Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Darekr napisał:

Marta nie miała łatwo, bo na tylnym siedzeniu leżało 10 aparatów i fotoobiektywów, 

nie wiem jak ona się tam zmieściła z tym wszystkim :)

Noo...a Ty ,  jako stuprocentowy gentlemen wpierdacyłeś się na siedzenie obok kierowcy . Bez obiektywów :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obskoczylam imprezę, nie popuscił mój przypał,ale nie padało, orkiestra Bundeswery,zaliczona, nawet człopaki pięknie grali, w innych pomieszczeniach muzyka na żywo, zespoly i tance ich na ławkach, jeszcze w innym miejscu taki fałsz ,że nie posłuchałam za dużo, a potem hit wieczoru fajerwerki, a ja w pośpiechu za Slodziakiem, bo musialam się przebrać z bieli na ciemno,bo przed oczami mialam deszczysko,,telefonu nie wzięłam ,zero fotek, Ale fajerwerki naprawdę były na bogato,piękne, tylko lemoniadkę wypiłam:szydera: taka grzeczna jestem,,chwilowo,chwilowo:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

817714641_dziedobryweekendpies.gif.cef9b30cd89a656ea9a7d3f671bdd96b.gif a to oznacza, że kolejny tydzień się kończy :oklaski: Wstajemy więc szybciorkiem i kawunię siorbiemy....tę akurat nie szybciorkiem :oklaski: Nie będę uprawiać wodolejstwa i powiadać o cudnych snach i pogodzie, tylko zwyczajnie powiem na powitanie....niech ten dzień będzie dobry :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Słoneczko świeci , lekuchny chłodek - 14 gradusów - Jadzia pochrapuje , szerściuch z łajdactwa nie wrócił ...klucz dzikich gęsi uprzytomnił mi , że jesień nadchodzi ...a w walizce większość ciuchów na upały :haha:Teraz kawa , cugasem przekąsić i pomału szykować się do roboty :d

Miłego . słonecznego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Darekr napisał:

A jak sobie wyobrażasz???? Martunie miałem posadzić obok Geronimo???

Masz rację ...nie pomyślałam ! W żadnym wypadku ...jeszcze by mu się ręka niechcący omsknęła i kolano , czy udo palcami by musnął ??? Nigdy w życiu ,pilnuj swojego Szczęścia i już . Tylko nie zapominaj powiedzenia o głaskaniu i kocie , że z miłości to nawet na śmierć można zagłaskać ...Ty nasz forumowy Romeo ...Tyyy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątkowe dzień dobry. Drugą kawcia w garści, forum odpalone - czas rozkręcić dzionek. Nie to, że narzekam na nudę ale może jakieś, coś do przyśpieszania czasu na zleceniu poproszę I jego odwrotność do domu!

No to schodzę na ziemię, chwilę poczytam, popiszę i..... jazda do kuchni. I powiem tak:jestem specjalistką(prawie) od szybkich dań. Nawet sama siebie podziwiam:haha:. Tu proszę przypomnieć sobie wierszyk o samochwale, co w kącie stała. 

                                                            Słońca w serduchach, alleluja i do przodu :cmok:

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobieglam i ja zdyszana do stolika kawowego..No tak se zażartowałam o tym zdyszeniu :szydera:

Tak mię nakręciłyście o tej kawie w czekoladkach...że chyba SIĘ zatracę. NIE! Zapomniałam,  dziś gimnastykę dziadek ma o 13...szajse! Generalne omijam te regały,  bo TAM dla mojego organizmu nie MA nic ciekawego..no może oprócz miętowych czekoladek After Eight..

Miłego dzionka!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bym zeżarła moje ciasteczka z migdałami! Ale prędzej odgryzę sobie rękę niż złapię się za pieczenie. Nie w tym domu! 

Nie wiem jak wy, ale ja zauważyłam pewną prawidłowość :im skromniejsze zasoby finansowe , tym normalniejsze stosunki międzyludzkie. Opiekunka traktowana jest jak człowiek. 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie.

Na szczęście wczorajszy dzień już za mną a nie był przyjemny. Kilka złych wieści sprawiło że długo nie mogłam zasnąć. Na szczęście dzisiaj dzień zaczął się od dobrej informacji i tego się uczepię jak rzep psiego ogona :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry piatkowo.

Mam okrutnego lenia.

Pop oznajmila,ze chce do fryzjera(spodobalo jej sie,cy co)

Na co ja,ze Rita (pani z Krankassy) przychodzi za tydzien to ja popcha.

Na mnie nie mozna liczyc w pchaniu wozka, ,mam chore kolana.

I kregoslup tyz,:tak2:

Zara spytam corke po mczy nie wybiera sie na zakupy, to bym na chwile sie wyrwala.

Oj ciezko jest udawac,ze sie cos robi.

A moj len opanowala,mnie bez reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Darekr napisał:

Wiem, że jestem porąbany, ale lubię mieć wszytsko zaplanowane, każdy odcinek spływu Wisłą. Na przyszły rok jest już zaplanowany spływ, nocleg, Dęblin i lot samolotem, za dwa lata w Warszawie skoki na spadochronie ( oczywiście są takie dwuosobowe z instruktorem), we Włocławku - przenoszenie kajaków przez tamę, w Toruniu - wiadomo zamek, na zatoce gdańskiej mam znajomego, który ma wypożyczalnie jachtów , więc pół dnia pod żaglami,

brakuje mi jeszcze tylko pomysłu na Bydgoszcz i Grudziądz.

Za tydzień jedziemy rowerami z GRUPĄ do ŚW. Katarzyny, tam nocleg, na drugi dzień Św. Krzyż i powrót do Kielc.

Niestety Marta się nie załapie - bo woli być na wyspie.

Ha ha wielka grupa pod wezwaniem:)

Szef, żona szefa i ich dziecko w pakiecie plus jego żona.

Boziu,jak ja dziękuję że jestem na wyspie.

Miłego dnia

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beatrix+ napisał:

Dobieglam i ja zdyszana do stolika kawowego..No tak se zażartowałam o tym zdyszeniu :szydera:

Tak mię nakręciłyście o tej kawie w czekoladkach...że chyba SIĘ zatracę. NIE! Zapomniałam,  dziś gimnastykę dziadek ma o 13...szajse! Generalne omijam te regały,  bo TAM dla mojego organizmu nie MA nic ciekawego..no może oprócz miętowych czekoladek After Eight..

Miłego dzionka!

A co ja mam powiedzieć jak moja pdp z okazji urodzin dostała....dwa wiaderka ciastek.

A w każdym po 100 ciastek.

A jakie obłędnie pyszne....

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, beatrix+ napisał:

@Darekr A na Kielce nimosz? Bo jeden miał i plaże se pod oknem pracy zrobił. Ale przyszła burza i plaża do podziemi poszła...

Teraz cza rynsztoki czyścić,  coby kolejny descyk nacialstwu aut nie zalał...

 

Martuś normalna dziewczyna,  woli odpoczywać niż z waryjotami się włóczyć. ;)

 

Dobrzewnoc państffoo..

Otóż to otóż to ...lubię wypady i rajdy wszelakie ale nie typu impreza integracyjna z szefostwem Darkowej firmy :)

A co do plaży to jakimś cudem posprzątali po burzy ,na nowo urządzili i te mistrzostwa jakieś piłki plażowej piaskowo -ręcznej czy tam coś,jednak mają się odbyć.

Dla niewtajemniczonych- wszystko to na Rynku w Kielcach,pod Ratuszem.

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marta B napisał:

A co ja mam powiedzieć jak moja pdp z okazji urodzin dostała....dwa wiaderka ciastek.

A w każdym po 100 ciastek.

A jakie obłędnie pyszne....

No można obłędu dostać. Ja czasem jadam słodkości. Ale nie POŁYKAM. :cool:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...