Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Darekr napisał:

wiec jutro przed pracą znowu do lasu.

 

 

 

Podobno pod kieleckim aresztem są ogromne kolejki. I nie pod bramy więzienia,  tylko żeby gdzieś zaparkować auto..I w las!

Na grzybach się nie znam,  a brat z bratową wolą dać suszone robakom niż siostrze..

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Darekr napisał:

lecę, muszę dziś się spakować, bo jutro muszę cały mój mandan zawieźć samochodem do pracy, bo w piątek wyjeżdżamy i już rowerem jadę rano i nie wracam do domu,

a muszę jeszcze dziś zamontować na rowerze nawigację i ładowarkę słoneczną, głośnik zamontowałem wczoraj.

mój rower to taki trochę wynalazek (jak  nasz kajak z silnikiem własnej produkcii dwa miesiące temu na Wiśle) :)

Ulalala ...to taki ,  jakby rowerowy Jaguar ...co niee ? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ulalala ...to taki ,  jakby rowerowy Jaguar ...co niee ? xd

Jaguarów nie robią w tak "wypasionych" wersjach :hura:

w piątek wyśle wam zdjęcie mojego roweru

(wprawdzie nie mojego bo dostałem go w spadku po starszym synie Marty)

trochę zmodernizowałem i drugiego takiego nie ma. :)

No bo jaki inny idiota ma na rowerze zamontowane trzy swiatła do przodu, dwa do tyłu,

głośnik z pendraiwem i wgranymi 50 piosenkami, nawigację GLOKLOWER (czy jakoś tak) 

i power bank z ładowaniem słonecznym,

W bagażniku (nie mylić z koszykiem) mieści mi się 5 butelel 0,7l :)

tym razem będzie jedna, parę piw,apteczka,dwie linki, papier toalt i ze dwie butelki wody mineralnej,

(jak ktoś zasłabnie)

szef organizuje i prowadzi,

ale ja i tak będę jechał na końcu,(jak na kajakach) żeby wszystkich pilnować,

No taki już mam charakter

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Darekr napisał:

Jaguarów nie robią w tak "wypasionych" wersjach :hura:

w piątek wyśle wam zdjęcie mojego roweru

(wprawdzie nie mojego bo dostałem go w spadku po starszym synie Marty)

trochę zmodernizowałem i drugiego takiego nie ma. :)

No bo jaki inny idiota ma na rowerze zamontowane trzy swiatła do przodu, dwa do tyłu,

głośnik z pendraiwem i wgranymi 50 piosenkami, nawigację GLOKLOWER (czy jakoś tak) 

i power bank z ładowaniem słonecznym,

W bagażniku (nie mylić z koszykiem) mieści mi się 5 butelel 0,7l :)

tym razem będzie jedna, parę piw,apteczka,dwie linki, papier toalt i ze dwie butelki wody mineralnej,

(jak ktoś zasłabnie)

szef organizuje i prowadzi,

ale ja i tak będę jechał na końcu,(jak na kajakach) żeby wszystkich pilnować,

No taki już mam charakter

Odpowiedzialny  i opiekuńczy jesteś , super ....prawie jak dobry ojciec ...tych , co na przedzie pedałują :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Odpowiedzialny  i opiekuńczy jesteś , super ....prawie jak dobry ojciec ...tych , co na przedzie pedałują :d

Odpowiedzialny - tak,

Opiekuńczy - nie..

Mimo, że z firmy, mimo, że z szefem,

ale to jedzie moja grupa 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry....tylko tyle....i aż tyle :oklaski: Bo dzisiaj dzień przedszkolny, a jutro już 783372019_dziedobryczwarteksowa.jpg.85f23738c44859e124a993a825a1323f.jpg, a to znak, że kolejny tydzień mija :oklaski: I niech mija szybko....szybciutko...szybciorkiem...najszybciej jak się da :oklaski: I tym optymistycznym akcentem życzę wam fantastycznego dnia :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ...,

Słonko świeci , zimno jak jasny gwint ...jeszcze...a jacke została na górze i nie chce mi się po skrzypiących schodach zapitalać .Jadzia śpi , niech się wyśpi a ja te 3 minuty na tarasie wytrzymam ...twarda sztuka ze mnie . Co tam będę się rozpisywać ,  rozwodzić więcej ....wdowa jestem ,rozwodzić się  nie mam z kim xd

Miłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry :)

Nareszcie czuję ,że się wyspałam.Ale jak pomyślę ile spraw do ogarnięcia na mnie czeka to najchętniej zostałabym w łóżku.Z głową pod kołdrą:szydera:

Październik będzie dla mnie ciężki,  wiem że to głupio zabrzmi ale chcę już tu na zleceniu być z powrotem...

Dziadek śpi,  kawa stygnie. Trudno. 

Miłego!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, beatrix+ napisał:

Październik będzie dla mnie ciężki,  wiem że to głupio zabrzmi ale chcę już tu na zleceniu być z powrotem...

Dziadek śpi,  kawa stygnie. Trudno. 

Miłego!

U mnie trwa permanentny remont i końca nie widać.Więc też najchętniej bym nie wracała:szydera: ale z drugiej strony ktoś tu musi zarządzić bo inaczej samowola pełną gębą będzie:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Dla mnie nie zaczął się dobrze. Rozj... sobie palec drzwiami balkonowymi, a dokładniej, te france przecieły mi paznokieć od dużego palucha, od początku do końca, mniej więcej w 3/4 szerokości :mur:>:(... Trzyma się, ale odstaje, podeszło krwią i o dziwo nie boli. Szlag by to... 

Pogodności w dniu dzisiejszym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Dla mnie nie zaczął się dobrze. Rozj... sobie palec drzwiami balkonowymi, a dokładniej, te france przecieły mi paznokieć od dużego palucha, od początku do końca, mniej więcej w 3/4 szerokości :mur:>:(... Trzyma się, ale odstaje, podeszło krwią i o dziwo nie boli. Szlag by to... 

Pogodności w dniu dzisiejszym. 

:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...