Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeżyłam chwilę grozy ...połączenia z internetem  nie miałam . Dobrze , że Hela była w domu i zresetowała routera  . Gdyby jej nie było , byłoby ciężko , bo nie wiedziałam , gdzie  się to ustrojstwo znajduje . Uffff...już jest dobrze :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Darekr napisał:

Dzień Dobry Wieczór się z Wami,

Nie było kiedy napisać w dzień,

A teraz moja ulubiona pogoda,

W nocy leje:

 

Cyt. " w nocy leje " ....ja tam wolę wieczorem , po kiego po nocach mam się szlajać ...oj ...pomyłeczka , przecież Ty bez ogonka napisałeś . Odczytałam , że " leję " xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Przeżyłam chwilę grozy ...połączenia z internetem  nie miałam . Dobrze , że Hela była w domu i zresetowała routera  . Gdyby jej nie było , byłoby ciężko , bo nie wiedziałam , gdzie  się to ustrojstwo znajduje . Uffff...już jest dobrze :d

to dopiero do poskarżyjek hitt:szydera: ale łączę się z Toba w bólu, co musiałaś przezyć,,ja to od razu mój  internet w Pl na laptop i lecę ,,nie patrzę ile zabulę ale okno musze mieć na świat,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Blondi napisał:

Nie!!!! ratunku ,,,tylko nie muzeum,,,mam serdecznie dośc, serdecznie,,może za dużo ostatnio widzialam ,,bo widze aż za dużo ,,ale Tobie Alinko polecam z całego:serce::cmok:

A mnie ciągle mało,choć powoli zaczynam tęsknić za pięknymi krajobrazami. Takie 2 w 1 jest najlepsze tj.  pałac położony w ogrodzie tak jak np. Ermitage w Bayeruth, albo  zamek na wzgórzu z piękną panoramą na stare miasteczko. Starożytnymi ruinami także nie pogardzę. No lubię i co mam zrobić. Lubię wyobrażać sobie różne miejsca  jak wyglądały w czasach swojej największej świetności tak jak  Kronach.

023.JPG

036.JPG

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

to dopiero do poskarżyjek hitt:szydera: ale łączę się z Toba w bólu, co musiałaś przezyć,,ja to od razu mój  internet w Pl na laptop i lecę ,,nie patrzę ile zabulę ale okno musze mieć na świat,,

Też już zaczęłam korzystać z otwartych sieci , ale jednak wolę mieć w razie " w " . Znając siebie szybko wykorzystałabym to , co należne mam w pakiecie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alina 1 ja już te wyobrażenia przeżyłam,bylam zachwycona na maxa, ale po 4 raz ? to samo? ile można się zachwycać,? dla mnie pierwszy raz robi wrażenie ,Emitage w Bayeruth cudowne, bylam tam tez już może 3 razy, mam full fotek , mój Słodziak wszystkich gosci chce obwiesc i pokazac wszystko,a mi już to samo na okrętkę wiecie czym wyłazi?:szydera: nudą ,,nudą i jeszcze raz nudą,ile można podziwiać jedno i to samo,,masakra ,,:przekleństwa:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Blondi napisał:

@Alina 1 ja już te wyobrażenia przeżyłam,bylam zachwycona na maxa, ale po 4 raz ? to samo? ile można się zachwycać,? dla mnie pierwszy raz robi wrażenie ,Emitage w Bayeruth cudowne, bylam tam tez już może 3 razy, mam full fotek , mój Słodziak wszystkich gosci chce obwiesc i pokazac wszystko,a mi już to samo na okrętkę wiecie czym wyłazi?:szydera: nudą ,,nudą i jeszcze raz nudą,ile można podziwiać jedno i to samo,,masakra ,,:przekleństwa:

To prawda. Jeśli zwiedza się to samo po ileś razy to może powiać nudą. Nie  ograniczam swojego zwiedzania do tych samych miast, czy nawet państw. Ostatnio zafascynowała mnie Turcja ponieważ po pierwsze jest to olbrzymi kraj, a po drugie różnorodny tak pod względem zabytków jaki i kultury, no i co by nie mówić odrobinę orientalny. A Niemcy, a dokładnie Górną Frankonię także zwiedzam i wiele miejsc widzę po raz pierwszy. Ciągle znajduję coś co mnie frapuje.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alina 1 napisał:

To prawda. Jeśli zwiedza się to samo po ileś razy to może powiać nudą. Nie  ograniczam swojego zwiedzania do tych samych miast, czy nawet państw. Ostatnio zafascynowała mnie Turcja ponieważ po pierwsze jest to olbrzymi kraj, a po drugie różnorodny tak pod względem zabytków jaki i kultury, no i co by nie mówić odrobinę orientalny. A Niemcy, a dokładnie Górną Frankonię także zwiedzam i wiele miejsc widzę po raz pierwszy. Ciągle znajduję coś co mnie frapuje.

Bylam w Turcji tydzień , na całym wypasie, all inclusive , cudownie i full muzyki i dyskoteki baseny i morze ,objechaliśmy trochę , ale sam pobyt w tym hotelu co byliśmy ,wystarczył ,full atrakcji , aż za dużo, ale tydzień przecudowny,także też polecam Turcję,,:oklaski: bo warto, 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Bylam w Turcji tydzień , na całym wypasie, all inclusive , cudownie i full muzyki i dyskoteki baseny i morze ,objechaliśmy trochę , ale sam pobyt w tym hotelu co byliśmy ,wystarczył ,full atrakcji , aż za dużo, ale tydzień przecudowny,także też polecam Turcję,,:oklaski: bo warto, 

Dokładnie. Byłam w Turcji już w tym roku i jadę ponownie w grudniu. Takiego standardu i za takie pieniądze nie dostanie się nigdzie.Za każdym razem wracam zachwycona. Jedyne czego żałuję to, że nie udało mi się polecieć balonem nad Kapadocją. Brak zgody służb lotniczych ze względu na zbyt silny wiatr..A marzyłam o tym już od paru lat. 

220.JPG

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadam spać :spioch: nie spać ale łazienka czeka i perfumeria i koszulka ,, codziennie to samo, normalnie to jest rutyna do znudzenia:grzmotnąć::przekleństwa: a tak na brudasa ? a fujj  a fujj,,, nie dogodzisz człowiekowi ,,, spać nie pojdę jak nie umyję, a nasze goscie się nie myli ,bo nie muszą codziennie się myć:szok: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...