Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ....

Słoneczko świeci , milutko jest i niech tak w końcu będzie . W nadchodzącym tygodniu upały zapowiadają ....do 26 stopni ma nawet być !!! xd Na dzisiaj w planach mamy odwiedzenie farmy ...trudno , obiecało się dzieciom i trzeba będzie dotrzymać słowa . Pannica 3,5 letnia ma cholerną pamięć ....nie odpuści . Może jak będą chęci i siły wyskoczymy gdzieś jeszcze , ale to już z naciskiem na może . Nic to ...przyjdzie mi niedzielę wśród baranów i innych lam spędzić , chyba przeżyję . Przy lamach będę trzymała się z daleka i od zawietrznej ....coby mnie nie opluwały . Przecież nie będę udawała , że deszcz pada , jakby mi w ślepia splunęły . :haha:

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dzień dobry i witam witam- tych, którym udało się sobotę przeciągnąć na niedzielę i tych, którym uda się być może przepchac niedzielę na poniedziałek:p

Czas jak rzeka, płynie bystrym nurtem i kijem nie da się jej zatrzymać, a chciałoby się zwłaszcza na urlopie. 

Czas jest też jednakowoż pojemny bo zmieścił w ciagu 5 tygodni i upojenie wolnością, i harówkę, i podróże małe i duże. 

Teraz na przód głowy przeciska się już myśl o niezbyt lapczywym chwytaniu w piersi niemieckiego powietrza. Tymczasem pozdrawiam ciepłym, letnim, polskim powietrzem.:):320_sun_with_face::1193_flag_pl:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Wszystkim forumowiczom życzę miłej niedzieli:320_sun_with_face: z kawusią :kawa: i ciasteczkiem :ciacho:, ta para pasuje do siebie jak ulał :tak2:

miłego dnia i mało roboty :cmok:

 

images (17).jpg

Hejka, dziękuję i wzajemnie kochana

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, beatrix+ napisał:

Poszłam spać w sobotę,  i nadal śpię. A tu niedziela. 

Boziu,  co za dzien...wydalam tylko śniadanie i apiat do wyra. 

Aaaa.....leje,  o ! 

 

Hejka, no na tym polega urlop że u uprawiać leżing miłego dnia

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d Dziś w niebie same dziury, ale i tak cieszę się bo trzy tygodnie za mną na tym nowym adresie i jeszcze nie spakowałam walizek ani nie wyleciałam z hukiem :haha:Co dalej to się zobaczy :szydera:

Z ręką na sercu powiadam Wam, że dzisiaj niedziela, więc miłej niedzieli i buziaki :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Słoneczko świeci , milutko jest i niech tak w końcu będzie . W nadchodzącym tygodniu upały zapowiadają ....do 26 stopni ma nawet być !!! xd Na dzisiaj w planach mamy odwiedzenie farmy ...trudno , obiecało się dzieciom i trzeba będzie dotrzymać słowa . Pannica 3,5 letnia ma cholerną pamięć ....nie odpuści . Może jak będą chęci i siły wyskoczymy gdzieś jeszcze , ale to już z naciskiem na może . Nic to ...przyjdzie mi niedzielę wśród baranów i innych lam spędzić , chyba przeżyję . Przy lamach będę trzymała się z daleka i od zawietrznej ....coby mnie nie opluwały . Przecież nie będę udawała , że deszcz pada , jakby mi w ślepia splunęły . :haha:

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok:

Zazdraszczam trochę tych beczacych baranów zawsze to możesz udawać owieczkę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Witam :d Dziś w niebie same dziury, ale i tak cieszę się bo trzy tygodnie za mną na tym nowym adresie i jeszcze nie spakowałam walizek ani nie wyleciałam z hukiem :haha:Co dalej to się zobaczy :szydera:

Z ręką na sercu powiadam Wam, że dzisiaj niedziela, więc miłej niedzieli i buziaki :cmok:

Hejka, no i niech tak zostanie, aby do przodu, też miłego życzę, choć zapowiada się na deszcz

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Tomas1965 napisał:

@Mirelka1965 "A po czym wnioskujesz moją "wczorajszość"?"

Po zastanowieniu się - masz rację. Kalendarze są bez sensu. A ktokolwiek twierdzi inaczej, to... wiadomo.

Tak więc: witamy gorąco sobotni poranek!

Moja rozmowa z jakąś pdp, która wybierała się na imprezę urodzinową syna:

- to które urodziny ma dziś pani syn ???

- 51-rwsze - odpowiedziała.

- To syn urodził się 1968 roku ?

- Nie, w 1960 odparła po lekkim zastanowieniu.

Dlatego ciągle lubię kalendarze i cieszę się, że nie muszę ich przepisywać jak to robiła moja inna pdp jak odrywało ją od ziemi xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczne dzień dobry. Witam się w drugą niedzielę na adresie. Jeszcze tylko 6- i hajda do domciu. 

Sączę leniwie drugą kawę, w" międzyczasie" poczytam forum i skrobnę parę słów. 

                                              Słońca w serduchach :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomas1965 napisał:

@Mirelka1965 "A po czym wnioskujesz moją "wczorajszość"?"

Po zastanowieniu się - masz rację. Kalendarze są bez sensu. A ktokolwiek twierdzi inaczej, to... wiadomo.

Tak więc: witamy gorąco sobotni poranek!

Za krótko przebywasz wśród nas...wszak szczęśliwi czasu nie liczą :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...