Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Wiola7658 napisał:

Zobacz pod szafkami, w kątach, na szafkach, kosz na śmieci itp  

Nie ma co jak takie muchi ' wlecą w nocy w gardziel

Na szczęście w nocy paszczę mam zawartą, w oknie moskitierę i jeszcze w gniazdku odstraszacza. No i nie kolekcjonuję śmieci w koszu. Usuwam na bieząco. Tak samo jak insekty:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

@sayonara 52 Spędzę tę noc jeszcze z molami. ( zaciukałam kolejne 2. Chyba matkę z dziecięciem bo jedno z nich dorodne było, a drugie taki drobiazg u koszuli, znaczy u skrzydełek). Już nie chce mi się w miasto zasuwać. Lenia mam na stanie:p

 

Morderczyni!!! :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów,  :cmok: ,,,ja dzisiaj kręciłam się jak karuzela , bo wszędzie było mnie pełno, @fioletowa.mysz ja z takimi koleżankami molami mieszkałam 2 msc, czepiły się szafki z chlebem, codziennie jedna albo dwie wyfruwały z szafki, nie bylo tam dużo rzeczy ,wszystko sprawdziłam ale gdzieś były, a o usunięciu ich to nawet nie zaczynałam, bo stara kuchnia, to może były wszędzie, pochowane cwaniary,,:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej. Za 4 dni wracam na chwilkę do kraju a prawie mnie tu na forum nie było. Wszystko dlatego że bardzo dużo się działo.

Ale zrobiliśmy z Elką niezłe przemeblowanie mówię Wam.. i pozbyliśmy się z pośredników.  Czyli czeka mnie tu dożywocie, moje albo dzidzi. OK. Czas na wieczorny truchcik. Całusy

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzegorz B napisał:

No hej. Za 4 dni wracam na chwilkę do kraju a prawie mnie tu na forum nie było. Wszystko dlatego że bardzo dużo się działo.

Ale zrobiliśmy z Elką niezłe przemeblowanie mówię Wam.. i pozbyliśmy się z pośredników.  Czyli czeka mnie tu dożywocie, moje albo dzidzi. OK. Czas na wieczorny truchcik. Całusy

 

Łooo matuś .

Grzesiu , Ty żyjesz ? aż głowa przestała mnie boleć z tej radości :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzegorz B napisał:

No hej. Za 4 dni wracam na chwilkę do kraju a prawie mnie tu na forum nie było. Wszystko dlatego że bardzo dużo się działo.

Ale zrobiliśmy z Elką niezłe przemeblowanie mówię Wam.. i pozbyliśmy się z pośredników.  Czyli czeka mnie tu dożywocie, moje albo dzidzi. OK. Czas na wieczorny truchcik. Całusy

 

Hejka:oklaski: to się porobiło, zabieraj z sobą żonę i dzieci do tych Niemiec, Elka Ciebie bardzo lubi, 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

Hejka:oklaski: to się porobiło, zabieraj z sobą żonę i dzieci do tych Niemiec, Elka Ciebie bardzo lubi, 

No wiem odżyła teraz. Buja się po Alpach i innych Augsburgach, po nocach wraca pierwszy raz od 10 lat. 

Przed Wielkanocą zapowiedziałem że nie wracam. Że zmieniam firmę. I takie rozwiązanie wymyśliła, że jest naprawdę git

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Skoro ulubieni , tzn nie jesteś tam tak całkiem sam :cool:

Viola tam Elka jest, zęby zrobiła to teraz jest o 20 lat młodsza, musi być fajna babka , normalna w każdym bądz razie,,chce aby mąż czy kochanek czy kto tam jest ta dzidzia dla niej, chce aby żył  i miał odpowiednią opiekę, to się ceni , zrobi wszystko aby Grzesia zatrzymać,,:oklaski: super 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

No wiem odżyła teraz. Buja się po Alpach i innych Augsburgach, po nocach wraca pierwszy raz od 10 lat. 

Przed Wielkanocą zapowiedziałem że nie wracam. Że zmieniam firmę. I takie rozwiązanie wymyśliła, że jest naprawdę git

No i fajnie . Skoro kasa się zgadza i miejsce Ci odpowiada , to teraz pozostało tylko życzyć , aby ta chwila trwała , aż się Tobie nie znudzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blondi napisał:

Patrzyłam tylko czy czasami z chlebem jej nie zjadam:szydera:

Kilka lat temu ( 4? ) wróciłam do domu z D. Mój mąż przez wzgląd na swoją chorobę lubił mieć całą szafkę zapasów mąki , kaszy ryżu . Na suficie w kuchni ujrzałam jakąś małą gąsienicę - larwę  (? ) i narobiłam hałasu , że coś przez okno wlazło i się zagnieździło . Man toto uprzątnął . Następnego dnia coś sięgałam z szafki , gdzie były przechowywane zapasy i ujrzałam to świństwo i jeszcze jakieś skrzydlate ...Znów darłam się jak opętana , bo brzydliwa cholernie jestem . Okazało się , że to mole spożywcze . Wszystkie kasze , ryże , makarony poszły w pistuuuu...do kosza i wyniesione na śmietnik . Worek szczelnie zawiązany . Szafkę jakimiś środkami przemyłam , poprawiłam octem ( szybko wywietrzało ) , pozostałe szafki z naczyniami też poczyściłam ...i spokój . Od tamtej pory byliśmy już  na to uczuleni i wszystkie  produkty były kupowane w pojedynczych sztukach ... żadnych zapasów wojennych . Tak mi już zostało , że nawet po świeżym zakupieniu oglądam dokładnie . Z białka wolę mięso ...skrzydlate , pełzające niekoniecznie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

No i fajnie . Skoro kasa się zgadza i miejsce Ci odpowiada , to teraz pozostało tylko życzyć , aby ta chwila trwała , aż się Tobie nie znudzi .

O Violuś, przy dzidzi nuda? przecież on codziennie inne głupoty wyprawia. A formalności wszelkie i biurową robotę zrobiła Elka. Poprosiła żebym w czerwcu wrócił. No i czekało na mnie kilka rozwiązań. Na papierze.  Z tabelkami i wyliczeniami. Elka się nieźle na tym zna z dawnych czasów. Jest ok w każdym razie

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

O Violuś, przy dzidzi nuda? przecież on codziennie inne głupoty wyprawia. A formalności wszelkie i biurową robotę zrobiła Elka. Poprosiła żebym w czerwcu wrócił. No i czekało na mnie kilka rozwiązań. Na papierze.  Z tabelkami i wyliczeniami. Elka się nieźle na tym zna z dawnych czasów. Jest ok w każdym razie

Zapomniałam że Dzidzia jest bardzo absorbująca :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...