Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Marta B napisał:

Ta dyszka to za jedną czy za obie piersi? Za dwie to dwadzieścia?

Pytam bo lubię konkretnie wiedzieć.

Jaki cennik w razie czego,choć nie przewiduję .

A nie dopytywałam poniewaz szczęka mi opadła i dłuuugo nie moglam wydusić z siebie słowa:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BabaJagusia napisał:

W ubiegłym roku miałam jechać na zlecenie do starca po wylewie z bezobsługową małżonką. Podczas rozmowy z potencjalną zmienniczką wyszło przysłowiowe szydło z worka. Podczas rozmowy z właścicielką firmy powiedziałam, że do "takich usług" niech mu małżonka zamawia prostytutkę! No i nie pojechałam obsługiwać niemieckiego "wacka". Jest to kolejny temat "tabu" w pracy opiekunek. 

Dlatego tylko do samotnych starszych pań mogę jeździć:) różnie bywa, ale w tej kwestii jest spokój... No może czasem zazdrosne

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

A nie dopytywałam poniewaz szczęka mi opadła i dłuuugo nie moglam wydusić z siebie słowa:szydera:

Ja myślę że za to co parzyste należy się podwójnie.

Czyli np.pośladki też.

A co cię zamurowało.Wszystko na tym świecie ma cenę swą.

Podobno 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

W Szwarcwaldzie dziadek powiedział zmienniczce że ma problem z penisem i żeby mu pomasowała. :haha:

I zapytał dlaczego nie chodzi w krótkich spodenkach jak Maria :szydera:

Zboczuch jeden.

@Maria Jolantaa to erotoman1

Bym powiedziala,niech se wezmie do buzi 

Jak siegnie....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Marta B napisał:

Ze dwa razy miałam propozycje matrymonialne ze strony pdp.

Z tym, że podteksty były ;)

Jak widać nadal jestem opiekunką więc nie skorzystałam. Ot głupi człowiek i tyle.Tyla kasy zmarnować.

A mnie nikt żadnych propozycji nie robił :( Może dlatego , że od lat siedzę z samymi babciami i do tego żadna nie jest tęczowa :haha: Hmmm ? A może była , ale nie przypadłam jej do gustu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, BabaJagusia napisał:

Ty tak serio?! :szok:

Pojechałam do opieki i u sąsiadów był syn 3 lata starszy ode mnie. Ale moja zazdrosna ciotka nigdy mi nie mówiła, gdy oni mnie zapraszali na spotkanie. A im mówiła, że ja nie chce się wychodzić za mąż. Podoba mi się ten chłopak, ale dowiedziałam się o tym od tej ciotki po czasie i jeszcze bardzo się śmiała że mnie. Suka. Dziś siedzi sama i cierpi z powodu zdrowia i bez kasy oraz możliwości zarobienia. A ta rodzina była bardzo bogata. I dziś będąc jego żona,  taka ciocia co pomogła mi wyjść dobrze za mąż, jest w potrzebie, normalne, że pomogłabym i to bardzo. A tak to niech spierdala:)

Oczywiście, nie myślę o dziadku xd ale jeśli nadażyłaby się taka sytuacja z młodszym od dziadka, to tak. 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, emma napisał:

Pojechałam do opieki i u sąsiadów był syn 3 lata starszy ode mnie. Ale moja zazdrosna ciotka nigdy mi nie mówiła, gdy oni mnie zapraszali na spotkanie. A im mówiła, że ja nie chce się wychodzić za mąż. Podoba mi się ten chłopak, ale dowiedziałam się o tym od tej ciotki po czasie i jeszcze bardzo się śmiała że mnie. Suka. Dziś siedzi sama i cierpi z powodu zdrowia i bez kasy oraz możliwości zarobienia. A ta rodzina była bardzo bogata. I dziś będąc jego żona,  taka ciocia co pomogła mi wyjść dobrze za mąż, jest w potrzebie, normalne, że pomogłabym i to bardzo. A tak to niech spierdala:)

Oczywiście, nie myślę o dziadku xd ale jeśli nadażyłaby się taka sytuacja z młodszym od dziadka, to tak. 

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sie ma. OMG (oh maj got) co za tematO.o wisi na forumej sciance. NEVER EVER nie pojadę do żadnych dziadeczkow, dziadków, dziadów. Propozycje takie odrzucam jak diabeł poświęconą wodę. Chyba @violka napisała coś o przełamaniu blokady ale na tym gruncie jestem chyba skała, blokadą bez możliwości zlamania szyfrow, kodów. Prędzej zakończę wyjazdowe roboty. A już po przeczytaniu tego i owego to:haha:albo życie albo śmierć z naciskiem na to drugie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Krista napisał:

No sie ma. OMG (oh maj got) co za tematO.o wisi na forumej sciance. NEVER EVER nie pojadę do żadnych dziadeczkow, dziadków, dziadów. Propozycje takie odrzucam jak diabeł poświęconą wodę. Chyba @violka napisała coś o przełamaniu blokady ale na tym gruncie jestem chyba skała, blokadą bez możliwości zlamania szyfrow, kodów. Prędzej zakończę wyjazdowe roboty. A już po przeczytaniu tego i owego to:haha:albo życie albo śmierć z naciskiem na to drugie:(

A czytać postów ze zrozumieniem w szkole nie nauczyli ? Nic nie wspominałam o przełamaniu blokady . Wspomniałam o usunięciu blokady , a co tą blokadą jest , to musisz znowu powtórzyć dzisiejszą lekturę , ale tym razem bardziej uważniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżu malusieńki :szok:, taka rzeczowa dyskusja się tu toczyła, a ja musiałam się udać kurcgalopkiem na zakupy, a później obiad zrychtować. Nie powiem, że nie, mnie tyż kopara opadła po przeczytaniu paru Waszych postów. Wydawało mi się do tej pory, że to takie opowieści busowe czy tam opiekuńcze legendy, a tu w tych starych piecach nie tylko diabeł siedzi, ale Casanova i markiz de Sade razem wzięci. I teraz mam zagwozdkę, bo po moich utyskiwaniach, że mam noce nieprzespane, Tuptuś zaproponował mi platz obok siebie, po nieboszczce Kunegundzie w małżeńskim łożu i teraz nie wiem czy to był żart czy erotyczna propozycja!? :cool:. Ja, w kwestii opieki nad dziadkami, to debiutantka jestem i prawdę powiedziawszy czuję się średnio w tej:haha: roli. Dotychczas miałam seniorki i odpowiadało mi to. A tak zupełnie na marginesie to te dziadki mogą sobie ewentualnie z torby strzelić :szydera:, a pieniądze jak słychać naprawdę nie śmierdzą niektórym "paniom", o tempora o mores... zdecydowanie wolę zapach guano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę jeździć pracować do dziadków. Może i bywaja obleśni, ale przynajmniej nie mieszają w garach i są bardziej wyluzowani niż babcie. Zresztą obleśne podopieczne też można spotkać. I nie jest to żaden unikat. I baby są jednak wredniejsze, na dodatek zazdrosne. I cierpią katusze gdy przestaja grać pierwsze skrzypce w pracach domowych.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój leżaczek zaceenikieang to mu nie w głowie seksy. Jedynie maca mnie po ramieniu z wdzięczności,  albo jak jest na boku w czasie zmieniania pieluchy,  po biodrze. O ile śmiać mi się chce z biodra,  tak już przedramię mam gołe z krótkim rękawem, to mnie obrzydzenie bierze...muszę się odkażać. Nie wspomnę,  że rękawiczek używają tylko do umycia pupy. Resztę fallusa gołymi myją...

A gdybyście widziały i usłyszały jak pfleżki tiutają do jego wacka...prawie do buzi biorą. Rzygać się chce..I nie wiem czy on jęczy z bólu  , czy przyjemności...masakra! 

MOŻE o pogodzie lepiej,  co?

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

A ja wolę jeździć pracować do dziadków. Może i bywaja obleśni, ale przynajmniej nie mieszają w garach i są bardziej wyluzowani niż babcie. Zresztą obleśne podopieczne też można spotkać. I nie jest to żaden unikat. I baby są jednak wredniejsze, na dodatek zazdrosne. I cierpią katusze gdy przestaja grać pierwsze skrzypce w pracach domowych.

Wiem Fioteczko... Baby to ch... e:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, beatrix+ napisał:

Mój leżaczek zaceenikieang to mu nie w głowie seksy. Jedynie maca mnie po ramieniu z wdzięczności,  albo jak jest na boku w czasie zmieniania pieluchy,  po biodrze. O ile śmiać mi się chce z biodra,  tak już przedramię mam gołe z krótkim rękawem, to mnie obrzydzenie bierze...muszę się odkażać. Nie wspomnę,  że rękawiczek używają tylko do umycia pupy. Resztę fallusa gołymi myją...

A gdybyście widziały i usłyszały jak pfleżki tiutają do jego wacka...prawie do buzi biorą. Rzygać się chce..I nie wiem czy on jęczy z bólu  , czy przyjemności...masakra! 

MOŻE o pogodzie lepiej,  co?

U mnie dzisiaj wietrznie:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

@beatrix+ Kuźwa nie przy jedzeniu! Placka drożdżowego zakupiłam ze śliwkami i kruszonką i se zapodałm kawalątek do kawy, a ta mnie tu pomarszczonego Freda na talerzyk ciepie... :szydera:

Nie było nic o pomarszczeniu! Wizualizujesz z wyposzczenia:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

@beatrix+ Kuźwa nie przy jedzeniu! Placka drożdżowego zakupiłam ze śliwkami i kruszonką i se zapodałm kawalątek do kawy, a ta mnie tu pomarszczonego Freda na talerzyk ciepie... :szydera:

Wiedziałam,  że się  wzruszycie...wszak liczyłam na wyobraźnię opiekunek..:szydera:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marta B napisał:

Ja myślę że za to co parzyste należy się podwójnie.

Czyli np.pośladki też.

A co cię zamurowało.Wszystko na tym świecie ma cenę swą.

Podobno 

Był nawet film o tym-w grę wchodził milion dolarów! No ale z Redfordem to pewnie nie jest grzech:haha:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, emma napisał:

Jestem w przychodni, jedną osoba rozpoczęła temat faszysty Tuska. Cały pawilon w gwarze o polityce. Czy Tusk lepszy od Kaczyńskiego? Babcie z wrażenia aż się trzęsą i podskakiją nerwowo na krzesłach xd

Trzeba było zapytać co myśla o pedofilli księży. By podskakiwały jeszcze mocniej:szydera:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...