Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Rebionki  :oklaski: :d

Ja jeszcze w piżamie ale zaraz się ogarnę....:d kawa i papierosek ....słucham lata z radiem i wspominam czasy jak z radiem tranzystorowym przy uchu leżało się na plaży i sluchało przebojów i zniewalającego glosu Krzysztofa Kolbergera recytującego strofy dla ciebie....:d

Siermiężne to były czasy ale jest co wspominać....:oklaski:

Wszystkim życzę miłego dnia, pięknych wspomnień i uśmiechu od ucha do ucha....:d

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

@Wiola7658 Wzajemnie  kochana,:cmok: ja to jestem kociara i nic i nikt tego nie zmieni :tak:

Noo to witaj w klubie bo ja również uwielbiam wszystkie zwierzątka, nawet te na 2 łapkach :haha: ale kotełki kofffam nad życie

Mój Śmiałeczek  9 latek ma już

 

FB_IMG_1563434063781.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry Rebionki  :oklaski: :d

Ja jeszcze w piżamie ale zaraz się ogarnę....:d kawa i papierosek ....słucham lata z radiem i wspominam czasy jak z radiem tranzystorowym przy uchu leżało się na plaży i sluchało przebojów i zniewalającego glosu Krzysztofa Kolbergera recytującego strofy dla ciebie....:d

Siermiężne to były czasy ale jest co wspominać....:oklaski:

Wszystkim życzę miłego dnia, pięknych wspomnień i uśmiechu od ucha do ucha....:d

Ojjj to były czasy, hihi a kto nie miał radyja to szukał miejsca gdzieś blisko tego co go miał  

Milusiego i dla Ciebie

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry Rebionki  :oklaski: :d

Ja jeszcze w piżamie ale zaraz się ogarnę....:d kawa i papierosek ....słucham lata z radiem i wspominam czasy jak z radiem tranzystorowym przy uchu leżało się na plaży i sluchało przebojów i zniewalającego glosu Krzysztofa Kolbergera recytującego strofy dla ciebie....:d

Siermiężne to były czasy ale jest co wspominać....:oklaski:

Wszystkim życzę miłego dnia, pięknych wspomnień i uśmiechu od ucha do ucha....:d

Noo...Chociaż trochę tęskno. Za Kolbergerem oczywiście.

A poza tym cześć Ewko jedna:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Janeczka1963 napisał:

@Wiola7658 Śliczny jest, :love:, ja lubię wszystkie zwierzęta, z wyjątkiem tych pełzających i pająków, ale koty mają u mnie pierwszeństwo za swoją niezależność:serce:

Kot 42.jpg

Cudeńka  

To mamusia z dzieciatkiem? 

Jak słodko śpią

A to moja Pusia ma 2 latka

 

IMG_20190713_090215.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wiola7658 Tak, Miłunia zmarła w czerwcu 2008, a Myszka we wrześniu 2010. :( 

Miłunia się okociła na moich kolanach, kociątka pomagałam jej karmić i nigdy nie fuczała jak zabierałam małe.:serce:

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się śmiesznie zrobiło...

Leżaczek co miesiąc musi mieć wymieniony cewnik. 

Przyjechał szef szefów to zrobić. 

I chyba nie umiał,  bo się dziad tak darł,  no Tak się  darł!!

Jestem w piwnicy,  słyszę,  poszłam bio wyrzucić...słyszę,  pranie zbieram...słyszę. 

Wracam , a szef szefów poległ przy wymianie. 

Nie da się,  bo krwawi..my do karetka przyjechać i na urologię to zabrać i wymieniać.

Prośbę bardzo,  niech wymieniają..

Wydzwaniał po całym świecie,  zamiast zwykłe 112.Z wacka leci jak ze świni, no Ale on musi do andere patienten. A jedź w piss..!

Przyjechał bajerische rotes...zwykły ambulans do przewożenia niepełnosprawnych...

Wyciągają wózek inwalidzki...Liebe Gott!

Żaden Wózek,  on JEST leżący...keine sietzen!

Weszli ,  popatrzyli,  wzruszyli ramionami i chcieli odjechać. No no NIE mają tego do Tragen. Kazałam im zadzwonić pod 112.

No i po kolejnym czekaniu Hans prawie zaszlachtowany wyje z bólu. Nareszcie!

Jeden osiłek i panienka z krainy Elfów. Boziu...tarasem to wynosili.

Uff...może niebawem go przywiozą,  korzystając że wyro puste,  zdezynfekowałam materac,  zmieniłam pościel i wszystkie gadżety. 

Po porannych emocjach,  teraz się robię na bóstwo.

Sąsiad przyjedzie zabrać nad na zakupy. Mnie i Rumunela.:szydera:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pdp ma dziś urodziny.

Nie jest to mój debiut urodzinowy w De, więc wiem, że nie jest wyjątkiem w wystawianiu prezentów, kartek urodzinowych.

Zarąbiście wygląda na komodzie w salonie kiełbasa podsuszana, soki owocowe, pumpernikiel w otoczeniu bombonierek przy stałej ekspozycji zdjęć rodzinnych......

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Basiaim napisał:

Mój pdp ma dziś urodziny.

Nie jest to mój debiut urodzinowy w De, więc wiem, że nie jest wyjątkiem w wystawianiu prezentów, kartek urodzinowych.

Zarąbiście wygląda na komodzie w salonie kiełbasa podsuszana, soki owocowe, pumpernikiel w otoczeniu bombonierek przy stałej ekspozycji zdjęć rodzinnych......

A jednak te Mniemce mało rozgarnięte, a gdzie musztarda!? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...