Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Darekr napisał:

Człowiek nie zna ani czasu, ani godziny :)

Jest to prawda objawiona :szydera: Niemniej jednak, jest takie powiedzenie: "lepszy wróg znany, niż nieznany" zwłaszcza, że może"stryjek zamienić siekierkę na kijek" :szydera: Pozostanę przy moim Szczęściu fur die Ewigkeit...a przynajmniej do śmierci :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak ktoś słuchał Darka to niewyspany,ja tam spałam jak suseł.

Pogoda na wyspie ech angielska, siąpi leje albo pochmurno.Wprawdzie urlopowicze się tym nie przejmują od rana na plaży biegają a koło 10 już się będą kąpać.Fakt,woda w morzu cieplejsza od powietrza.

Babcia śpi,w nocy widzę że układała puzzle bo wieczorem było pół obrazka a dziś rano prawie już cały.

No to kawa i lecimy z tym koksem.

Miłego dnia.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Darekr napisał:

Nie wiem co Wy z tą pogodą, u mnie wprawdzie termometr w słońcu, ale już pokazuje 40 stopni,

a za godzinę trzeba zapitalać na fuchę

Lubimy sobie pomarudzić ....jak stare baby w ciąży . I co nam zrobisz ? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Marta B napisał:

Witam

Jak ktoś słuchał Darka to niewyspany,ja tam spałam jak suseł.

Pogoda na wyspie ech angielska, siąpi leje albo pochmurno.Wprawdzie urlopowicze się tym nie przejmują od rana na plaży biegają a koło 10 już się będą kąpać.Fakt,woda w morzu cieplejsza od powietrza.

Babcia śpi,w nocy widzę że układała puzzle bo wieczorem było pół obrazka a dziś rano prawie już cały.

No to kawa i lecimy z tym koksem.

Miłego dnia.

My to w linii prostej chyba niedaleko, bo jak opisujesz pogodę, to ten sam obrazek mam za oknem.

Gód myrning.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marta B napisał:

Witam

Jak ktoś słuchał Darka to niewyspany,ja tam spałam jak suseł.

Pogoda na wyspie ech angielska, siąpi leje albo pochmurno.Wprawdzie urlopowicze się tym nie przejmują od rana na plaży biegają a koło 10 już się będą kąpać.Fakt,woda w morzu cieplejsza od powietrza.

Babcia śpi,w nocy widzę że układała puzzle bo wieczorem było pół obrazka a dziś rano prawie już cały.

No to kawa i lecimy z tym koksem.

Miłego dnia.

Rzeczywiście,  anielsko tam masz ;) Najlepsza babcia, w nocy znajdzie sobie ciche zajęcie i nie budzi :oklaski:

Aż zaciekawiłam się tymi wyspami :cool: Wczoraj cały dzien zwiedzałam Schwedt Oder. Znajoma chce rodzić w klinice w Schwedt. Mimo, że warunki są już na niektórych porodówkach takie jak w PL, to podejście lekarzy jest inne. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zacznij mu śpiewać " Warszawiankę " albo  " Białego misia " ....może przestanie xd

No i mam ostateczny dowód, że czas kończyć ten turnus.

Jego nieortodoksyjne podejście do własnej pamięci i moje zamiłowanie do absurdu doprowadziły do tego, że dziś podczas nabożeństwa zaczął śpiewać Międzynarodówkę...

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tomas1965 napisał:

No i mam ostateczny dowód, że czas kończyć ten turnus.

Jego nieortodoksyjne podejście do własnej pamięci i moje zamiłowanie do absurdu doprowadziły do tego, że dziś podczas nabożeństwa zaczął śpiewać Międzynarodówkę...

To się nadaje do topiku "Humor" :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cieplutko:cmok: szczęsliwa bo goscie pojechali :oklaski: następny dialekt, masakra jakas, za cholerę nie moglam pojąć co gadają, a oni myśleli ,że ja wszystko rozumię:szydera: ale nie interesuje mnie ich mądrosć, najważniejsze ,że wytrzymałam,,nadskakiwań mojego S nie bylo końca, obwióżl damę po sklepach aby kupiła sobie odpowiedni bistonosz:szydera: PH pusch pusch , dirndl kupila sobie , a ja jak sierotka nic nie kupiłam,,tylko pierdoletki do dekoracji,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomas1965 napisał:

No żesz... Już wolę, jak rano podśpiewuje sobie sprośne piosenki. Dzisiaj naszło go na marsze z wiadomej epoki...

@Tomas1965a co ci szkodzi, niech pohajluje.

Ty mu wlacz ,,My pierwsza brygada..xd

albo ..Wojna narodnaja..

niech sie Krzyzakowi inne czasy przypomna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak  wogole ,to dziendoberki.

 

Luzik, babka chce na obiad odgrzane piure z jajkiem.

Mowi-ma!

Ja sie  przymierzam do farbowania wlosia.

Nie cierpie mycia glowy!

To jest dla mnie straszne.!

Cierpie okrutnie.

Przy tej ilosci i dlugosci to jest skaranie boskie.

A juz warkot suszarki przyprawia mnie o mdlosci.

Ale muss.

Nastepne farbowanie bedzie u fachowca w PL.

Ide pocierpiec w kaciku.:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomas1965 napisał:

No żesz... Już wolę, jak rano podśpiewuje sobie sprośne piosenki. Dzisiaj naszło go na marsze z wiadomej epoki...

A ja raz od samego rana msza za mszą? tak przez miesiąc:szydera: prawie świętoscią byłam:szok: ale mi to nie przeszkadzało w moich pracach,laptop się nie obrażał,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...