Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@Marta B jak ja cię dobrze rozumiem. Dla mnie puzzle pięcioletniej wnuczki były już trudne do ułożenia. :szydera:

Ja stoję i patrzę z rozdziawioną gębą jak stulatka układa te Puzzle z których jeden od drugiego jak dla mnie to prawie niczym się nie różni.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, scarlett napisał:

chyba przebiję..:szydera: bogaty dom, pdp po wylewie, na wózku...72 Geburstag..rozpakowywanie prezentu od siostry..i tu szokłam po raz pierwszy..słoiczek smalcu..za chwilę drugi szok..mąż pdp odkręcił to cudo ...iiiii okazało się  że smalec napoczęty....:kopara:  pdp myślałam że drugiego wylewu dostanie, a mąż nie wiedział jak spojrzeć na mnie..xd  potem siostra się tłumaczyła że miała dwa takie same i omyłkowo nie tego  ozdobnie zapakowała..

@scarlettno dla mnie bomba!!!!:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, emma napisał:

Bylam kiedyś u PDP, która składała czekolada i na następną okazję wręczała komuś innemu ;) bystra babcia

@emma moja pop kiedys dostala ksiazke.

Ktora po jakims czasie podarowala ,,darczyncy,,:haha:

Prezent zatoczyl kolo,nastepnym razem bylam swiadkiem ,jak podarowala dziewczynie ksiazke z dedykacja.

Dedykacja byla dla babki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pochwalę w temacie prezentów. Dostałam dzisiaj od dziadka w prezencie całe 5 euro :)

Oczywiście wywołało to lekki uśmiech na mojej twarzy ale nie odebrałam tego negatywnie a wręcz przeciwnie.To bezdyskusyjnie znak, że dziadek mnie zaakceptował i porostu chciał poczuć się ważny i dać mi coś od siebie bo wiadomo jak u tych starszych ludzi jest, że przeważnie na ich pieniądzach dawno już łapki położyła rodzina. Może dziadek dorzucić mi jeszcze jakieś 10 euro na pożegnanie to bym sobie chuste kupiła bo dawno ja sobie upatrzylam ale jakoze  całe fundusze przeznaczone na ten wyjazd już prawie wydałam to ciągle się zastanawiam kupić nie kupi???? 

Jeszcze poczekam :)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, INEZ napisał:

Ja się pochwalę w temacie prezentów. Dostałam dzisiaj od dziadka w prezencie całe 5 euro :)

Oczywiście wywołało to lekki uśmiech na mojej twarzy ale nie odebrałam tego negatywnie a wręcz przeciwnie.To bezdyskusyjnie znak, że dziadek mnie zaakceptował i porostu chciał poczuć się ważny i dać mi coś od siebie bo wiadomo jak u tych starszych ludzi jest, że przeważnie na ich pieniądzach dawno już łapki położyła rodzina. Może dziadek dorzucić mi jeszcze jakieś 10 euro na pożegnanie to bym sobie chuste kupiła bo dawno ja sobie upatrzylam ale jakoze  całe fundusze przeznaczone na ten wyjazd już prawie wydałam to ciągle się zastanawiam kupić nie kupi???? 

Jeszcze poczekam :)

 Super, piękny gest  

To akceptacja i wdzięczność zawarta w tym 5 euro jest, myślę że gdyby miał więcej dałby ci, ale jak wspomniałas dzieci już tym się zajęły  

Nie wiem czy gorsze są zachłanne dzieci czy opiekun prawny, choć ja z tym nie miałam jeszcze problemu

A chustke i tak se kupisz itak już ja cię znam  

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, sayonara 52 napisał:

Wlazlam z kopytami,zamiast sie przywitac,

Ale cosik zamulona jestem.

Bardzo zle spalam,a co najgorsze to 3x musialam wstac do toalety:przekleństwa:

Chociaz nie pilam wczoraj w nadmiarze plynow.

Musi prostata cy co?:cześć2:

Hejka

Noo tak to jest jak się bez pantalonów śpi  

Zapodaj sobie poduszkę ciepłą na nereczki i do wyrka

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, sayonara 52 napisał:

@emma moja pop kiedys dostala ksiazke.

Ktora po jakims czasie podarowala ,,darczyncy,,:haha:

Prezent zatoczyl kolo,nastepnym razem bylam swiadkiem ,jak podarowala dziewczynie ksiazke z dedykacja.

Dedykacja byla dla babki.....

To trzeba mieć wyćwiczony dystans do siebie oraz otoczenia

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Ok . Odnajdę Cię :d Na FB jestem dużą brunetką , więc proszę się nie przestraszyć :haha:

Rzeczywiście jesteś duża i kudłata na dodatek. Ale tu już żaden fryzjer nie pomoże,chyba że taki.....psi.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52 dlatego ja  przed obdarowaniem kogoś rzeczą, która mam na składzie w domu awsze sprawdzam czy gdzieś życzeń albo dedykacją dla mnie nie ma. Nawet jak są to można zakleic albo kartkę wyrwać :haha:

Przypomniało mi się jak byłam u jednego dziadka i akurat  obchodził urodziny 

Coś mi się popingolilo z datami  i byłam przekonana, że to jego 80 urodziny. Kupiłam stosowną kartkę czyli z cyfra 80. W rozmowie z Panią, która przychodziła sprzątać dowiedziałam się, że dziadek kończy 81. Szkoda mi było kupować nowej kartki więc z jakiejś ozdoby wycoelam 1 i dokleilam na miejscu 0. Co było dla mnie dużym zaskoczeniem dziadek od razu zwrócił na to uwagę i powiedział ale ładna ta jedynka :$

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, INEZ napisał:

@Wiola7658 z opiekunem prawnym jeszcze nie miałam do czynienia 

Dziadek ma tylko jednego syna to komu ma dać ja nie jemu. 

No i miłe zaskoczenie mnie tu czekało bo dziadek jest nieźle zaopiekowany przez rodzine :)

To bardzo dobrze

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marta B napisał:

Tak piszecie o tych prezentach urodzinowych to aż się boję bo moja pdp ma wkrótce 100 letnie urodziny więc jakie prezenty przyjdzie nam rozpakowywać?;)

A czego tu się bać Martuś? Prezenty jak prezenty. Liczy się pamięć a nie to co w garści. Najważniejsze, żeby babcia była zadowolona:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani już mówię dobranoc, po ciężkim leniuchowaniu  uff jak dobrze że już wieczór, jutro nowy dzień i nowe lenistwo się zapowiada... Jakoś nie lubię ostatnio weekendów nic nie robienie to nie dla mnie  

Spokojnego wieczorku życzę i kolorowych snów

 

Edytowane przez Wiola7658
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...