Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zero grilla , zero sąsiadów ,kiełbaski polskie przygotowane , bigos do jutra przetrwa, jutro będzie impreza bo mój lasowy przypał po całym dniu dopiero wrócił z lasu , padnięty na maxa Niemcy tak mają,wszystko zrobić co muszą w jeden dzień ,a przecież jak dzisiaj grzało:szok: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, beatrix+ napisał:

Bo od niedawna jeżdzę za Odrę..

:szydera:

od niedawna ,właśnie i jak sobie świetnie wszędzie dajesz radę, Ty zakochana w kwiatach i ogrodach  a tu kordonki i obrusy, zobacz jakie korzysci i nowe talenty swoje wykazujesz:tak:  kasę zarabiasz i jesteś panią na steli, :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sie pani nie przejmuje ...sie pani odgryzie , odpyskuje i będzie git . Coś Ty Blondasku , wiem o czym piszesz , ale ja odczytywałam tamte posty jako żart a nie dowalanie ...ciutkę sarkastyczny , ale żart ;) A jak się wk...zdenerwujesz na dobre to daj znać ...damy w dziób i gitarra :haha:

No i dzięki.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się czy nie zapomnialas o pozdrowieniu Jadzi od Blondi? bo ciągle myślę o tych jej genach,,,:szydera:  Chyba chętnie bym pojechała tam i powiedziała, Jadzienka dawaj mi tu trochę tych swoich genów,"  wariatka jestem, :oklaski: no co! chcę też 100 lat przeżyć, mam tyle planów,jeszcze i radosci przed sobą, a marzeń ile, :szok::cmok: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

@Baśka powtarzająca się czy nie zapomnialas o pozdrowieniu Jadzi od Blondi? bo ciągle myślę o tych jej genach,,,:szydera:  Chyba chętnie bym pojechała tam i powiedziała, Jadzienka dawaj mi tu trochę tych swoich genów,"  wariatka jestem, :oklaski: no co! chcę też 100 lat przeżyć, mam tyle planów,jeszcze i radosci przed sobą, a marzeń ile, :szok::cmok: 

A jużci , że pozdrowiłam . Tak przejęta była tymi pozdrowieniami , że z radości , podniecenia jakiegoś 5 szt. pieluch od południa zmuszona byłam jej zmienić . No tak uradowana była xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, INEZ napisał:

Mogę zamienić bawienie wnuczat na obrus? :)

Piękny!!!!! 

Ja bym nie zamieniła swoich wnuczek  ani bawienia wnucząt na obrus:grzmotnąć: moje wnuczki są cudowne i przylepy, kochane ,,ciągle dzwonią z pytaniem,,babciu kiedy przyjedziesz? a jak przyjezdzam ,to wiszą godzinami na mnie, nie odpuszczają, tęsknię bardzo za nimi,:serce: dlatego bez trudu robię prezenty dla nich, no jak to babcia,:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A jużci , że pozdrowiłam . Tak przejęta była tymi pozdrowieniami , że z radości , podniecenia jakiegoś 5 szt. pieluch od południa zmuszona byłam jej zmienić . No tak uradowana była xd

Kochana jest :szydera: Jadzia oczywiscie :oklaski: a Ty przekochana:cmok: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

Tak czytam same nagłówki ofert pracy i wszyscy tacy wspaniali i cudowni i spokojni ,  zaraz uwierzę we wszystko:święty: agencje bardzo ładnie piszą :tak::szydera: ale trzeba zachwalać aby sprzedac ofertę opiekunce:trele:

Z demencja wcale demencja nie mają. Ograniczeni ruchowo smigaja sami po kilka kilometrów. Sami z łóżka wstać nie potrafią a jak w nocy do toalety potrzebują to pomoc opiekunki nie jest potrzebna...... Itd itp. Jest się z czego pośmiać :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Ja bym nie zamieniła swoich wnuczek  ani bawienia wnucząt na obrus:grzmotnąć: moje wnuczki są cudowne i przylepy, kochane ,,ciągle dzwonią z pytaniem,,babciu kiedy przyjedziesz? a jak przyjezdzam ,to wiszą godzinami na mnie, nie odpuszczają, tęsknię bardzo za nimi,:serce: dlatego bez trudu robię prezenty dla nich, no jak to babcia,:szydera:

O to chodzi, że ja jeszcze nie mam wnuczat :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Ok! ale jak będziesz miala ,to sama zobaczysz jakie to skarby, :tak2: cudowne skarby

Nie zamienię ich nawet na wszystkie skarby świata :)

Moje pociechy znalazły sobie swoje drugie połówki więc mam nadzieję, że ten moment zbliża się dużymi krokami dlatego szybką zamówiłam u @beatrix+obrus  a potem do pomocy przy wnuczkach ja zaangazuje :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Kochana jest :szydera: Jadzia oczywiscie :oklaski: a Ty przekochana:cmok: 

Tiaaa...bardzo kochana . Bez przerwy żuchwą rusza i pyta zdziwiona " skąd to się bierze ?! " . Tłumaczę ile mogę , że to co spożywa jest bardzo szkodliwe dla niej ....ona jednak wie lepiej : wczorajsze placki ziemniaczane jej zaszkodziły , bo przecież ja miałam problemy . Powiedziałam , że nieprawda , bo owszem placki jeszcze dołożyły co swoje , ale ja już rano źle się czułam ...i się doprawiłam a ona nie ma żadnej biegunki ! Na kolację zaproponowałam tosty z żółtym serem ....jeżuuuu....gdyby wzrok mógł zabijać to już bym nie żyła ! Skąd ...metka cebulowa z dodatkiem drobno posiekanej cebulki , wspomożona oliwą z oliwek , żeby się  lepiej do kanapek przylepiła . I spróbujcie ją przegadać ...nie ma bata , nie przegada . Do kawy popołudniowej poprosiła lody orzechowe , śmietana , bo bez niej lody nie smakują , ciastko maślane i różniste owoce . Hela wróciła późno z pracy a Jadzia do niej od razu " te wczorajsze placki nieświeże były i Barbara miała przy mnie dużo pracy " . Nie zdzierżyłam już tego i powiedziałam , że przede wszystkim mleko trzeba zmienić z 10 % na 1,5 % , odrzucić słodycze itd....Hela spojrzała na mnie i powiedziała " jedzenie bez cukru i tłuszczu to dla mojej matki pewna śmierć " :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się te placki, stare placki albo z dodatkiem czegoś co było już skiśnięte w placku, a to wiesz ? co na tych festynach sprzedają za badziew,  ale tak ogólnie to masz kabaret :szydera: nie starszych panów,? tylko starszych pań:szydera: co jedna chce być mądrzejsza , ale i tak stanie na 90 letniej Jadzi,  :tak2: Jadzia jest Jadzia 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

Tak czytam same nagłówki ofert pracy i wszyscy tacy wspaniali i cudowni i spokojni ,  zaraz uwierzę we wszystko:święty: agencje bardzo ładnie piszą :tak::szydera: ale trzeba zachwalać aby sprzedac ofertę opiekunce:trele:

Właśnie przeglądam oferty.Wpadła mi jedna w oko na październik,i próbuję znaleźć opinie na temat Agencji.Same ochy i achy i mało szczegółów,a nie chciałabym wdepnąć na"agencyjną"minę...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

@Baśka powtarzająca się te placki, stare placki albo z dodatkiem czegoś co było już skiśnięte w placku, a to wiesz ? co na tych festynach sprzedają za badziew,  ale tak ogólnie to masz kabaret :szydera: nie starszych panów,? tylko starszych pań:szydera: co jedna chce być mądrzejsza , ale i tak stanie na 90 letniej Jadzi,  :tak2: Jadzia jest Jadzia 

Iććććć.....cuduje jak jasny gwint . Zawsze zaszkodzi jej coś innego niż nam się wydaje . Chociaż dzisiaj miałam robotę przy niej to i tak mnie śmiech łapie , bo widzę gołym okiem , że to aktorka jak się patrzy . Skoro ja wczoraj chorowałam to dlaczego ona ma być zdrowa ? Poprosiłam Helę , żeby jej dała coś na zatrzymanie ....a gdzie tam , to co w jelitach to ma wyjść i już ...nie wolno zatykać  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Patrycja781 napisał:

Właśnie przeglądam oferty.Wpadła mi jedna w oko na październik,i próbuję znaleźć opinie na temat Agencji.Same ochy i achy i mało szczegółów,a nie chciałabym wdepnąć na"agencyjną"minę..

Wyślij mi na priva nazwę tej agencji. Poszukamy, popytamy...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Patrycja781 napisał:

Właśnie przeglądam oferty.Wpadła mi jedna w oko na październik,i próbuję znaleźć opinie na temat Agencji.Same ochy i achy i mało szczegółów,a nie chciałabym wdepnąć na"agencyjną"minę...

Wszystkie sa po trochu miną, bo wpadniesz na stele i nie wiesz co Cie czeka, trzeba intuicyjnie wyczuć, chcesz jechac i sie podoba opis, dawaj i myśl pozytywnie ,a reszta się uloży, :tak2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...