Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, lucinda napisał:

powiem wam ze miec takie cos nad woda ok ale krzatnie sie utrzymanie to inna para kaloszy ...ja to taka wohnungowa jestem a nie hausowa...ogrody owszem moge poogladac ale robota w ziemi niekoniecznie.....taki feler...no a gdzie gwozdzie dechy tynki itesprawy???

szogun po drabinie skacze jak bog mlody sruby wymienia w spodenkach paraduje...inny facet sie mi objawil...sportowy w dresiku sniadanie jada nie goli sie codziennie, zadnej koszuli jeno t-shirty mocno zuzyte ze nie wspomne o pelnym obuwiu SANDALY!!!!  tudziez klapeczki , pelen luz..mysle ze odreagowuje ostatnie lata  i odsypia....odsypia odsypia.....

nawet potrafi sam sniadanie zrobic i wola ze gotowe...ot co ...na plaze zmyka w chwili wolnej....

 

no dobra znikam bo trzeba te daczenadmorska ogarnac na rzyszlych letnikow co sie pojawia bodajze za tydzien..glupio zeby im bajzel ostawic..

a z ciekawostek.....4 dni i nowe wyzwania na mnie czekaja...no i mialam okazje przygladac sie luteranom pogrzebowi itd....tu nie ma opcji trumny nie ma krzyzy na cmentarzach msza wyglada zupelnie inaczej nie wspomne ichniego spracha..ni w zab...

jol...zatem geniswoac bede ostatni poranek jutro kawa na plazy w pizamce a jakze ...a potem prom i heja...

milego reszty dnia

 

Nie zapomnij o kamieniach na szaniec...dla mnie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No coś Tyyy ?! ...Przecież ja tak dla picu @Mirelka1965 podpowiedziałam . Ona ma mocną , solidną ....i z rodowodem jakimś ...czy jakoś tak :haha:

A pewnie...pancerna ci ona...po przodkach :szydera: A nie jakieś nowomodne paskudzstwo :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pogniewacie się, że ja nie zażartuje nt. paszczeki?

Ponieważ teraz jestem u pokoleniowych zahnartztow-mąż pdp, córka i teraz wnuczka to studiuje- rozmawiałam z córka o finansowaniu w De. ortodoncji, implantologi. Bogatych Niemców krankenkasse wspiera a przebogatych Polaków w Pl nieeeeee:|

Główny powód, dla którego zdecydowałam się robić u Niemców to sfinansowanie leczenia ortodont. mojej córki. Koszt tego leczenia nie wiem czy zmieści w 30 tyś. Poza aparatami, wizytami kontrolnymi będzie uzupelnienie implantami i...uwaga-dobudowanie kości bo dziecko od urodzenia było pozbawione zawiązków zębowych nr 4 i 5 górnych. Po skorygowaniu uzębienia tak, żeby były ściśle przy sobie i przy planie zaimplantowania doznali konsternacji, że nie ma kości do wbudowania implantów. Każdy zabieg osobno extra płatny. Toż to fanaberia żeby nfz miało ^^swoje pinindze wykładać. Niemcom dopłacają nie pytając o zamożnośc. Dlatego niemcy nie jadą na roboty tylko jadą na np. safari i uśmiechają się do zdjęć pokazując perliste uzębienia.

Ja się przyznaję, że zrobiłam tylne 6 i 7 na klikO.o a jakże, prywatnie bo gdybym nie miała hahaha jedynek to zrobiliby na kasę hahahaha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krista napisał:

A nie pogniewacie się, że ja nie zażartuje nt. paszczeki?

Ponieważ teraz jestem u pokoleniowych zahnartztow-mąż pdp, córka i teraz wnuczka to studiuje- rozmawiałam z córka o finansowaniu w De. ortodoncji, implantologi. Bogatych Niemców krankenkasse wspiera a przebogatych Polaków w Pl nieeeeee:|

Główny powód, dla którego zdecydowałam się robić u Niemców to sfinansowanie leczenia ortodont. mojej córki. Koszt tego leczenia nie wiem czy zmieści w 30 tyś. Poza aparatami, wizytami kontrolnymi będzie uzupelnienie implantami i...uwaga-dobudowanie kości bo dziecko od urodzenia było pozbawione zawiązków zębowych nr 4 i 5 górnych. Po skorygowaniu uzębienia tak, żeby były ściśle przy sobie i przy planie zaimplantowania doznali konsternacji, że nie ma kości do wbudowania implantów. Każdy zabieg osobno extra płatny. Toż to fanaberia żeby nfz miało ^^swoje pinindze wykładać. Niemcom dopłacają nie pytając o zamożnośc. Dlatego niemcy nie jadą na roboty tylko jadą na np. safari i uśmiechają się do zdjęć pokazując perliste uzębienia.

Ja się przyznaję, że zrobiłam tylne 6 i 7 na klikO.o a jakże, prywatnie bo gdybym nie miała hahaha jedynek to zrobiliby na kasę hahahaha

 

Ja się nie pogniewam :haha: Bo moja mityczna porcelanka jest wirtualna i można z niej się śmiać ile wlezie :szydera: Jest to przenośnia wskazująca na zaraźliwy i radosny śmiech :szydera: A że inni mają radochę, to czemu nie? :haha: Jak już dorobię się prawdziwej, to nikt nie będzie wiedział, czy mówię prawdę, czy żartuję :haha: A póki co klikam sobie tutaj :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ja się nie pogniewam :haha: Bo moja mityczna porcelanka jest wirtualna i można z niej się śmiać ile wlezie :szydera: Jest to przenośnia wskazująca na zaraźliwy i radosny śmiech :szydera: A że inni mają radochę, to czemu nie? :haha: Jak już dorobię się prawdziwej, to nikt nie będzie wiedział, czy mówię prawdę, czy żartuję :haha: A póki co klikam sobie tutaj :oklaski:

@Mirelka1965  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Krista napisał:

A nie pogniewacie się, że ja nie zażartuje nt. paszczeki?

Ponieważ teraz jestem u pokoleniowych zahnartztow-mąż pdp, córka i teraz wnuczka to studiuje- rozmawiałam z córka o finansowaniu w De. ortodoncji, implantologi. Bogatych Niemców krankenkasse wspiera a przebogatych Polaków w Pl nieeeeee:|

Główny powód, dla którego zdecydowałam się robić u Niemców to sfinansowanie leczenia ortodont. mojej córki. Koszt tego leczenia nie wiem czy zmieści w 30 tyś. Poza aparatami, wizytami kontrolnymi będzie uzupelnienie implantami i...uwaga-dobudowanie kości bo dziecko od urodzenia było pozbawione zawiązków zębowych nr 4 i 5 górnych. Po skorygowaniu uzębienia tak, żeby były ściśle przy sobie i przy planie zaimplantowania doznali konsternacji, że nie ma kości do wbudowania implantów. Każdy zabieg osobno extra płatny. Toż to fanaberia żeby nfz miało ^^swoje pinindze wykładać. Niemcom dopłacają nie pytając o zamożnośc. Dlatego niemcy nie jadą na roboty tylko jadą na np. safari i uśmiechają się do zdjęć pokazując perliste uzębienia.

Ja się przyznaję, że zrobiłam tylne 6 i 7 na klikO.o a jakże, prywatnie bo gdybym nie miała hahaha jedynek to zrobiliby na kasę hahahaha

 

Bo u nas kasa z budzetu panstwa idzie na kielbase wyborcza a pieniadze z NFZ na reklame w telewizji TRWAM.

Moze dzieki temu nasze zeby beda trwac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hawana napisał:

Bo u nas kasa z budzetu panstwa idzie na kielbase wyborcza a pieniadze z NFZ na reklame w telewizji TRWAM.

Moze dzieki temu nasze zeby beda trwac.

@hawana Jest jednak pewne ALE, trwać będą dzięki reklamie i datkom z MZ też ale to za mało bo powinniśmy tkwić z nosem w tych reklamach i modlić się. W przeciwnym razie koncertowo będziemy pominięci. Komu sie należy to należy no nie?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Krista napisał:

@hawana Jest jednak pewne ALE, trwać będą dzięki reklamie i datkom z MZ też ale to za mało bo powinniśmy tkwić z nosem w tych reklamach i modlić się. W przeciwnym razie koncertowo będziemy pominięci. Komu sie należy to należy no nie?:haha:

Moje zęby nie będą trwac, bo jestem coraz bardziej niewierząca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, beatrix+ napisał:

@lucinda Lusiu,  ja cię sorki,  Ty masz niepolską klawiaturę,  czy jak? I nie ma szans na naszą? 

Bo trochę ciężko się czytasz. Przepraszam,  że ośmielam się...być może wszyscy Cię znają 40 lat już i pewnie kiedyś był temat pisowni. 

To chociaż ogonki dawaj...:szydera::p

Buziole I proszę,  nie gniewaj się. Dziś się odważyłam napisać...:o

Nieśmiało się podepnę:nie_widzę:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, hawana napisał:

Moje zęby nie będą trwac, bo jestem coraz bardziej niewierząca .

@hawana :szydera::szydera::szydera: chociaż szkoda bo ładne, amerykanskie:haha:

Otóż wybrałam być służąca starszej pani przy, mam nadzieję, wdzięczności tejże bo na niewdzięczności dla radyjnego plemienia jadę:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szydera::szydera: A ja myślałam,.że Wy o chińskiej porcelanie...no tej z Miśni albo Ćmielowa. No jeszcze Chodzież  była i piękny Wałbrzych. 

Moja Mama kochała się w takiej porcelanie,  zatem w ślubnym wianie mam tylko takie statki. No i dylemat taki,  jak wsadzić do zmywarki. Pomału dojrzewam do decyzji zmywarkowej,  ale jak ja to przeżyję to nie wiem. Te złocenia,  srebrzenia...

Dziewczynki,  pomóżcie wybrać...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...