Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Grzegorz B napisał:

No cześć jutro o tej porze będę pewnie w Monachium, ale dziś jeszcze Szwabia. Papiery z Elką popdpisywaliśmy, ja zepsułem podomowy wózek dzidzi ( został nam tylko elektryczny spacerowy), Elka szału jakiegoś dostała i sprząta na dole pracownię swoją malarską. A ja... No cóż, papierosek,  kawka, i delektuję się popołudniem pod parasolem w ogrodzie. Z braku domowego wózka Heinz po spacerze zaległ był w pościeli. 

Jeszcze go nakarmię i to ostatnia czynność w przedostatnim dniu kontraktu. Pozdrówka

witaj kolego , monachium brzmi jak nowe zlecenie a skoro tak to najlepszego zycze, ja tez poki co jeszcze w tym samym miejscu ale od wrzesnia szukam nowego miejsca

pomyslnosci jeszcze raz 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry w poniedzialek, juz chyba w koncu dojechalam na miejsce, bo wczoraj jakos w rytm nie moglam wskoczyc , pocieszam sie ze ostatni tydzien zaczyna z czego 4 dni to znow wyjazd a potem juz poleci 

pogoda chlodna sloneczna i swiezo, powiem ..wrecz zimnawo :szydera: 

i nie dajmy sie pchajac wozecze byle do przodu 

milego na caly tydzien zycze wsiem 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się serdecznie kochani popijając jak przystało. 

Nocka ciężka, trochi Andżela marudziwszy w nocy o mocy diablącego wcielenia, wylezła z wyrka.... Nie wiem jak to uczyniła ale Kraft w nią wstąpił niesłychanie,

Nö nic dalej se popije i mocy nabiore :papieros:  a Wam życzę spokojnego tygodnia i oby do przodu

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, lucinda napisał:

dzien dobry w poniedzialek, juz chyba w koncu dojechalam na miejsce, bo wczoraj jakos w rytm nie moglam wskoczyc , pocieszam sie ze ostatni tydzien zaczyna z czego 4 dni to znow wyjazd a potem juz poleci 

pogoda chlodna sloneczna i swiezo, powiem ..wrecz zimnawo :szydera: 

i nie dajmy sie pchajac wozecze byle do przodu 

milego na caly tydzien zycze wsiem 

Hejka @lucinda

Dzięki i wzajemnie  

Byle do przodu

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, lucinda napisał:

witaj kolego , monachium brzmi jak nowe zlecenie a skoro tak to najlepszego zycze, ja tez poki co jeszcze w tym samym miejscu ale od wrzesnia szukam nowego miejsca

pomyslnosci jeszcze raz 

hej :) nie nie, Monachium to tylko jeden z punktów podróży powrotnej na urlop. ja tu zostaję na dłużej, tak przynajmniej wydaje mi się teraz. jak pisałem kilka dni temu, pozbyliśmy się z Elką pośredników. wracam do dzidzi 22 sierpnia, prosto z Odessy :d 

dzień dobry wszystkim, tak po za tym 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grzegorz B napisał:

hej :) nie nie, Monachium to tylko jeden z punktów podróży powrotnej na urlop. ja tu zostaję na dłużej, tak przynajmniej wydaje mi się teraz. jak pisałem kilka dni temu, pozbyliśmy się z Elką pośredników. wracam do dzidzi 22 sierpnia, prosto z Odessy :d 

dzień dobry wszystkim, tak po za tym 

Hejka @Grzegorz B 

Super krok w dobrą stronę, powodzonka życzę i miłego urlopowania  

Miłego dnia i dla Ciebie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Blondi napisał:

Dostała Elka szału bo wyjeżdzasz ,,a te niemce tak mają, zostawić i olać, 

nie :) przed obiadem coś tam się zawaliło. Elka tworzy takie stosiki. kładzie jedno na drugim. ubrania, książki, gazety, obrazy. takich stosików jest tam - przepraszam, było tam pełno. i wczoraj coś z hukiem się zawaliło. pewnie ją naszło że trzeba posprzątać przy niedzieli. przy okazji przyniosła dwa kubki z pleśnią i mówi: o, czasy studenckie mi się przypomniały. w każdej szklance, w każdym kubku był grzyb :szok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Grzegorz B napisał:

hej :) nie nie, Monachium to tylko jeden z punktów podróży powrotnej na urlop. ja tu zostaję na dłużej, tak przynajmniej wydaje mi się teraz. jak pisałem kilka dni temu, pozbyliśmy się z Elką pośredników. wracam do dzidzi 22 sierpnia, prosto z Odessy :d 

dzień dobry wszystkim, tak po za tym 

bylam pare razy jakies dziescia lat temu ladne miasto ...

to urlopuj intensywnie te kilka dni wolnego...trzeba reset wlaczyc 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń dooooobry :oklaski: Pierwsza nocka za mną, a ile przede mną nie wie nikt :haha: Nie mam weny na pisanie, gdyż materiał mój zmęczony podróżą i adrenaliną musi odreagować....a potem poleci z górki :haha:No to witam was serdecznie :oklaski: A że 1468138765_dziendobryponiedziaekdiabeek.gif.e01784045ca1185ecf7be6b2d72c1ccc.gif. to mimo wszystko życzę mileńkiego dzionka wsiem...tym chcącym i tym niechcącym też...a przy okazji sobie :oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucinda napisał:

bylam pare razy jakies dziescia lat temu ladne miasto ...

to urlopuj intensywnie te kilka dni wolnego...trzeba reset wlaczyc 

 

sama Odessa mnie średnio interesuje. będziemy jakieś 20 km na południowy zachód. myślę o Mołdawi i Nadniestrzu, żeby przy okazji zobaczyć. Mołdawia to najlepsze arbuzy na świecie i dobre wino, a Nadniestrza oficjalnie nie ma. no i plażing z riebionkami :) szok i niedowierzanie że za dwa dni tam będę

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzegorz B napisał:

sama Odessa mnie średnio interesuje. będziemy jakieś 20 km na południowy zachód. myślę o Mołdawi i Nadniestrzu, żeby przy okazji zobaczyć. Mołdawia to najlepsze arbuzy na świecie i dobre wino, a Nadniestrza oficjalnie nie ma. no i plażing z riebionkami :) szok i niedowierzanie że za dwa dni tam będę

to ma swoj niepowtarzalny klimat...moldawia...och to byly czasy...zachwycalm sie do dzisiaj malowanymi drewnianymi domami..cudne...czas w miejscu stanal..wtedy....eraz ne mam pojecia jaki to swiat czy rawda nadal lezy na stole czy juz pojawil sie obrus 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucinda napisał:

to ma swoj niepowtarzalny klimat...moldawia...och to byly czasy...zachwycalm sie do dzisiaj malowanymi drewnianymi domami..cudne...czas w miejscu stanal..wtedy....eraz ne mam pojecia jaki to swiat czy rawda nadal lezy na stole czy juz pojawil sie obrus 

w Nadniestrzu nadal króluje Lenin i pomniki Świętej Wojny Ojczyźnianej, to pewne :p

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Powolutku wchodzę w ostre zakręty ....czas zamówić busa . Było miło i ...po ptokach . Znów trzeba będzie zakasać rękawy i przywitać się z pampersami , wkładkami i im na podób . Znów trzeba będzie wysłuchiwać , że ten łajdus Kasper od trzech dni do domu nie wraca ....rdolony sierściuch jeden :haha:Znów trzeba będzie otwierać kieszeń , żeby ojrasy miały gdzie włazić ....tyle roboty przede mną . Zawezmę się , zaprę i dam radę ....szczególnie jeśli o te ojrasy biega ....no bo kto jak nie ja ?! xd Tiepier kawę wysiorbać do samiuśkich fusów ...dymkiem , na zakąskę  do samych pięt sztachnąć się trzeba ...a czego nie zrobię dzisiaj to zrobię jutro . Ważne , że sama , bez wrednego dzwonka budzika z betów wylazłam :d

Miłego dnia i tygodnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Patrycja781 napisał:

Mój PDP o ile nie ugotowałam na obiad czegoś za czym nie przepada,to wychwalał mnie pod niebiosa(choć nie zawsze zasłużyłam ;) )Ale najlepszy był z tym wychwalaniem jak trafiał na jakieś zabiegi do szpitala,albo przy okazji rodzinnych spotkań na pogrzebach... 

Mentalność naszych pdp, co wynika z postów, jest więc bardzo podobna. Grunt to mieć dystans i sie nie przejmować:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Nocka jak zwykle, ale bez chóru w tle. Italiańce poszczuły smakowitymi zapachami, wyłączyły muzę i kole 21.30 zwinęły majdan z ogródka, widać do roboty rano wstają. :haha:. Poniedziałek wstał deszczowy i senny jako i ja, zobaczymy co przyniesie dzień, aczkolwiek na większe atrakcje nie liczę, nudę mam w umowie. :haha:

Dobrego dnia Mordecki. :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Helloł, helloł! Wyspana, zadowolona i chyba pizgnięta, bo kto to słyszał, żeby od rana zęby szczerzyć z radochy:szydera:

No to życzę wszystkim fajnistego poniedziałku. I niech moc będzie z wami!:p

Lepiej się tak nie zacieszaj bo dzień się jeszcze nie skończył. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko, nowy tydzień deszczem wita:333_cloud_rain:, zatem gorąca kawusia mile widziana :kawa: i można pracować.

Życzę udanego poniedziałku:cmok:

plan-na-poniedzialek-czekac-na-piatek.jpg

Cudny kociaczek on Wie o czym ja myślę

Miłego dnia życzę i dziękuję @Janeczka1963

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...