Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Padniętam jak Pluto:(Wycieczka do REWE i z powrotem w deszczu:(50 min do góry 30 w dół,masakra:(Ale za to mam tabaku full,spokój duszy nałogowca i miałą bliskie spotkanie z sarenką:)Oraz potem z koleżankami:)Włoski na głowie zmieniły kolor,pedicure zrobione.Zmęczona jestem ,ale dzień wolny spędziłam nad wyraz pożytecznie:)

Wciąż leje i zimno się zrobiło.

 

No i po wolnym :(Co dobre to zawsze zbyt szybko się konczy,ale..jeszcze dwa przedszkola i do domku:) 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dopiero się zarejestrowałam na forum i nie wiem gdzie szukać informacji o agencjach pracy i warunkach pracy, załatwianiu karty Ekuz itp.? Czy ktoś może mi podrzucić link do odpowiedniego wątku :)

 

Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.f5d7ed6685ba62f17ea1d823ba612112.png czyli melduję się z domowych pieleszy :oklaski: I kawusia smakuje lepiej, i fotelik jakby wygodniejszy się zdaje, i internet fajniej hula :oklaski: A najważniejsze to.....chwastów w ogrodzie brak :hura: Chyba się przestraszyły kolejnego wojowania, albo jakieś newsy dotarły, że kupiłam duży baniak na Randap'a :haha: Nic to....zawsze jakiegoś wroga znajdę i wypróbuję nowy nabytek :szydera: Teraz siorbię sobie ulubiony napój z ulubionego hoboczka, lapuś spoczywa na kolankach, telewizorek z polską telewizją szemrze cichutko i dostarcza rozrywki....jest BOSKO :hura: Dzisiaj będę miała intensywny dzionek, bo Mamusię nawiedzić trza, w lumpeksiku ulubionym podpisać listę obecności należy, spakować trochę ciuchów muszę i po południu robię wypad na ranczo znajomych w Bory Tucholskie :oklaski: I będą nocne Polaków rozmowy, i ognisko z kiełbaskami, i wypadzik do lasu w poszukiwaniu zgubionego czasu, tfu.....w poszukiwaniu grzybków :oklaski: Czyż życie nie jest piękne?! :oklaski: Ano jest :oklaski: I takiego Dolce vita życzę wszystkim, czy chcą tego, czy nie :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz, dwa, trzy-druga! 

Cześć, czołem. Kawusi w garści, forum odpalone, cisza, nikt niczego nie chce. Jednym słowem-moja ulubiona pora dnia. Od zawsze. 

@Mirelka1965 zazdraszczam oczywiście:cmok:

                                                                                   Słońca w serduchach :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski:)Moja ślepota mnie dobije:(Znów 5.45 zamiast 6.45 wstałam:(Próbowałam dospać ,ale doopa:(Mgła jak śmietana  za oknami ,ale dość ciepło.

Niechcieja mam okropnego im bliżej konca turnusu.Ale cóż,koronę trzeba poprawić i hajda:)

Spokojności życzę:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Witaski:)Moja ślepota mnie dobije:(Znów 5.45 zamiast 6.45 wstałam:(Próbowałam dospać ,ale doopa:(Mgła jak śmietana  za oknami ,ale dość ciepło.

Niechcieja mam okropnego im bliżej konca turnusu.Ale cóż,koronę trzeba poprawić i hajda:)

Spokojności życzę:)

To moje oczęta jeszcze bardziej kaprawe jak twoje :haha: Mnie o 5-tej podniosło :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BabaJagusia napisał:

@Mirelka1965 urlopu, koleżanko. Urlopu:tak2:

Mua też "coś" wyrwało w środku nocy-tuż po 4. Już wiem co-siusianie. Chyba mnie prostata męczy:haha:

Oooooo, słonesio moje wstało! 

Inkontynecja nas dopada? :haha:A tej prostaty zazdroszczę :haha: Ja mogę się pochwalić tylko paroma androgenami i testosteronem :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BabaJagusia napisał:

@Mirelka1965 łeeee, a ja nie mam wąsów i brody:oklaski:

Za to mam wredny charakterek:cześć2:. I co, zatkało kakao:haha:

No widzisz jak Bozia mnie oszpeciła? :haha: Ani wąsów, ani brody, ani wrednego charakterku nie dała chytruska taka :szydera: A kakao jeszcze mnie nie zatkało, bo uczulenie na laktozę zaczynam obserwować u siebie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już z domku nadaję. 

Ku swojemu zaskoczeniu padłam jak pies Pluto i przespałam dwanaście godzin. Chyba pierwszy raz w życiu. Sorki. Pierwszy raz w dorosłym życiu. :szydera:

Chałupa pełna ludzi. Nadprogramowe dwie sztuki młodzieży i teściowa, na szczęście teściowa już w drodze do domu a reszta jedzie dzisiaj po południu na Jarocin. Sama sobie na dwa dni będę sterem, żeglarzem, okrętem. I oczywiście po sklepach pobiegam z przyjemnością. 

A w poniedziałek jadę nad morze w odwiedziny do córeczki. I to by było na tyle bo niedługo znów jadę do pracy. Troszkę innej ale też w Demenclandii. :haha:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d To świeże powietrze mnie łamię.., śpię tutaj po 8 godzin z okładem :o, a prostata mnie nie budzi :szydera: Czas chyba nastawiać budzik bo kiedyś autentycznie zaśpię xd Miłego dzionka i buziaki :cmok:Ja zabieram się do sprzątania zupełnie czystego no i na dzisiaj mam ugotować kartoflankę, hurra :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...