Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :)milego dnia :)a ja w obronę chciałam wczorajszy salceson wsiąść bo kasztelański jest bardzo dobry bez chrzęści ,włosków i innych dodatków niewiadomego pochodzeni ,ponad dwie dychy kosztuje smaczny z musztardą:djako kanapka ma się rozumieć

Edytowane przez Rozamunda
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Na razie chłodno , pochmurno , ale pogoda zmienia się tutaj jak w kalejdoskopie ....ociepli się i słońce zza chmur  wyjdzie . Jakieś małe plany na dzisiaj są , tylko nie do końca ...mogą się zmienić . Zależeć będzie od pogody ....a kapryśna franca jest , że ho , hooo :haha:Wszystko jedno jaka będzie , coś zorganizujemy , jest tego wystarczająco dużo , żeby podpasować pod siebie ....W każdym bądź razie dużo wypoczywam , nawet filmy oglądam ...bo mam z kim . Przedwczoraj obejrzeliśmy polski " Drogówka " , wczoraj na lekko - " To jest skomplikowane " z Meryl Streep i Alec Baldwinem . Ani się obejrzałam i już czas na spanie było . Fajnie tak na luzie , bez pośpiechu ....urlop to jest to ! :d

Miłej , spokojnej soboty :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, INEZ napisał:

Słyszałam o rzucaniu do celu czyli w opiekuna:haha:

Spokojnie, odkupię mu.

Muszę się tylko cofnąć jakieś 50 lat, skoczyć na północ Danii do małego, portowego miasteczka, kupić kubek i wrócić. Mam czas do 16-ej. Luz.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tomas1965 napisał:

Spokojnie, odkupię mu.

Muszę się tylko cofnąć jakieś 50 lat, skoczyć na północ Danii do małego, portowego miasteczka, kupić kubek i wrócić. Mam czas do 16-ej. Luz.

Współczuję ... Też mi się zdarzyło, ale na szczęście nie był ukochany :haha:i jakoś obeszło się, na szczęście, bo też wiekowy był xd 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cześć2:Ten zdrowy tutejszy klimat bardzo źle na mnie działa i nie mogę wpaść w rytm funkcjonowania na wyjeździe xd Pogoda do du... i okazało się, że jak pakowałam walizkę przy 35 stopniach w cieniu to nie przygotowałam się do temperatur poniżej 20 stopni :szydera: Patrzę w tą moją szafę i nie wierzę.., żadnej bluzy, żadnych dresków choć trochę grubszych :szydera: Pakowanie się do małej walizki to jednak nie jest dobry pomysł bo teraz mam do czynienia tylko z brakiem xd Oczywiście nic to.., byle do przodu. Miłego dzionka dla wszystkich i buziaki :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

@NNNdanuta Co wy macie z tym pakowaniem?Albo jedna w klapkach w  zimĘ jedzie ,albo druga same koszuleczki letnie....w harcerstwie nie były czy jak?

I co teraz?Będziesz marzła:(A akurat Ciebie to nie bardzo ma co grzać:(

 

Kto z kim przystaje takim się staje :szydera: Jakaś zaraza przeszła na mnie z @BabaJagusia, ja sama zauważyłam to podobieństwo :szydera: Nic to, trzeba odwiedzić sklep Caritas i Czerwonego Krzyża.., jest powód do nowych zakupów :haha:od razu porozglądam się też za nową, większą walizką :szydera: Acha, w harcerstwie byłam i w zuchach też.., mówiłam że mało zdolna jestem, albo "zdolna inaczej" :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :)

Ja to zawsze biorę wielką walichę. I zapełniam do max dozwolonego w Sindbadzie 25 kg. Na adresie zawsze się znajdzie miejsce na trzymanie walizki dowolnej wielkości :)  Chociaż rozglądam się za nową bo kółka w mojej jekiejś dziwnej lichej konstrukcji i zawsze się boję, że np. w trakcie wiosłowania z dworca autobusowego na dworzec kolejowy mi kółka odpadną. A wtedy byłby problem. Ale te solidne duże walizki drogie jak skurczybyk.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...