Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Teresadd napisał:

Witam foremki i formy.W temacie ,to jutro do roboty jadę.Nic nie spakowane,coś zebrać się nie mogę.

No,ale konto puste ,więc pora uzupełnić.Żeby tylko podróż przeleciała w miarę.Trzymajcie się.Miłego dnia wsiem.

nic się nie bojaj..kasa na konto wpłynie, to skoczymy na sklepy po to co zapomniałaś..:haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, beatrix+ napisał:

Ło....pierogów nie lubić??? Karygodne! Na całym świecie żrą pierogi różne,  jeno mój leżaczek plastikpwe tortelini lubi...A moje z mięsem i kapustą,  nicht! A mam Cię! No, a teraz chwila odpoczynku. Kuchnia już błyszczy. 

 

pierogi - 97767a3b9021493a402c98c0f9007507.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Barbara48 napisał:

Witam Opiekunkowo cieplutko i pozdrawiam z 

Bolesławca. 

Jak tak dalej pójdzie to za 3 ! Godzinki w domu :)

Milej niedzieli :)

no i cudnie

bywaj bycz nie pracuj opalaj sie  i ...wiesz...dbaj o skore ...ha ha ha maseczki, nawilzenie ...wazna rzecz no i kondycje rzecz jasna :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dostalam zarzadzenie wiec przekazuje wam do realizacji na dzien dzisiejszy i nie tylko

c36a1615e0aa4fb06b1896756588e2f8.jpg.2b95b4439a47ec8d7b4eca6c51311bd3.jpg

 

w piatek ponownie musialam sobie uswiadomic ze naprawde ale to NAPRAWDE musimy cie cieszyc kazdym dniem kazda chwile jaka jest nam dana nie przejmowac sie idiotami , unikac wampirow energetycznych, stronic od podloty glupty i zawisci....malo tego nie warto tracic czasu na naprowadzanie ludzi na normalny tok myslenia..szkoda...naprawde szkoda cennego czasu.. .

czylli a moze wiec...smiejac dajemy sobie tyko pozytywna energie i tego i wam i sobie zycze...moge?

i serdeczne witaski

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń dooooobry :oklaski: Po wczorajszym wypadzie grzybowym w Puszczę Darżlubską padłam na dziób :haha: Po pięciu godzinach śmigania po lesie z koszem byłam wypompowana i po powrocie zasnęłam jak dzieciątko po zabawie w piaskownicy :haha: A potem było czyszczenie...zawartości dwóch wielkich koszy wyładowanych ceglakami, brzozakami, kozakami, prawdziwkami i niewielką ilością kurek :haha:I jeszcze odgotowanie tej ilości darów lasu też zajęło czas, więc sobota zakończyła się ok. 22-giej :tak2: Szukając dzisiaj gifa na powitanie dowiedziałam się, że nie jestem patriotką :haha:image.png.2d7376a50e4bb286b9289f15ff50fa4b.png A ja durna uparłam się na wszystkie inne :szydera: Nic to...przeżyję ten fakt :oklaski: A na dzisiaj zaplanowałam dzisiaj luuuuuzik :oklaski: Jakiś obiadzik z Dzieciakami mymi ulubionymi na mieście uczynię i mogę odpocząć po trudach tygodnia :szydera: Witam was więc z uśmiechem na twarzy i życzę cudnej niedzieli :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Barbara48 napisał:

NieniemMuszę się pochwalic że się zorganizowałam  (pokój zmienniczki, mőj i łazienka na tip top ).

Dół zrobilam wczesniej, wczoraj jeszcze prałam to dzisiaj ostatnie prasowanko i juz leże w ogrodzie na leżaczku.

Okolo 20 prysznic i czekam z utęsknieniem na busa.

Szczęśliwej podróży życzę i miłego urlopu

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kochani  

Kawusia w garści i razem z moim towarzyszem obmyślamy plan dnia, za oknem świeżynką powiało po nocnym laniu nie tylko z góry...  

Dzisiaj kierunek Opernplatz, więc parasole w dłoń i heja ho na spacer by się szło  

Życzę wesołej niedzieli  

si spacer GIF

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dzieeeeeń dooooobry :oklaski: Po wczorajszym wypadzie grzybowym w Puszczę Darżlubską padłam na dziób :haha: Po pięciu godzinach śmigania po lesie z koszem byłam wypompowana i po powrocie zasnęłam jak dzieciątko po zabawie w piaskownicy :haha: A potem było czyszczenie...zawartości dwóch wielkich koszy wyładowanych ceglakami, brzozakami, kozakami, prawdziwkami i niewielką ilością kurek :haha:I jeszcze odgotowanie tej ilości darów lasu też zajęło czas, więc sobota zakończyła się ok. 22-giej :tak2: Szukając dzisiaj gifa na powitanie dowiedziałam się, że nie jestem patriotką :haha:image.png.2d7376a50e4bb286b9289f15ff50fa4b.png A ja durna uparłam się na wszystkie inne :szydera: Nic to...przeżyję ten fakt :oklaski: A na dzisiaj zaplanowałam dzisiaj luuuuuzik :oklaski: Jakiś obiadzik z Dzieciakami mymi ulubionymi na mieście uczynię i mogę odpocząć po trudach tygodnia :szydera: Witam was więc z uśmiechem na twarzy i życzę cudnej niedzieli :oklaski:

Hejka Mirelka, ty zdolna bestyjo  oddaj muchomor oddaj  

Również pięknej niedzieli życzę, kurka ta Puszcza mi się z czymś kojarzy hymm wydaje mi się że kiedyś się tam zapuszczalam na fotki

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lucinda napisał:

wczoraj dostalam zarzadzenie wiec przekazuje wam do realizacji na dzien dzisiejszy i nie tylko

c36a1615e0aa4fb06b1896756588e2f8.jpg.2b95b4439a47ec8d7b4eca6c51311bd3.jpg

 

w piatek ponownie musialam sobie uswiadomic ze naprawde ale to NAPRAWDE musimy cie cieszyc kazdym dniem kazda chwile jaka jest nam dana nie przejmowac sie idiotami , unikac wampirow energetycznych, stronic od podloty glupty i zawisci....malo tego nie warto tracic czasu na naprowadzanie ludzi na normalny tok myslenia..szkoda...naprawde szkoda cennego czasu.. .

czylli a moze wiec...smiejac dajemy sobie tyko pozytywna energie i tego i wam i sobie zycze...moge?

i serdeczne witaski

Hejka  

Dokładnie tak  

I wzajemnie

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie towarzyszy doli i niedoli, po raz trzeci bo dwa razy już mi wcięło :d Dzisiaj wybija mi 4 tydzień na adresie i już za chwileczkę, za momencik, będę miała z górki :oklaski: Wcześniejszego zjazdu też ciągle nie wykluczam :haha:

Byle do przodu, pogoda zrobiła się jakby bardziej sprzyjająca i buziaki :cmok:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Upały nas opuściły , oby na dłuuuuuugo , więc można wrócić do żywych . Piątkowy dzień wolności przełożyłam na wczoraj i jak zwykle było fajnie . 

@Barbara48 pewnie już jesteś w domu , więc życzę niezapomnianych chwil z rodziną :cmok:

Pracusiom spokojnej niedzieli .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :d :cześć2:

Chwilkę mnie było, wczoraj z lekka nadrobiłam forumowe zaległości i zawitałam w końcu w progi tego przybytku branżowego. 

U mnie troszkę działo, najpierw wyjechałam na nowy projekt 12 lipca, po czym po tygodniu wysłałam Pdp na, przechowanie do heimu ( do powrotu zmienniczki z urlopu) :haha:, wróciłam do domu przepakować kofer i od piątku jestem znowu na nowym projekcie i po raz pierwszy w "karierze" opiekuńczej mam "zaszczyt" opiekować się "klejnotami rodowymi". Jednym słowem doglądam jajek. :haha:. I po raz pierwszy w tejże karierze mam Pdp, który 2 razy w tygodniu jeździ do tagespflege od 8-16 :oklaski:i ta "chwila" radości będzie trwać do końca sierpnia. :d

Wszystkiego najlepszego dla pracujących, urlopujących, zrzędzących, wyjeżdżających, przemieszczających się i w tzw. rozkroku.Buźka Mordecki :cmok:

PS. Diabeł w tej części Niemiec (Westfalia Nadrenia) rozmontował kocioł ze smołą i zwinął interes... A sosna z nim! :szydera: Teraz obniżam temperaturę w chałupie i jest już 26,8.:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...