Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze sloneczka nie widac ale moze dzisiaj zrobi sobie troche wolnego? wczorajsza duchota masakrycznie oblewala potami i spac nie dala w nocy O.o

witaski 

kawe sobie zapodalam czytam was troszku , bez stresu pomysle co na dzisiaj sobie zafunduje na sniadanie a potem ciag dalszy nastapi..w dniu  jutrzejszym planuje masaz powiezi kregoslupa i znow bede czula wszystkie kosteczki kregi  i miesnie ale potem pelne odprezenie i dobry sen:oklaski:, najwazniejsze ze chyba udamisie wyskoczyc na dwa do domku ..potem powrot do berlina na tydzien , potem 4 dniowy pobyt w danii , a potem dwa dni na pakowanie reszty dobytku i koniec...urlopuje sie ponad miesiac, czyz to nie jest cudny powod do dobrego humorku? .

51a217f0035d6_p.jpg.04418f675a90da771e3f910a3e51c9a0.jpg

zycze pozytywnej energii wam i sobie 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry śmierdząco:)Wstałąm sobie o 5-ej jak zwykle ,drzwi od tarasu otwieram a tu smrodzisko gówniane:(Gnojówkę na polach rozlewają nocami i wali niemiłosiernie:(Ale jak się na wsi mieszka to narzekać nie ma co:)Chlebek nie śmierdzi przecież.Rok temu było tak samo.Pocapi i przestanie.

Kawka wypita,póki chłodno trza się brać do roboty bo sama się nie zrobi:)

Temperatura na ten moment,czyli 6.30 ,19 gradusków ,słonko a pod lasem jeszcze dołęm mgły sierpniowe się snują.Jak wstałam, to był taki mleczny dywan przy ziemi:) 

Spokojnego dnia i w miarę chłodnego.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, foczka63 napisał:

Dzień dobry śmierdząco:)Wstałąm sobie o 5-ej jak zwykle ,drzwi od tarasu otwieram a tu smrodzisko gówniane:(Gnojówkę na polach rozlewają nocami i wali niemiłosiernie:(Ale jak się na wsi mieszka to narzekać nie ma co:)Chlebek nie śmierdzi przecież.Rok temu było tak samo.Pocapi i przestanie.

Kawka wypita,póki chłodno trza się brać do roboty bo sama się nie zrobi:)

Temperatura na ten moment,czyli 6.30 ,19 gradusków ,słonko a pod lasem jeszcze dołęm mgły sierpniowe się snują.Jak wstałam, to był taki mleczny dywan przy ziemi:) 

Spokojnego dnia i w miarę chłodnego.

pomysl ze masz otoczenie na pelnym wypasie to jest echte bio....land:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry na dzień dzisiejszy Milusińscy :cześć2:, tego Wam i sobie życzę po mojej świerkowej nocy :d. Co mnie wczoraj podkusiło legnąć se po połedniu!?:mur: Z góry wiem, że spać w nocy nie będę mogła, w dodatku do spania jest tu do dyspozycji rozkładana kanapka, masakryczna. W drugim pokoju do którego mogę się przenieś tej samej "jakości" wersalka O.o... Także "noce nieprzespane potargały łeb" :szydera:

Miłego dzionka Milusińscy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :oklaski: Skaczę póki mogę, bo na dzisiaj zapowiadają upał wściekły...całe 24 stopnie :haha:Dzisiaj mam dzień latający....czyli autko odstawić znowu do warsztatu >:( I jak sobie pomyślę, na ile popłynę, to szlag mnie trafia >:( 856398559_poniedziaeknanie.jpg.f52e4fb2fea97e04491cfa446f1823f3.jpg Nic to...nie dam się :haha:Posiorbię sobie kawunię w celach uspokajających, poczytam klepanka terapeutycznie i będzie git :oklaski: Zatem.....miłego dnia pozostaje życzyć wam i sobie.....i wierzyć, że taki będzie... pomimo wszystko :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem:). Talerzyk że śniadaniem i kubek kawy pod nosem a przed oczami tablet i... kontakt z normalnym światem. Pdp. robi swoją prasówkę a ja swoją. Jakoś tak ciemnawo ale i na szczęście chłodnawy. 

                                         Słońca w serduchach :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ja też w stroju wieczorowym jeszcze :haha: Nie ma to jak w domu :oklaski:

A jak !  Super tak sobie popitalać jako kobieta w stroju niedbałem ....i niech nam ktoś spróbuje podskoczyć :haha:Wystarczy , że na adresach do pracy przystępujemy w całym rynsztunku . W domku luzik ma być :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A jak !  Super tak sobie popitalać jako kobieta w stroju niedbałem ....i niech nam ktoś spróbuje podskoczyć :haha:Wystarczy , że na adresach do pracy przystępujemy w całym rynsztunku . W domku luzik ma być :d

Ma być i jest...i basta :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BabaJagusia napisał:

@Maria Jolanta jak Ci się pracuje w zupełnie innym miejscu? Lepiej, inaczej a może gorzej? 

Praca naprawdę ciężka ale czas szybko leci bo latam jak pershing. Ale mam ten plus że zamykam drzwi i zostawiam pracę za nimi. :haha:

.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudownie chłodno...idzie deszcz od Czechów,  znaczy od Norymbergii. Ja myślałam,  że gdy spojrzę przez moje okno to Polska na Wschodzie. Ale mąż mnie wyprowadził z błędu,.bo po prostej lini mam Norymbergę,  potem Czechy i Brno i dalej Zakopane. 

Taka ciekawostką geograficzna.

Miłego dnia Robaczki!! 

 

Boszsz...jak się ta Rumunka z góry drze gdy rozmawia z mężem..

No Może i przez telefon,.Ale całe Ansbach ją chyba  słyszy. 

U mnie dziś papryka faszerowana,  o!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...