Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomas1965 jakie widzisz rozwiązanie-mam na myśli "busiarzy"? W większości przypadków jesteśmy na nich skazani. Nie wszyscy mieszkają w miastach z lotniskami a i zlecenia często bywają na zadoopiach. Ja znalazłam przewoźnika, który nie zabiera przesyłek ale....  on nie obsługuje południowych Niemiec:(

Raz jedyny widziałam w busie 2 kierowców. Wyobraźcie sobie jednego, który jedzie z Rzeszowa do Luksemburga i z powrotem po 3 lub 4 godzinach snu wraca do Rzeszowa:szok:! A tak się dzieje. I to na naszych oczach. 

Mam nadzieję, że wreszcie ktoś zrobi porządek z przewozami ludzi. W tej chwili jest "wolnoamerykanka"! I dlatego pseudo przewoźników jest jak przysłowiowych psów,którzy za nic mają nasz życie. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Przez te kwiatuszki , to ja będę miała stresa do samego zjazdu .. Kilka dni temu , mszyce zjadły zakupionego przez zmienniczkę kwiatka w kuchni , a wczoraj na tarasie zauważyłam , że diabelska wichura złamała słonecznik . Może nie rozpaczałabym tak bardzo , ale już dwie osoby z Anielicy rodziny poinformowały mnie , że zmienniczka strasznie bała się , czy utrzymam jej kwiatki przy życiu . A tu dopa :haha:Zostało jeszcze kilka do uratowania mojego honoru i mam nadzieję , że żadne robactwo , czy inny kataklizm nie nawiedzi tarasu :haha:

Hihihi :haha:

Ja nie mam takiego problemu, u mojej Andżeli królują plastiki, powynosilam je na balkon i do jej apartamentu :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Przez te kwiatuszki , to ja będę miała stresa do samego zjazdu .. Kilka dni temu , mszyce zjadły zakupionego przez zmienniczkę kwiatka w kuchni , a wczoraj na tarasie zauważyłam , że diabelska wichura złamała słonecznik . Może nie rozpaczałabym tak bardzo , ale już dwie osoby z Anielicy rodziny poinformowały mnie , że zmienniczka strasznie bała się , czy utrzymam jej kwiatki przy życiu . A tu dopa :haha:Zostało jeszcze kilka do uratowania mojego honoru i mam nadzieję , że żadne robactwo , czy inny kataklizm nie nawiedzi tarasu :haha:

Też miałam tak niby ogródkiem , na okrętkę zaznaczone , że kwiatulki mają przetrwać , bo ....zapłaciła za nie 12.50 e ! No co im zrobisz ...jak nic nie zrobisz ?! Takie były , są i będą . Nie zmienimy ich za cholerę ....ale powiedzmy sobie szczerze ...a pies z nimi tańcował ...albo to drugie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Obrabiali Wielkopolskę ...Kalisz , Jarocin , Ostrów Wielkopolski . I to kurwancja jeżdżenie po te paczki ...rozwożenie ich , jakby to one priorytetem były ....a my , ludzie gdzieś tam na końcu tego łańcucha przewozowego . Większość pasażerów to ich stali klienci , nie znający innych przewozówek . Zdziwieni byli jak powiedziałam , że najdłużej taką drogę pokonywaliśmy w 13 godzin . Dla kobitek z którymi gadałam było to nie do uwierzenia , że tak szybko , że dwie godziny i ponad dwie wcześniej są przesiadki przed granicą . No i co se mogłam podskakiwać jak wszystkim było super , tylko ja jakaś przesmrodna ?>:(

W takiej sytuacji, gdy już trasa zaplanowana i kasa wzięte za przewóz paczek, to trudno cokolwiek zmienić.  Ciężka robota i ciężka podróż :) Ale na szczęście bezpiecznie dotarłaś ;)

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondynka na wyjeździe...znaczy ruda blondynka. 

:szydera: Onegdaj klęłam na Tediego,  że mi kartę odrzucił...A dziś wyjaśniło się dlaczego?

Otóż Betinka użyła credit karty A pin kciała debetowej...

Szydło dziś z wora wyszło,  bo se kciałam kupić buciki w necie na wesele piździernikowe. I zdziwiona,  że na mojej karcie jest obrazek plaży????

Jakiej mać plaży?? Skoro ja mam kotka...bo ja kofam kotki..

No i piorun mnie przeleciał kulisty,  bo się czarna dziura w mózgu pojawiła...gdzie u nędzy jest kotek???  Prawie zemdlałam...no pięknie qurważ,  pięknie! Kartę zgubilam! To się dopiero Szkodnik rozwiedzie!! I kto będzie się dziećmi opiekował?? Piesełami i kotełami znaczy...

Ło...wzięłam głęboki oddech,  przywołałam Antka do pomocy. Nóż,  nie Macierewicza,  tylko św. Antoniego,  i poszliśmy szukać mojej karty debetowej z kotkiem. 

A ta pik pik pik siedziała se grzecznie w dokumentach i nic torba się nie odzywała...A to ci pik pik pik! Ufff...

To dlatego Pan mąż cały miałczal ostatnio,  że musimy kredytową spłacić..:szydera: 

DZIŚ się opalam,  potem robię na bóstwo..ale najpierw łobiadek. 

Miłego,  paaa!!

P.s.

A teraz można się śmiać...:p

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Zawsze tak miałam że długi sen kończył się bólem głowy. Widocznie nie nadaje się do tego by tylko leżeć i pachnieć :haha:

Może we wrześniu..,.. teraz już mam zaplanowany wyjazd a i trochę obijania się po tutejszych okolicach by się przydało. 

Jakie MOŻE?! Nie MOŻE tylko na pewno!:grzmotnąć:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomas1965 napisał:

@BabaJagusia Bez sensu się o tych busach uzewnętrzniałem. Temat obrabiany wiele razy, ale czasem nie wytrzymuję. Może to efekt 156-ej nieprzespanej nocy z rzędu?

A tak w ogóle to mamy dziś swoje święto!

11 sierpnia - Dzień Konserwatora Zabytków

Zawsze marzyłam o tym zawodzie. To takie kreatywne i rozwijające zajęcie xd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, beatrix+ napisał:

Blondynka na wyjeździe...znaczy ruda blondynka. 

:szydera: Onegdaj klęłam na Tediego,  że mi kartę odrzucił...A dziś wyjaśniło się dlaczego?

Otóż Betinka użyła credit karty A pin kciała debetowej...

Szydło dziś z wora wyszło,  bo se kciałam kupić buciki w necie na wesele piździernikowe. I zdziwiona,  że na mojej karcie jest obrazek plaży????

Jakiej mać plaży?? Skoro ja mam kotka...bo ja kofam kotki..

No i piorun mnie przeleciał kulisty,  bo się czarna dziura w mózgu pojawiła...gdzie u nędzy jest kotek???  Prawie zemdlałam...no pięknie qurważ,  pięknie! Kartę zgubilam! To się dopiero Szkodnik rozwiedzie!! I kto będzie się dziećmi opiekował?? Piesełami i kotełami znaczy...

Ło...wzięłam głęboki oddech,  przywołałam Antka do pomocy. Nóż,  nie Macierewicza,  tylko św. Antoniego,  i poszliśmy szukać mojej karty debetowej z kotkiem. 

A ta pik pik pik siedziała se grzecznie w dokumentach i nic torba się nie odzywała...A to ci pik pik pik! Ufff...

To dlatego Pan mąż cały miałczal ostatnio,  że musimy kredytową spłacić..:szydera: 

DZIŚ się opalam,  potem robię na bóstwo..ale najpierw łobiadek. 

Miłego,  paaa!!

P.s.

A teraz można się śmiać...:p

Dobre, się uśmiałam

Miłego dnia życzę

002599_r0_620.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, beatrix+ napisał:

Blondynka na wyjeździe...znaczy ruda blondynka. 

:szydera: Onegdaj klęłam na Tediego,  że mi kartę odrzucił...A dziś wyjaśniło się dlaczego?

Otóż Betinka użyła credit karty A pin kciała debetowej...

Szydło dziś z wora wyszło,  bo se kciałam kupić buciki w necie na wesele piździernikowe. I zdziwiona,  że na mojej karcie jest obrazek plaży????

Jakiej mać plaży?? Skoro ja mam kotka...bo ja kofam kotki..

No i piorun mnie przeleciał kulisty,  bo się czarna dziura w mózgu pojawiła...gdzie u nędzy jest kotek???  Prawie zemdlałam...no pięknie qurważ,  pięknie! Kartę zgubilam! To się dopiero Szkodnik rozwiedzie!! I kto będzie się dziećmi opiekował?? Piesełami i kotełami znaczy...

Ło...wzięłam głęboki oddech,  przywołałam Antka do pomocy. Nóż,  nie Macierewicza,  tylko św. Antoniego,  i poszliśmy szukać mojej karty debetowej z kotkiem. 

A ta pik pik pik siedziała se grzecznie w dokumentach i nic torba się nie odzywała...A to ci pik pik pik! Ufff...

To dlatego Pan mąż cały miałczal ostatnio,  że musimy kredytową spłacić..:szydera: 

DZIŚ się opalam,  potem robię na bóstwo..ale najpierw łobiadek. 

Miłego,  paaa!!

P.s.

A teraz można się śmiać...:p

Zawsze, ale to zawsze usmiecham sie do Twoich postów. Dzisiaj też:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam niedzielnie i słonecznie:320_sun_with_face:, kawusia:kawa:na stole, ciacho:ciacho::396_ice_cream:też, dzisiaj mam kruche ze śliwkami, pychotka:całus:

Życzę spokojnej niedzieli wszystkim

Kot 60.gif

Witaski @Janeczka1963 

Zaraz wpadam na to ciacho  

 

hqdefault.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...