Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minut temu, Tomas1965 napisał:

A taka zagadka: bez pomocy wujka g. Która z polskich legend grała na lewą rękę BEZ przekładania strun? 

Witam. Nie upewniałam się u wujka G i nie wiem czy bez przekładania strun, ale praworęczny Jacek Kaczmarski grał na lewą rękę , pozdrawiam

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem dziewczyny i chłopaki. Nie to, że zaspałam ale ciągle czymś byłam zajęta. No to witam się jak pewna pani, która spóźniła się na pociąg. Wpadła zdyszana na peron i rzekła:lepiej późno niż wcale:haha:

                            No to słońca w serduchach :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Estar57 napisał:

Witam. Nie upewniałam się u wujka G i nie wiem czy bez przekładania strun, ale praworęczny Jacek Kaczmarski grał na lewą rękę , pozdrawiam

Brawo. Stąd niepowtarzalne brzmienie jego gitary.

Wygrałaś puchar przechodni imienia i na okres!

Po wygraną proszę się zgłosić w wybranym miejscu.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomas1965 napisał:

Brawo. Stąd niepowtarzalne brzmienie jego gitary.

Wygrałaś puchar przechodni imienia i na okres!

Po wygraną proszę się zgłosić w wybranym miejscu.

 Co za niespodzianka, dziękuję bardzo , po  ten puchar zgłoszę się  po powrocie do  pracy, teraz niestety już nie zdążę, za 3 dni zjazd . Ale proszę przechowaj go dla mnie, mimo tego , że przechodni i krótkoterminowy.......

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne chmury wiszą i zniechęcają do spaceru.

Już raz się wybrałam ,chodzę sobie po plaży słonko świeci, a tu nagle ciemno i ściana deszczu z gradem,i już nie wiem gdzie ląd a gdzie morze, trochę grozą powiało, bo wiedziałam tyle że od domu to ja daleko jestem.

Kurtka moja nieprzemakalna przemokła  na wylot.Zastanawialam się czy mój telefon w kieszeni przeżyje tę kąpiel.

Oraz w ogóle czy ja przeżyję.

Na szczęście jakieś ludziki zobaczyłam i kierowałam się w ich stronę i tak jakoś idąc tyłem dotarłam w znajome regiony.

To nie są nasze nadbałtyckie cywilizowane plaże:) A pogoda tu bywa ekstremalna.

No trochę już ostrożniejsza jestem wobec tych żywiołów.

 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

U mnie 23 teraz , duszno , przestało padać , ale gęste , ciemne chmury nadal wiszą .Nici  ze spacerów .

Jak to w życiu....lub w Bollywood...czasem słońce, czasem deszcz :szydera: A biednemu i tak wiatr zawsze w oczy powieje :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie było tak!!! ubrałam swój dirndl  -oczywiscie piękny, inny ,bo siwy z różem i bluzeczka biała, nie będę wychwalać ale lubię ten strój, no i na festyn pojechali, Slodziak w spodnie ze skóry i super bluza oraz buty te ich ,,,nażarli sie do syta i 2 litry:zdrówko: przyszło mi wypić, no z pomocą S, pogoda cudowna i w cieniu szło wytrzymać, popatrzyłam na towarzystwo, na atmosferę, wszystko pięknie i cudownie, ludzie poprzyjeżdzali z daleka na ten festyn który kończy się dzisiaj,, ale full ludzi ubranych w bajerisze sache:oklaski:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie starzy kochani przyjaciele i wszyscy nowi na tym składzie .  

Co ja tu czytam?? Wesoło macie jak zawsze, miło i przytulnie. Chcę  wrócić  do Was,  a jeszcze nie mogę :mur:. Rozmawiam przez sen po niemiecku, myślę po niemiecku,  tylko prać po niemiecku nie mogę,  bo proszki lepszego sortu już "wyszły". Fobia szukania zleceń  mnie dopadła,  pomimo,  że sprawy w PL mocno mnie za nogi trzymają.  Hm... , a może to są betonowe buty:szydera:

 

 

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...