......przez nicnierobienie :szydera: Znaczy, że jestem normalna, czy nie? :haha:

Piwnica jest super:hura: trochę tam dzisiaj przesiedziałam, najlepsze lokum na upały,czas śmiga migiem, w rączkach robota się pali, pomysłów trochę brakuje, ale główka pracuje, a jaki spokój ,relaks, nakupilam dzisiaj dodatków za 50 euro,to mogę szaleć, :szydera: wiem,że fariatka jestem,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hagia Oczywiście, że tak. Będę w Łodzi od 29 pazdziernika do mniej więcej 15 listopada . Potem chcę skoczyc jako skoczek na krotki turnusik, żeby swięta z mamą spędzić. Potem moze wrocę do mojej nowej podopiecznej, bo coraz bardziej zaczyna mi się tutaj podobać. Ludzie fajni, okolicznosci przyrody rownież, babcia miła, no to co będę zębów w przysłowiowej......doooopie szukac? Dzis moja nowa Podopieczna wpadła w zachwyt przy kolacji :d:d , a to za sprawą jajka w majonezie, pokrojonego na ćwiartki i udekorowanego szczypiorkiem :d :d :d . Chyba nigdy te Niemce nie przestaną mnie zaskakiwać :d  Hagiu, daj znać jak będziesz gotowa na spotkanie:cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...