Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pracuje tutaj jako salowa kobieta dużo po sześćdziesiątce z chorymi nogami. Ewidentnie z trudem chodzi a pracuje. W Polsce to już pewnie by ją zwolnili albo byłaby na rencie. A tu pracuje. Wczoraj na drabinie wycierała kurze z półek wysoko. Normalnie podziwiam....

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta pod tym wzgledem ja tez podziwiam. I pracujących i pracodawców. Do mojej pdp przychodzila sprzątaczka. Lat 77. I myla okna, na drabinie! Nikt nie śmiał jej powiedzieć, ze juz jej nie chcą, bo sprzątała u nich od wieeelu lat. Dopiero jak Pani Kurka poszła na rehabilitację, wymiksowali się jakoś z tego. I teraz za puckę robię ja. I to bez dodatkowej oplaty:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski kochani

Kawkę wciągnęłam duszkiem pociągając sznela', bo moja Andżela po przebudzeniu wolała że jest hungrig   zapodałam jej 2 jaja na miękko, toscik i herbatkę  

Sama musiałam zjeść goździkową na łepetynkę bo cosik dzisiaj pobolewa... To tyle  

Milego dnia życzę

problem kot GIF by European Consumer Centre Poland

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie robaczki :cześć3: Hip hip hura!! zawiozłam moich podopiecznych o 7 rano na autokar który ich powiózł w siną dal..:).wyjechali na 4 dni na wycieczkę a ja mam wolne do niedzieli wieczora..i jak tu się nie cieszyć tak pięknie zaczętym dniem :haha:miłego wszystkim :serce:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, beatrix+ napisał:

Heloł Robaczki! 

Słonko,  ale rzeźko. Miłego dnia!

U mnie też rześko , słonecznie ...rozleniwiłam się okropnie i nic mi się nie chce . Chyba na drabinkę wlezę ...mimo podeszłego wieku ...i okna umyję jednak . Na nową drabinką , bo poprzednia zaginęła , kiedy ekipa remontowa urzędowała w moim mieszkaniu . Amba -fatima ....była i ni ma xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Helloł, helloł. Kawa, ćmik und so weiter jak zawsze rewelka. Tylko powiedzcie mi co zrobić z molem spożywczym, którego zlokalizowałam na drzwiach szafki? Podejrzewam, ze skoro jest jeden to i drugi się znajdzie. Jak to truć, zabijać, mordować, rozgniatać? Mówcie mi tu jak na spowiedzi gdyż brzydzę się robaczkami nieprzytomnie:szydera:

Kup jakiś molkowy papirek w markecie :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Kup jakiś molkowy papirek w markecie :tak2:

Kupię. Foczka mi już podpowiedziała. Chciałam coś na szybko, bo dzisiaj i fizjo i ergo i inne temu podobne, i za odźwiernego robię. Nie wiem czy zdążę sie wyrwać przed 16 z tego kieratu:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

U mnie też rześko , słonecznie ...rozleniwiłam się okropnie i nic mi się nie chce . Chyba na drabinkę wlezę ...mimo podeszłego wieku ...i okna umyję jednak . Na nową drabinką , bo poprzednia zaginęła , kiedy ekipa remontowa urzędowała w moim mieszkaniu . Amba -fatima ....była i ni ma xd

Może mole kuchenne ją wciągnęły w czarną dziurę? :haha: U mnie kosmos przyjął szlifierkę kątową i akumulator do wiertarki, a o porcelanie i kryształach oraz precjozach nie wspomnę  >:( Od tamtej pory mole remontowe, tfu...kuchenne nie mają wstępu do hacjendy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Kupię. Foczka mi już podpowiedziała. Chciałam coś na szybko, bo dzisiaj i fizjo i ergo i inne temu podobne, i za odźwiernego robię. Nie wiem czy zdążę sie wyrwać przed 16 z tego kieratu:haha:

Miast papirków szukać lepiej na randkę myknij...po kieracie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No....i to jest cool :oklaski: A nie za jakimś molem złechanym oczy wypatrywać :haha:

Obrzydliwe są te ciemki. Wolę wypatrywać teraz niż wpierniczać jako przekąskę w jakim naleśniku:p

Edytowane przez fioletowa.mysz
Niechcący! Srajfon jest jednak malutki.
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...