Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, foczka63 napisał:

@beatrix+ Jak tam nie ma komunikacji to będzie ,któraś z malutkich.Niemcy mają 11 wysp....Byłam na Wyk auf Fohr.Szlezwik Holsztajn,najmniejsza ztamtejszych wysp ma 20km2......Wyspiątko.Marta nam napisze ,która to:)

11 ??? :oops:

Chyba jednak więcej...

...Dużo więcej :tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, beatrix+ napisał:

Ale czy te dużo to przez człowieki zamieszkale? 

Nie jestem pewna..

Zamieszkałych na pewno więcej niż jedenaście. Samych Wschodnio- i Północnofryzyjskich jest jedenaście. Do tego Zachodnoofryzyjskie, wyspy na Bałtyku. A razem około trzydziestu, nie licząc wysp na jeziorach, jak n.p. Mainau i in. :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MisiekFfm Nie mam czasu tam popłynąc, statki odpływają co godzinę ale tak mam dzień ułożony że nie da rady, planuję następną zmianę 3 dniową co jest do złatwienia i wtedy sobie popłynę, od jutra trzydniowa balanga na bulwarach, codziennie od 15:00 do 3 rano:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porannie witam was z ulubionego fotela :oklaski: Pogoda się klaruje, więc można byłoby zbędną zieleninę z ogrodu powyrywać :haha: Ale mi się nie chce, więc poczekam na jeszcze bardziej sprzyjające warunki :haha: Szybciorkiem przywitam się i przemycę pobożne życzenia wielu image.png.a430d2418e8a46ce9a4bcbbacfc1e150.png A od serca życzę każdemu miłego dnia według indywidualnych życzeń :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cześć2:Moja pdp gdzieś lata, ale kawka już zrobiona, więc sobie ją wolno popijam ... Na razie do pełnego rozruchu szarych komórek i reszty trochę mi brakuje.., trza wspomóc się prysznicem :haha:Dzisiaj mam dzień sprzątania czystego bo tu nawet jak ptaki latają to piór nie gubią, a kurz się boi osiąść :szydera:

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...