Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Nie wywyższaj się! Ludzie też nie myślą. A z tym przyrostem to cale szczescie, że ikrą nie walą gdzie popadnie. Bo nie wiem skąd by na 500 plus było:haha:

Nawet jakbym założyła butki na 15-to centymetrowym obcasie, to i tak się ponad ciebie nie wywyższę :haha: A z tym plusem to masz rację....chociaż KK zabrania marnowania "ikry" :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Jestes poprostu cudowna opiekunka ,,:zwyciezca: opis jest przepiękny , przejrzysty i taki spokojny:oklaski:  no moja krew, pracowac tyle ile muszę, ale o siebie dbać, żadne wygi, żadne, bo Ty nie od dawna pracujesz i 1300 euro? gratulacje kochana, początek zarenbisty masz :tak:  i wiesz doskonale co masz robić i tyle, jesteś panią na stelli -to się liczy,,,:cmok:

Oszywiście! Właśnie pańcia dziadunia ululała spojrzeniem nieznoszącym sprzeciwu...wilst du schlafen? Jawohl Frau Generalismus ! Zapewne chciał powiedzieć,  ale tylko wyszeptał...natürlich..:szydera:

Zatem pańcia kąpieli zażywa w mleku kokosowym,  a popija sobie przy sobocie po robicie miętóweczkie z tymże. 

I jeszcze na jutro do sosu pomidorowego mi zostało!

Taka jestem oszczędna,  o!

 

Odkąd odkryłam mleko I olej kokosowy bedę się takimi kosmetykami miziać. Rewelacyjny dla skóry,  nie tylko do zupy dyniowej!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nawet jakbym założyła butki na 15-to centymetrowym obcasie, to i tak się ponad ciebie nie wywyższę :haha: A z tym plusem to masz rację....chociaż KK zabrania marnowania "ikry" :haha:

Jak tak się zastanowie to ja szczęsciara jestem. Nie dość, że mądra to jeszcze ladna i wysoka. I wyposazona w dorodne czesci ciała. Niektore:szydera:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

Oszywiście! Właśnie pańcia dziadunia ululała spojrzeniem nieznoszącym sprzeciwu...wilst du schlafen? Jawohl Frau Generalismus ! Zapewne chciał powiedzieć,  ale tylko wyszeptał...natürlich..:szydera:

Zatem pańcia kąpieli zażywa w mleku kokosowym,  a popija sobie przy sobocie po robicie miętóweczkie z tymże. 

I jeszcze na jutro do sosu pomidorowego mi zostało!

Taka jestem oszczędna,  o!

 

Odkąd odkryłam mleko I olej kokosowy bedę się takimi kosmetykami miziać. Rewelacyjny dla skóry,  nie tylko do zupy dyniowej!

Niemożliwa jesteś ale też i wspaniała,, potrafisz sobie dzień zorganizować ,nie strachaj ,że spoglądasz jak wampir na dziadka , :szydera: kurde chyba trzeba miec trochę przy kosci i być wielkim:hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...