Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

42 minut temu, NNNdanuta napisał:

Nawet nie ma komu witam!  powiedzieć ??? Budźcie się powoli :d To ostatnia niedziela moja na adresie :hura: I wy doczekacie się takiej niedzieli :tak2: U mnie będzie dzień leniwy, obiad tradycyjnie z wczoraj, a na termometrze przewidują 30 stopni. W planach nic nie mam, pewnie kopnę się na jakiś spacerek, dziwiąc się ponowie, że tak trudno mi się teraz zgubić w tym mieście gdy na początku nie wiedziałam jak tu się obrócić xd

Miłego dzionka i buziaki Wam :cmok:

Mnie możesz powiedzieć :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywitam się i ja :oklaski: Upały, ach upały....przez kolejne dwa tygodnie mają być >:( Czyli lato...lato wszędzie...oszalało, zwariowało...:szydera: Ale nic to...przetrwamy :oklaski: Witam się letnio i gorąco w ten niedzielny poranek i prośbę zanoszę 1038495230_latoupa.jpg.198e609d8442dbc205ddf736805a40c9.jpg  , a wam życzę chłodu i przyjemności wielu :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

U mnie też półmetek minął ....jeszcze dwa tygodnie i do domku xd

Co tam długo pisać ....pogoda zarąbista , leniwa niedziela , więc wszystko powolutku , Jadzia chrapie , szerściuch jak zwykle na noc nie wrócił . Kawa pyszota ...teraz kubełek wezmę w dłoń i na tarasie będę ją piła ....przy okazji zakąszać dymkiem będę :haha:

Miłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I super...ja też cię witam :hura: A teraz poczekamy na resztę śpiochów :szydera:

E ...jakich śpiochów ?! Przed dzwonkiem budzika z wyrka powstałam . Budzik ustawiony na 6.50 ....a ja już o 6.47 rześka jak szczygiełek  ciało  z łóżka zwlokłam  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaa...... jeżuuuu...jeszcze minutku...

U mnie jeszcze 5x ostatnich niedziel...dopiero bylo 90 dni,  już 34.tylko. 

Noż mać,  do 30 stopni cholera..ha jeszcze spalona po ostatnim łazęgowaniu. Nic nie mam na łeb,  żadnej chustki...a przeca nie wcisnę dziadkowej  mitze z wermachtu. 

Nic to,  przesiedzim w krzakach ...

 

Milego dla Wsiech!

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ludkowie ja juz po 2 kawa jestem kogut mnie obudzil o 5 rano jak zwykle kawka wypita na schodkach bo tu innych miejsc siedzacych na podworku brak teraz krowa sie drze w nieboglosy chyba sie cieli okienka z rana u siebie moglam otworzyc bo na noc sie nie da dwie beczki z woda pod moim oknem stoja a a rolet brak  komarom na noc dziekuje  ..... nastawienie mam jednak pocieszajace bo to moja ostatnia niedziea tutaj :oklaski:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja. Ani kogut ani żadne inne żyjątko mnie nie obudziło już pewniej jakiś samochód pod oknem.:haha:Jakoś najchętniej jeżdżę w miejsca na zadupiu. Pod warunkiem że jest autko. Teraz mam autko i kurczę przy głównej drodze jestem. :szydera:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

A mnie jak zwykle postawiło do pionu poczucie obowiązku :haha:. Normalnie to bym jeszcze spała, nie mogłam za Chińczyka dupy zwlec, jak zwykle po "szalonej" nocy. Tuptuś je mi prawie z "ręki" (talerz mu przechylam, w tym momencie), a ja jednym palcem klikam, na przemian delektując się kawą. :haha:. Upał już się skrada, ale to miejsce mego serca nie skradło. 

Szybkiej i uroczej nierdzieli Mordecki Roztomiłe. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Wczoraj miałam fajny dzień , a dzisiaj znowu niedziela , której nie cierpię spędzać w robocie . Do kompletu paskudnie gorąca pogoda , więc nawet przesiadywanie na tarasie odpada . Nie znoszę zaczynać dnia od marudzenia , ale za cholerkę nie potrafię znalezć pozytywów O.o

Mimo wszystko życzę fajnego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...