Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pieeeerwsza :oklaski: No i zaczynamy nowy tydzień :oklaski: Chciałabym skłamać, że jestem rześka jak poranek i czuję się jak młoda Bożyca, ale nie zrobię tego :haha: Po wczorajszych wygibasach ogrodowych czuję się jakby przejechał mnie walec drogowy :haha: Mam mięśnie i to wszędzie...to jedyny pozytyw jaki zauważyłam u siebie :haha:No i stwierdziłam jeszcze objawy masochizmu, gdyż cieszę się na ciąg dalszy, ale jest mi z tym stanem fajnie :szydera: Woda ze stawu spuszczona w połowie, więc dzisiaj ciąg dalszy zabawy mnie czeka :haha:Krzewy podcięte i rozdrobnione czekają na spalenie w ognisku, rabaty zostały oczyszczone ręcznie, ale i tak będę wreszcie mogła wypróbować mój baniak do walki z chwastami na ścieżkach  :haha: Teraz posiorbię sobie co nieco, poczytam klepanka i przygotuję się mentalnie do dzisiejszego dnia :haha: Tymczasem życzę wszystkim 195618755_dziedobryosioruchomy.gif.e03433abd72c529afb078b259b97c833.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Pieeeerwsza :oklaski: No i zaczynamy nowy tydzień :oklaski: Chciałabym skłamać, że jestem rześka jak poranek i czuję się jak młoda Bożyca, ale nie zrobię tego :haha: Po wczorajszych wygibasach ogrodowych czuję się jakby przejechał mnie walec drogowy :haha: Mam mięśnie i to wszędzie...to jedyny pozytyw jaki zauważyłam u siebie :haha:No i stwierdziłam jeszcze objawy masochizmu, gdyż cieszę się na ciąg dalszy, ale jest mi z tym stanem fajnie :szydera: Woda ze stawu spuszczona w połowie, więc dzisiaj ciąg dalszy zabawy mnie czeka :haha:Krzewy podcięte i rozdrobnione czekają na spalenie w ognisku, rabaty zostały oczyszczone ręcznie, ale i tak będę wreszcie mogła wypróbować mój baniak do walki z chwastami na ścieżkach  :haha: Teraz posiorbię sobie co nieco, poczytam klepanka i przygotuję się mentalnie do dzisiejszego dnia :haha: Tymczasem życzę wszystkim 195618755_dziedobryosioruchomy.gif.e03433abd72c529afb078b259b97c833.gif

Dziekuski i wzajemnie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d Tak się złożyło, że ten poniedziałek jest początkiem czwartego tygodnia mojego pobytu na tym adresie ...Trudno mi ocenić, czy ja się choć trochę przyzwyczajam :haha: Roboty tu tyle co kot napłakał, dziś dokończy się obiad (z drobnymi modyfikacjami), który jemy od soboty :szydera: dobrze, że mięsny xd

No byle do przodu i miłego dzionka :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich:cmok:bez wyjątkówxd

Gorąco:320_sun_with_face:, ufff, ale fajnie, nie trzeba narzekać, lepsze ciepełko kochane i promyki słoneczkowe:327_sunny:, mało roboty a dużo luzu życzę:dobrze: i kawusia do tego:kawa:

 

 

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak posprzątać troszku...

Potem o tym pomyślę..

A no tak! Jutro o tym pomyślę. :szydera:

Słonko grzeje,  Rumunka od rana szaleje!

Zresztą jak zawsze. Prócz budzika,  jeszcze wcześniej budzi mnie pralka,  bo pode mną pralnia, którą to o świcie Marija nastawia. Zanim ja pomyślę o wstawaniu ona podleje ogródek i skosi. A gdy ja otwieram oczy i nieprzytomna robię śniadanie,  nad głową jeździ odkurzaczem.Z czego tu te stropy są,  to nie mam pojęcia..

ADHDowiec się trafił. Codziennie 3km w jedną stronę jeździ po gazetę, bez przerwy biega z góry do piwnicy.Tam mają zapasy warzyw,  wody i innych pierdoletóff. No i zamrażarkę. 

Przy niej czuję się jak leniwiec..:szydera:

ddf5083a1492.jpg

 

Miłego!

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tomas1965 napisał:

Drogie kobitki,

ostatni raz słowo "kordonek" czytałem jako nastoletni pożeracz literatury niepokornej w "Złym" Tyrmanda i nie przypuszczałem, że jeszcze kiedyś się z nim spotkam. Tutaj od kilku dni padło ono już jakiś milion razy. odchodzi faktycznie

Czy zwykła wełna po uznaniu, że będzie obrabiana ręcznie przy pomocy drutów automatycznie staje się kordonkiem, czy to zupełnie coś innego? Pytam, bo czytam o czapkach, obrusach, skarpetkach, sukienkach. 

Bez tej wiedzy też umrę sobie kiedyś w spokoju, ale... co wam szkodzi? Oświećcie ignoranta.

Mulina pasuje do igły (wyszywanie), kordonek do szydełka (robienie serwetek, obrusów itp.), a wełna i podobne do drutów :haha:Na razie jedyne słowo, które odejdzie w niepamięć a związane z pracą rąk żeńskich, to repasacja xd

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie rybecki :oklaski:raniutko jak na mnie ;) śniadanko wydane, senior wyekspediowany do przedszkola, seniorka się sama za chwilę wyekspediuje na gimnastykę z koleżankami,a ja będę czekała na pana Wesołego / Herr Lahmann :szydera:/ który musi podjechać i uzupełnić nasz zapas wody i piffka bezalkoholowego..i to mój jedyny obowiązek na dzisiaj do 16.15..:oklaski: pogoda się piękna zapowiada, może jakieś opalanko na leżaczku uskutecznię..miłego dnia kochani

6.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem:). U mnie też od rana praca wre-bo ja taki więcej skowronek. Wymyśliłam sobie, że poniedziałek jest dla mnie dniem porządkowym i już. Jeszcze polecę po zakupy i zacznę napawać się ciszą. Wczoraj wieczorem zapytałam wprost, dla ilu ludzi mam gotować. I.... famuła dziś nie przyjdzie:oklaski:

                                             Słońca w serduchach :cmok:

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Spałam 10 godzin a to dla mnie niepojęte :dTeraz szybka kawka ...cugasek już był ...Mania przewróciła się i zdarła skórę na kolanku , ale od czego jest babcia ? Babcia kolanko przemyła , wycałowała , wydmuchała we wszystkie strony , plasterek z Puchatkiem nakleiła i ....już nie boli :dJa dopijam kawę i znikam . Znów z buta na miasto , tam spotkanie z dzieciną moją ukochaną i ....zakupowe szaleństwo . Znaczy się same przyjemności na dziś :haha:

Miłego dnia i tygodnia :cmok:

P. S ....specjalnie dla @Mirelka1965 : Mirelle'o kochana Tyyyy...miłej niedzieli , bo sobota do sosny pana chyba już u Ciebie  minęła ?!:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomas1965 napisał:

Wbrew pomówieniom żyję. Postanowiłem jednak, że nie zrozumiem waszych druciano-szydełkowych upodobań. 

ł się należycie

Miałam kiedyś kolegę, konduktora wagonów sypialnych, który cuda na kiju robił na drutach dla swojej żony w czasie podróży służbowych :d Tą znajomością języka supełkowego budził powszechną wesołość, ale dzięki tej umiejętności wywiązywał się należycie ze swoich podstawowych obowiązków bo na służbie zawsze był trzeźwy xd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Miałam kiedyś kolegę, konduktora wagonów sypialnych, który cuda na kiju robił na drutach dla swojej żony w czasie podróży służbowych :d Tą znajomością języka supełkowego budził powszechną wesołość, ale dzięki tej umiejętności wywiązywał się należycie ze swoich podstawowych obowiązków bo na służbie zawsze był trzeźwy xd

Znaczy swoje już w życiu wypił, a jak mu lekarz i żona zabronili to zdziwaczał i zaczął w pracy robić na drutach.

Dobrze zrozumiałem?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomas1965 napisał:

Znaczy swoje już w życiu wypił, a jak mu lekarz i żona zabronili to zdziwaczał i zaczął w pracy robić na drutach.

Dobrze zrozumiałem?

Ja tam uważam, że rozum działa zawsze w kierunku korzyści, więc wydaje mi się dla niego korzyścią było robienie na drutach... bo być może już swojej wypił:haha: W tej piosence "Wars wita was..." było sporo prawdy xd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...