Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Tomas1965 napisał:

Zachowałem się jak prostak. Składam samokrytykę!

Jak ja uwielbiam kajających się Menów :oklaski:Normalnie chwyta mnie to za serce :szydera: Aż żałuję, żem szczęśliwą mężatką jest :haha: Zostaje ci wybaczone wszystko, za klasę jaką posiadasz  :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Trochę tak. Ale nie jakoś wybitnie. Dyskryminujesz mnie poprostu. Bo gdyby tak nie było to napisalabyś, że się spociłaś jak cała Afryka. Albo jak świnia. Albo inne coś. Jesteś po prostu źle wychowanym dupomyjcem:lanie:

Podobno świnie się nie poca :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Dziwne , że małżonek nie wyjaśnił do końca , że to o obsługę napletka chodzi :haha:

Teresko . Nie odrobiłaś dzisiejszej lektury w całości :d

Powiem szczerze , że ostatnio automatem jeżdziłam.Lektura zaliczona.:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Teresadd napisał:

Powiem szczerze , że ostatnio automatem jeżdziłam.Lektura zaliczona.:oklaski:

Ja też i to jakim wypasem, zakochalam się w automacie, ale przyznam ,że o mały włos, gdybym nie zareagowala w sekundzie! to bym wywinęła orła w tym aucie ,cofałam a za mną duży spad ,w ostatniej sekundzie przed spadem auto stanęlo, uffff do tej pory mam to przed oczami, zapomnialam ,że to automat czy co? nie wiem, czy byłam przejęta jazdą tym autem, masakra, potem już zawsze było ok!,,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolną chatę mam nadal. 

Leżaczek na dożywianiu został kroplówkowym przy tej wymianie. 

Może po niedzieli przywiozą. Ale fajne pytanie ratownik-Polak zadał 

Czy jest dokument w którym pisze,  że pacjent życzy sobie sztucznego podtrzymywania przy życiu?

A ponieważ Opa nic nie zostawil A przytomny,  tylko zobolały,  to odżywiają kroplowkami. Nad jego głową takie szprechało towarzysko towarzystwo medyczne. 

Nieźle,  co? Czyli bezpośrednio gazem nie usypijają...:trele: zostały im metody z wojny. 

Się relaksuję zimnym piwkiem free. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mogłam nawet porównać się do całego tabunu parzysto i nieparzystokopytnych :szydera: Ale gryzonie są takim wdzięcznym obiektem do porównań :haha: Tak np. zgrabna, zwinna mysza :haha: Albo....inteligentny szczur :haha: I nie kłamię....myszy się pocą....i basta :szydera: A Mamusia mnie faktycznie źle wychowała...wszak nie nauczyła kraść i kłamać :szydera: A dupomyjcem jestem świetnym...czy ci się to podoba, czy nie 

Może i świetnym ale na pewno bardziej spoconym ode mnie:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Jesteś Janeczka :cmok: masz już pomoc?  babcia nie musi siedzieć caly dzien na foyelu?

Jeszcze nie mam pomocy. Łóżko będzie w poniedziałek, a pfleżki nie wiadomo kiedy. 

Babcia już nie musi siedzieć w fotelu, w niedzielę przyszła wnuczka mi pomóc ją przełożyć do fotela, ale powiedziałam jej, że to bez sensu, bo bidulka tylko się męczy w nim i nie mam jak sprawdzić pampersa, więc odpuściła i od niedzieli babcia leży w łóżku. Niestety jest z nią coraz gorzej, ona całymi dniami i w nocy śpi, nikt mi nie powie że to jest normalne. Mam problem ją nakarmić, bo nie przełyka pokarmów. Dzisiaj dostała jogurty i deserek waniliowy ze śmietaną, to jakoś jeszcze jest w stanie przełknąć. 

Najgorsze jest to, że moje poprzedniczki karmiły ją czekoladą i ciastkami, no bo jak nie chce jeść to ciastkami najlepiej ją zapchać. Tylko, że ona odzwyczaiła się od smaku zwykłego ziemniaka, chleba, herbaty na kolację nie piła, tylko jeden napój Bizzl. Teraz kiedy jest leżąca próbuje zmienić jej nawyki żywieniowe, ale ciężko jest, bo demencja nie pozwala jej zaakceptować smaku normalnych potraw.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...