Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam porannie. Nowy dzień wstaje, wstaje nowy dzień. Niestety dzień pracy. Wczoraj coś wisiało chyba w powietrzu bo moje demencyjne pensjonariuszki były niespokojne. Jedna chciała do domu i straszyła mnie policją, inna czekała na wujka ( a sama ma 99 lat ), jeszcze inna płakała. Na dodatek na oddział do wieczora wpakowała się kobietka z Tagespflege i obawiała opuszczenia oddziału aż syn przyszedł ją odebrać. :haha:Na szczęście kilka pensjonariuszek na dwie godziny zabrały babeczki na zajęcia i jakieś śpiewy. I dzień zleciał. Dzisiaj chyba będzie lepiej. Mam taką nadzieję.....

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińskie Mordecki :cześć2:

Zalatana od rańca jestem jak Kuchciński... wrrróć, zapomniałam, że linie Kuchciński Travel splajtowały :d, ale dam sobie łapę uciąć, że szybciorem znajdą "godnego" następcę pana marszałka kochanego, przecież tam innych nie ma. Wszyscy jak jeden mąż, szczerzy, uczciwi, z sercem na dłoni i tak dalej itp. :d

Dzisiaj dzień przedszkolaka i Afryka ma wolne i dylemat co zrobić z tym ogromem czasu i tu się dzieje dziwna rzecz. W dniach roboczych, te dupogodziny ciągną się jak glut z siemienia lnianego, a jak mam "wychodne" to mijają te godzinki jak z bicza trzasł! >:( Mam podejrzenia, że te Maupy z tagespflege przy tym czasie coś majstrują :szydera:

Pogodności w naturze i w sercu, i ciągniemy te saneczki po posypanym piaskiem chodniku. ;):całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czytanie czasu  brak ale ladne dzienbry chce powiedziec

spacerek 6km zrobiony, gorace buleczki przytargane wienerbrot zakupiony , zaraz spadawszy autowo okolcie pozwiedzac, kamienie wiatraki plaza poszarpana mnostwo orlow kaszubskich i morski wiater....prawie jak u siebie 

zycze pogodnego spokojnego bezstresowego dnia

jako ze piateczek...niech sie weekendzik przyjemnie toczy 

zatem do zas na potem

 

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Dzisiejszy dzień wolności się nie odbędzie , ponieważ pani Turecka nie może mnie zastąpić z powodu najazdu rodzinnego :( Nie pozostało mi nic innego jak tylko zacisnąć zęby i doczekać chwili , kiedy to utracone szczęście zostanie mi podwójnie zwrócone . W przyszłym tygodniu odwiedzi mnie cudowna osóbka i będziemy wspólnie cieszyć się moją wolnością , a ja dodatkowo jej obecnością :oklaski:

Spokojnego piątku życzę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ewal8 napisał:

Dzień dobry wszystkim. Trudny to bardzo czas dla mnie. Moja podopieczna znowu wczoraj wylądowała w szpitalu. Sprawa jest bardzo poważna. Ma raka jelita grubego, niestety jej stan wyklucza operację. Leży na Palliativstation i ...

No właśnie tak...

Trzymaj się. Nie umiem powiedzieć co jest dobre dla Twojej Podopiecznej, ale dla Ciebie takie rozwiązanie będzie łatwiejsze. Towarzyszyłam umieraniu w domu i nie jest to łatwe przeżycie. Trzymaj się :cmok:.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Dzisiejszy dzień wolności się nie odbędzie , ponieważ pani Turecka nie może mnie zastąpić z powodu najazdu rodzinnego :( Nie pozostało mi nic innego jak tylko zacisnąć zęby i doczekać chwili , kiedy to utracone szczęście zostanie mi podwójnie zwrócone . W przyszłym tygodniu odwiedzi mnie cudowna osóbka i będziemy wspólnie cieszyć się moją wolnością , a ja dodatkowo jej obecnością :oklaski:

Spokojnego piątku życzę .

Ja też lubię.... Czasem jak mi podwójne zwracają

Miłego dnia życzę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aniao napisał:

Trzymaj się. Nie umiem powiedzieć co jest dobre dla Twojej Podopiecznej, ale dla Ciebie takie rozwiązanie będzie łatwiejsze. Towarzyszyłam umieraniu w domu i nie jest to łatwe przeżycie. Trzymaj się :cmok:.

Ja właśnie to przerabiam+smutna,nie potrafiąca się z tym pogodzić, małżonka...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samo poludnie sie zaczynaaaaa.

Dzien dobry.

Piatkowo.

Zapowiada sie dobrze.

Zaraz wyjazd po zakupy z corka pop, potem ide w miasto.

Popatrzec jak ludzie zyja:oklaski:

Niestety nie odkrylam tu jeszcze lodziarni z dobrymi lodami.

Wszystko co probowalam w ichnich ..eis diele,, jest slodkie, maziste.

W niczym nie przypomina pradziwych wloskich lodow.

ktore kiedys w innym zyciu jadlam kilogramami,

W dodatku nie tylam po nich:kopara:

wpadne do Primark, moze cos dla wnuczki kupie.

W Pl jedynie lody Grycan w salonach firmowych smakuja mi podobnie.

To luziku w piateczek(nie mam na mysli rozwolnienia)xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, awe59 napisał:

Dzień dobry :oklaski:

Ja już wysiorbałam jedną :kawa: i fajkę pokoju wypaliłam....teraz coś na ząb wrzucę i znowu fajeczka....:d

Wczoraj przeczytałam w internecie, że Ryanair ma strajkować....podali daty i tego dnia co wyjeżdżam to oni strajkują ! Oj będzie się działo.

Miłego dnia  :d

@awe59kiedy?

Tez latam z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińskie Mordecki :cześć2:

Zalatana od rańca jestem jak Kuchciński... wrrróć, zapomniałam, że linie Kuchciński Travel splajtowały :d, ale dam sobie łapę uciąć, że szybciorem znajdą "godnego" następcę pana marszałka kochanego, przecież tam innych nie ma. Wszyscy jak jeden mąż, szczerzy, uczciwi, z sercem na dłoni i tak dalej itp. :d

Dzisiaj dzień przedszkolaka i Afryka ma wolne i dylemat co zrobić z tym ogromem czasu i tu się dzieje dziwna rzecz. W dniach roboczych, te dupogodziny ciągną się jak glut z siemienia lnianego, a jak mam "wychodne" to mijają te godzinki jak z bicza trzasł! >:( Mam podejrzenia, że te Maupy z tagespflege przy tym czasie coś majstrują :szydera:

Pogodności w naturze i w sercu, i ciągniemy te saneczki po posypanym piaskiem chodniku. ;):całus:

@Afrykamasz na myski aviatora K?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...